سان خوزه: نر نوجوان به ضرب گلوله به مرگ نزدیک مرکز مراقبت از کودکان

سن خوزه – یک نر نوجوان به ضرب گلوله کشته شد و کشته شده در نزدیکی یک مرکز مراقبت از کودکان در سن خوزه در بعد از ظهر چهارشنبه, مقامات گفت.

افسران نامیده می شدند به 1900 جلوگیری از مراکز تجاري جاده در نزدیکی گردش مراکز تجاري توسعه مسکن حدود 12:20 p. m. برای گزارشی از تیراندازی گفت: سن خوزه پلیس گروهبان. انریکه گارسیا. آنها وارد برای پیدا کردن قربانی درد و رنج از حداقل یک زخم گلوله.

قربانی در صحنه مرده.

هیچ مظنون دستگیر شده اند و یا شناسایی شده گفت: گارسیا اضافه کرد که انگیزه و شرایط اطراف تیراندازی تحت بررسی هستند.

مرگ مارکس در شهرستان 19th قتل از سال است. سانتا کلارا کانتی پزشکی قانونی-پزشکی قانونی خواهد شد و انتشار قربانی هویت پس از آن تایید شده است و او بعد از قوم و خویش است مطلع شود.

یک مرکز مراقبت از کودکان در گردش مراکز تجاري بود باز در زمان تیراندازی و پدر و مادر نامیده می شدند را انتخاب کنید تا فرزندان خود را.

هر کسی با اطلاعات در مورد تیراندازی می توانید تماس کارآگاه گروهبان. TJ لوئیس یا کارآگاه برایان Meeker در 408-277-5283 و یا ترک یک نکته با دره سیلیکون Crime Stoppers در 408-947-7867 و یا در svcrimestoppers.org. Tipsters ممکن است واجد شرایط برای پاداش نقدی.

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>