سن خوزه جامعه دادخواستها برای هفته مه 8

کرامت بر روی چهار چرخ

غیر انتفاعی کرامت بر روی چهار چرخ است ارائه دوش و خدمات خشکشویی برای بی خانمان ساکنان در سن خوزه. این سازمان ارائه می دهد تلفن همراه خصوصی اتاق دوش که مردم می توانند با استفاده از هفت دقیقه دوش و خشکشویی خدمات به دو مجموعه از لباس. برای دیدن جایی که خدمات ارائه شده در جنوب خلیج بازدید tinyurl.com/DignityOnWheels.

کوسه صندوق امداد

سن خوزه کوسه راه اندازی یک صندوق امداد به صورت پاره وقت کارکنان که درآمد از دست رفته به علت بسته شدن محلی هاکی عرصه و زمین های یخی. صندوق را حمایت بیش از 1800 کارکنان در سن خوزه, Fremont و اوکلند. صندوق لگد کردن با بیش از $200,000, جمع آوری از طریق کوسه بازیکنان و کادر. این تیم تشویق طرفداران به کمک sjsharks.com/covid19relief. صندوق را قبول کمک های مالی از طریق جولای 25.

دانش آموزان از شایستگی

شش سان خوزه دانش آموزان در میان 42 سالمندان دبیرستان از 24 منطقه خلیج مدارس در این سال را لیست ملی شایستگی از دانشمندان است.

سن خوزه دانش آموزان خواهد شد که شرکت دریافت کمک هزینه تحصیلی برای خود دستاوردهای علمی رهبری و فوق برنامه با موفقیت در حال روهان Cherukuri, Mahika Halepete نلی Tonev و جسیکا جیانگ از هارکر جری لیو از کوپرتینو دبیرستان و سارا گائو از سنت فرانسیس.

بدون شنا

شهر سن خوزه تا لغو تمام تابستان آبی برنامه های در Camden, استخر, نمایشگاه, شنا, مرکز Mayfair استخر و دوار Ryland استخر. این شهر پارک های تفریح و محله بخش خدمات لیست همه لغو و بازپرداخت اطلاعات آنلاین در بیت.ly/prnscancellations.

ماسک کار

San Jose, کتابخانه عمومی اتحاد پیوست اتهام به چاپ 3D سپر چهره و ماسک برای کارگران بیمارستان. کتابخانه کارکنان و داوطلبان با استفاده از کتابخانه های 3D خود تجهیزات چاپ به ایجاد صدها ماسک صورت برای محلی در خط مقدم سازمان پناهگاه و خانه های سالمندان. داوطلبان تحویل اولین اهدای 220 چهره سپر و 75 ماسک صورت خوب سامری بیمارستان در ماه گذشته.

جارو کردن

اگر چه ساکنان خواهد بود یکی برای noncompliance در ایالت “پناهگاه در محل” منظور این شهرستان درخواست های اتومبیل هنوز هم توان نقل مکان کرد و اجازه می دهد تا خیابان جارو به ادامه. خیابان جارو برنامه نوشته شده آنلاین در sjenvironment.org/lookup.

مجازی بنفش موزه

موزه کودکان کشف ممکن است بسته به بازدید کنندگان اما آموزش آنلاین همچنان ادامه دارد. مجازی بنفش موزه (www.cdm.org/virtual-museum) ویژگی های داستان بار فعالیت ها و درس های ارسال شده به Facebook در هر دوشنبه چهارشنبه و جمعه.

در روزهای شنبه موزه منتشر مضمون آخر هفته بسته برای کمک به نگه داشتن بچه ها و پدر و مادر مشغول و سرگرم در “پناهگاه در محل” سفارش.

از songbook به کتاب آشپزی

برادوی سن خوزه در حال حرکت کردن مرحله و به آشپزخانه در حالی که مخاطبان در حال پناه در محل. تئاتر شرکت است درخواست از مردم برای ارسال دستور العمل های الهام گرفته نشان می دهد از آینده 2020-21 نجومی خواهد شد که وارد شده را به یک کتاب آشپزی در پایان ماه.

نوشته خواهد شد واجد شرایط برای جوایز از جمله منحصر به فرد ترین عنصر مبتکر ترین دستور العمل و بهترین بصری تسلیم است. دستور العمل های را می توان از طریق مه 29 در broadwaysanjose.com/cookbook.

محله یادداشت

باغ گل رز>>بازیافت کتابفروشی در سن خوزه خواستار کمک های مالی از کتاب استفاده می شود پس از آن منظقه سفارش برنامه ثابت به اندازه کافی موفق به ترک قفسه های لخت.

فروشگاه قبول کمک های مالی دوشنبه-پنج شنبه ساعت 10 صبح-2 بعد از ظهر در باغ گل رز, محل 1066 این شهرستان آلامدا. برای سوال تماس 408-286-6275.

باغ گل رز/بید گلن>>منطقه 6 Councilmember Dev دیویس برگزاری مجازی ساعات اداری روزهای چهارشنبه ساعت 12:30 p. m. در Facebook Live. دیویس می پذیرد سوالات جلوتر از زمان از طریق ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>