سان خوزه: پنج بازداشت شده در اکتبر تیراندازی مرگ مرد

سن خوزه – مقامات در روز پنج شنبه اعلام کرد پنج دستگیری در تیراندازی مرگ 67 سال در مرکز شهر سن خوزه در اواخر سال گذشته.

تیراندازی گزارش شده در منطقه شرق سانتا کلارا و شمال خیابان پنجم حدود 5:25 p. m. on Oct. 26. ماموران وارد برای پیدا کردن دو مرد مبتلا به حداقل یک زخم گلوله در هر.

مردان بودند با عجله به منطقه بیمارستان که در آن یک نفر در یک زمان کوتاه بعد. او بعدها به عنوان سن خوزه ساکن Wilmar خوشه. مرد دوم جان سالم به در آسیب های خود را.

یک مظنون شناسایی شده که 23 سال سن خوزه ساکن ژوئن VelazquezTellez دستگیر شد در این منطقه در مدت کوتاهی پس از تیراندازی گفت: سن خوزه افسر پلیس Gina Tepoorten. VelazquezTellez رزرو شده بود به شهرستان سانتا کلارا زندان به اتهام قتل.

Tepoorten گفت: کارآگاهان شناسایی چهار مظنون دیگر در تیراندازی – 25 ساله اسرائیل Arroyo 35 ساله مایل Guzman 20 ساله آلبرتو هرناندز و 29 ساله ساموئل Arroyo همه سن خوزه – و آنها را دستگیر بیش از یک دوره شش ماهه.

سن خوزه اداره پلیس مخفیانه در واحد پاسخ دستگیر اسرائیل ارریو و گوزمان در سن خوزه در Nov. 6, Tepoorten گفت. هر دو رزرو به اتهام قتل.

Tepoorten گفت: شهرستان سانتا کلارا, کلانتر, بازداشت هرناندز در فوریه. 11 هنگامی که او در دادگاه برای یک نامربوط مورد. او رزرو شده بود در یک توطئه شارژ.

اداره پلیس را ادغام واحد دستگیر پنجم و نهایی مشکوک ساموئل Arroyo در سن خوزه در پنجشنبه Tepoorten گفت. او رزرو شده بود در یک توطئه شارژ.

همه متهمان همچنان در بازداشت Tepoorten گفت.

هر کسی با اطلاعات در مورد تیراندازی می توانید تماس San Jose پلیس کارآگاه گروهبان. علی میری یا کارآگاه گابریل کوئنکا و یا ترک یک نکته با دره سیلیکون Crime Stoppers در 408-947-7867 و یا در svcrimestoppers.org. Tipsters ممکن است واجد شرایط برای پاداش نقدی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>