سان خوزه: مرد می میرد از آسیب رنج می برد در فوریه. 9 تصادف

39 سال درگذشت Feb. 19, 2020, صدمات او رنج می برد هنگامی که او در سال 1995 فورد موستانگ برخورد با یک اتومبیل پارک شده در Quimby خیابان در نزدیکی Oakgate رانندگی در سان خوزه در فوریه. 9, 2020, مقامات گفت.

سن خوزه – سن خوزه بریده ششم آن ترافیک مرگ و میر از سال دوشنبه هنگامی که پلیس دریافت کلمه که 39 سال داشت درگذشت صدمات او رنج می برد در یک تصادف ماشین در ماه گذشته در نزدیکی دره همیشه سبز دبیرستان.

تصادف گزارش شده در Quimby جاده در نزدیکی Oakgate راه حدود 5:40 p. m. on Feb. 9 گفت: سن خوزه پلیس گروهبان. انریکه گارسیا.

گارسیا گفت: تحقیقات مقدماتی نشان داد مرد بود رانندگی یک سال 1995 فورد موستانگ رو به مشرق در Quimby جاده زمانی که او منحرف اطراف کندتر خودرو و سقوط کرد به خالی ماشین پارک شده است.

راننده و یک مسافر شد و با عجله به منطقه ای در بیمارستان. سابق بود مرده on Feb. 19 اما پلیس تنها اطلاع از مرگ چهار شنبه, گارسیا گفت. سانتا کلارا کانتی پزشکی قانونی-پزشکی قانونی را شناسایی, این مرد را به عنوان سن خوزه ساکن Harjeet سینگ.

مرگ مارکس سن خوزه ششم ترافیک مرگ و میر سال 2020 است. این شهرستان در روز دوشنبه نیز ثبت هفتم آن ترافیک مرگ و میر از سال که 80 سال درگذشت او دچار صدمات در تصادف رول اور همان می گویند در کامدن (آرکانزاس) خیابان در نزدیکی پورتو به Vallarta درایو.

هر کسی با اطلاعات در مورد سقوط می توانید تماس های پلیسی مت Templeman در 408-277-4654.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>