San Jose Earthquakes رهبری به یک چهارم نهایی لیگ مسابقات

عنوان “سوپر Sub” اتصالات کریس Wondolowski فقط خوب است.

Wondolowski لیگ برتر فوتبال گلزن تمام وقت بوده و تنزل به نیمکت این سال به عنوان سن خوزه زمین لرزه تبدیل شده اند تحت مربی ماتیاس Almeyda.

اما Wondolowski, 37 نگه می دارد به ثمر رساند زمانی که فرصت داده شده به بازی. آن را دوباره اتفاق افتاده است دوشنبه شب به عنوان زلزله پیشرفته به یک چهارم نهایی لیگ بازگشته است مسابقات در ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در نزدیکی اورلاندو ،

Wondo هدف این بود که بخشی از یک 5-2 پیروزی بر رئال سالت لیک در دور 16 بازی که یادآور چقدر سن خوزه بهبود یافته در سال-به علاوه پس از Almeyda وارد از Chivas de Guadalajara.

“تیم در حال رشد است بازی بعد از بازی” Almeyda گفت: در زبان اسپانیایی در یک زوم کنفرانس تماس بگیرید. “آنها یک نگرش بسیار مثبت. آنها باید وحدت و آنها قربانی اما بیش از هر چیز این است که چگونه آنها بازی کند.”

این زمین لرزه (3-0-1 در مسابقات) بازی با فکر از اهداف به ثمر رساند. Wondolowski کردم 162nd هدف در یک حرفه به هنگامی که به ثمر رساند و برای سومین بازی متوالی.

Wondo لحظه بود اما از یک طرف توجه به سن خوزه رهبری به یک چهارم نهایی به صورت برنده Columbus Crew-مینه سوتا, ایالات بازی سه شنبه شب. از چهارم بازی قرار است برای 5 p. m. (اقیانوس آرام) شنبه.

زلزله بازیکنان خوب اجرای برنامه در سراسر میدان دوشنبه اما شاید قابل توجه ترین بود Magnus Eriksson شده است که این موضوع گزارش می دهد که او می تواند بازگشت به زادگاه خود در سوئد در این تابستان.

Eriksson که خارج از قرارداد پس از این فصل به ثمر رساند و دو بار در نیمه دوم در ضربات پنالتی و ایجاد بازی که منجر به یک 2-1 منجر شود. Eriksson گفت که او تا به حال هیچ شک و تردید در مورد دفن هر دو PKs که مشهود بود توسط راه او زده آنها.

سن خوزه تراوش اعتماد به نفس پس از حاصل کار دو تیم در هنگام رها کردن یک حمله قوی است که لیگ برتر فوتبال توجه است.

“این یکی از بهترین اجراهای ما انجام داده ایم در مدت زمان طولانی” Eriksson گفت. “ما احساس می کنیم مثل یک گروه قوی با هم.”

قدرت نشات گرفته از Almeyda. سابق آرژانتین در جام جهانی, بازیکن Almeyda است بیشتر علاقه مند به ساخت یک بدون درز تیم نسبت به ایجاد superstars.

قرار داده و آن را این راه: او Wondolowski نوع از مربی به دلیل زمین لرزه’ کاپیتان نقطه مقابل یک بازیکن فوتبال است.

“لذت بخش ترین چیز این است که بازیکنان خود را عوض نمی کنند نگرش” Almeyda گفت. “آنها هنوز هم پشتیبانی از این سیستم که آیا آنها در حال بالا یا پشت. است که به نام اعتقاد.”

این باور می تواند در بر داشت در نیمه دوم که تیم باز بازی گره خورده 1-1.

سن خوزه به دست آورد سرب در دقیقه 49 بعد از داور درو فیشر اهدا یک پنالتی به دلیل واقعی آلوین جونز در زمان پایین Tommie تامپسون از پشت در داخل این منطقه است. Eriksson چاک دار یک شات در گوشه سمت راست بالا.

والری Qazaishvili از آن ساخته شده 3-1 با تعیین یک حمله در 62 دقیقه است. گرجی بین المللی هم تیمی های تماس “Vako” به سرقت برده یک توپ در زمین لرزه’ توهین آمیز سوم در این زمینه پس از یکی از عکس های خود را متوقف شده بود توسط دروازه بان واقعی زک MacMath.

سپس Qazaishvilli در بر داشت تیمی اندی ریوس در سمت چپ در یک بده و برو که منجر به Vako آسان هدف است.

آن را نه فقط یک غارت جرم دوشنبه شب. سرب حفظ شد با کمک آرژانتین دروازه بان دانیل وگا که بزرگ بود در نیمه دوم موجب صرفه جویی در عرض چهار دقیقه به خنثی واقعی Damir Kreilach دو بار.

اما زمین لرزه نیست یک تیم کامل فقط رتبهدهی نشده است. هر دو اهداف واقعی آمد به دلیل سن خوزه دفاعی اشتباهات است که می تواند اجتناب شده است.

نمک دریاچه رخنه کرد و در بازگشت به بازی در 75 دقیقه ای که Kreilach در نهایت تبدیل به نمره 3-2. دریاچه نمک هدف این بود که در نتیجه این زمین لرزه دفاع اجازه مارسلو سیلوا دریبل upfield و پیدا کردن Kreliach در یک موقعیت خوب برای نمره.

اما سیلوا فرستاده شد و نه دقیقه بعد با یک کارت قرمز برای مقابله با جکسون Yueill.

که در زمان مراقبت از آن با Wondo و Eriksson اضافه کردن دو گل دیر.

به عنوان برای اولین 45 دقیقه نگاه کنید در طول 73 ثانیه برای پیدا کردن زیبایی و بد از این زمین لرزه.

Cristian Espinoza آرامی زده و یک راست پا شات که غوطه ور در زیر MacMath در دقیقه 21 به گل دوم خود را از این مسابقات است.

این زمین لرزه منجر شود و شادی به پایان رسید لحظاتی بعد به دلیل یک دیوانه کننده دفاعی اشتباه در هنگام زلزله’ backline گرفتار شد بیش از حد upfield.

مدافع Guram Kashia نمی تواند کنترل کوری بیرد عبور فقط بر سر او اجازه داده است که داگلاس مارتینز به sashay به مجازات جعبه. این مهاجم هندوراس در زمان و وقت خود را به تراشه توپ بیش از وگا.

این گناهان بخشیده می اگر این زمین لرزه ادامه کویر داغ به ثمر رساند ولگردی و قانونی شکنی — 11 گل در سه بازی از مسابقات باز قرعه کشی گل.

در حال حاضر همه در حال لذت بردن از سوار شدن.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر