سن خوزه کلیسا میزبانی عید پاک خدمات در رانندگی-در سینما

بار خانواده در ماشین و سر کردن برای عید پاک یکشنبه در … درایو در سینما ؟

بله درست است. در میان COVID-19 pandemic به عنوان بسیاری از مکان عبادت رفته اند به livestreaming خدمات خود را به منظور رعایت اجتماعی فاصله محدودیت سن خوزه در Southridge کلیسا تصمیم به برگزاری آن در عید پاک یکشنبه خدمات در نزدیکی West Wind کنگره درایو در.

“من در حفظ و گفت: این بیانیه که آرام است مسری” پاستور Micaiah Irmler گفت: NBC Bay Area. “و من احساس می کنم مانند کلیسا می تواند منجر راه در نشان می دهد که ما نیاز به آگاهی از آنچه در جریان است اما ما نمی نیاز به ترس. پس بیایید تمرین های اجتماعی فاصله اما نه معنوی فاصله.”

این رویداد رایگان است برای حضور در. اما اشخاص علاقه مند باید ثبت نام کنید در پیشبرد از طریق کلیسا سایت https://southridgesanjose.com/ چیدن که از چهار خدمات— 9, 10:15, 11:30 صبح یا 12:30 p. m. — آنها مایل به شرکت در. وجود دارد تعداد محدودی از فضای پس از ثبت نام به زودی اگر شما علاقه مند هستید.

پس از آن شما درایو به تئاتر را محل پارکینگ خود را و البته مناسب عمل اجتماعی فاصله نه ترک وسیله نقلیه خود را.

“همه شرکت کنندگان باید باقی می ماند در وسایل نقلیه خود را در همه زمان ها” یک پیام در وب سایت کلیسا تنش. “برای حفظ اجتماعی فاصله وسایل نقلیه خواهد بود تعیین شده برای پارک 6-فوت دور از هر یک از دیگر.”

خطبه تحویل داده خواهد شد از طریق یک فرستنده رادیویی به طوری که مردم می توانند گوش دادن — درست مثل آنها به طور معمول انجام می دهد در این درایو — از طریق رادیو FM.

این رویداد لقب “عید پاک ملزومات” و کلیسا خواهد بود دادن دور رایگان “ملزومات” از جمله پارچه ماسک, عید پاک, تخم مرغ, لوازم آرایش و بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>