سن خوزه — یک مرد متهم شد پنج شنبه با ضرب چاقو یک زن در یک Airbnb اجاره خانه در شهرستان ایست فوتهیلس در اوایل این هفته با توجه به شهرستان سانتا کلارا دفتر دادستان منطقه.

حتی با دستگیری و اتهامات جنایی آنچه موجب قتل یک راز باقی مانده به عنوان چند جزئیات در مورد جرم و جنایت شده اند برای عموم منتشر شد از جمله ارتباط بین مقتول و متهم به قتل او.

قربانی پیدا شد بعد از ظهر سه شنبه در خانه ای در کوه مشاهده خیابان در نزدیکی گوردون خیابان خاموش فلاورجان خیابان. نام او شده است به طور رسمی منتشر شد در انتظار اطلاع از نزدیک ترین خویشاوندان توسط شهرستان سانتا کلارا پزشکی قانونی-پزشکی قانونی ،

Ryoichi Fuseya, 25 دستگیر شد صبح روز چهارشنبه و رزرو شده بود به عنوان مظنون در مرگ یک زن که بدن پیدا شد بعد از ظهر سه شنبه در یک ایست سن خوزه صفحه اصلی. (سانتا کلارا Co. کلانتر,)

Ryoichi Fuseya, 25 ساکن ژاپن دستگیر شد روز شنبه با توجه به کلانتر که در حال بررسی مرگ به خاطر آن رخ داده است در unincorporated سن خوزه.

در روز پنج شنبه دادستان متهم Fuseya با قتل و سلاح ارتقاء به اتهام استفاده از چاقو.

با توجه به حساب از مقامات و منابع آشنا با تحقیقات یک وکیل اقدام به نمایندگی از Fuseya هشدار کلانتر, به امکان قتل در Mountain View, خیابان, خانه, منجر به کشف نمایندگان قربانی بدن در حدود 4 بعد از ظهر شنبه.

صبح روز چهارشنبه Fuseya و خود را وکیل و ملاقات با محققان در کلانتر ، Fuseya بعدها دستگیر و زندانی در ارتباط با قتل منابع گفت.

Fuseya است که برگزار می شود و بدون قرار وثیقه در شهرستان سانتا کلارا اصلی زندان است. او کاهش یافته است مصاحبه درخواست از این سازمان خبری و وکیل او به طور مشابه کاهش یافته است به اظهار نظر در این مورد است.

متهم است که برنامه ریزی شده بود arraigned بعد از ظهر جمعه در سالن عدالت در سن خوزه.

مقامات تایید کرد که این خانه که در آن قربانی ماندن بوده است اجاره را از طریق محبوب کوتاه مدت اجاره برنامه Airbnb و مستاجرین دیگر اقامت داشتند در ملک به عنوان به خوبی. یک Airbnb سخنگو گفت: خانه لیست شده بود به طور موقت حذف از لیست پلت فرم.

ثبت شده صاحب خانه کاهش یافته که با تلفن رسیده پنج شنبه.

“من برای حفظ سکوت” او گفت:. “من نمی خواهم به صحبت کنید.”

هر کسی با اطلاعات در مورد این پرونده می توانید تماس سانتا کلارا شهرستان کلانتر دفتر تحقیقات اصلی خط در 408-808-4500 یا تماس ناشناس نوک خط در 408-808-4431.

نویسنده کارکنان فیونا Kelliher کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im