سن خوزه جوایز $1 میلیون دلار کمک مالی برای افزایش دسترسی به اینترنت به هزاران کم درآمد ساکنان

سن خوزه ممکن است شناخته شده به عنوان مرکز نوآوری و فن آوری سرمایه از دره سیلیکون ولی برای نزدیک به یک دهم از ساکنان آن زندگی بدون دسترسی به اینترنت در خانه های خود می کند که منعکس کننده واقعیت است.

در Cristo Rey سن جثه یسوعیون دبیرستان که در آن بیش از 90 درصد از دانش آموزان نسل اول مهاجران اصلی جو Albers می بیند اثرات شکاف دیجیتال در هر روز است.

“مقدار زیادی از آن را با محدود کردن دسترسی به تکنولوژی در خانه” Albers گفت. “مسئله ما بیشتر این است که دانش آموزان ما بسیار با تکنولوژی زرنگ و دانا و می تواند وفق دهند اما پدر و مادر خود هستند به همان اندازه که می تواند به جلوگیری از آنها را از کمک به دانش آموز خود را با پيشرفت تحصيلی و می توانید آن را سخت تر برای آنها را به حمایت از دانشجویان خود را از طریق کالج خود را جستجو کنید.”

برای کمک به سازمان هایی مانند Cristo Rey بالا پل که بحرانی فاصله دسترسی در میان ساکنان San Jose شورای شهر اهدا شد $1 میلیون نفر در سراسر 23 سازمان — از مدرسه منشور شبکه برای سازمان های غیر انتفاعی برای مسکن مقرون به صرفه توسعه دهندگان — به عنوان بخشی از قوانین جدید سن جثه دیجیتال شمول صندوق.

“وجود دارد هزاران نفر از ساکنان ما که به سادگی در تلاش هستند زیرا بخشی از این دنیای دیجیتال” شهردار سام Liccardo گفت. “… و به این ترتیب کلیدی در اینجا این است که دستگاه در دست گرفتن اتصال و دریافت مهارت به طوری که ما می تواند به بهبود استانداردهای زندگی شهروندان و بهبود فرصت های آموزشی برای کودکان است.”

برنامه کمک هزینه های پشتیبانی شده توسط هر دو دولتی و خصوصی سرمایه گذاری شده است در ساخت برای بیش از سه سال باعث یک شهر مطالعه که در بر داشت که نزدیک به 100,000 سن خوزه ساکنان — در درجه اول که از کم درآمد لاتین و سیاه و سفید خانواده — شد بدون دسترسی به باند پهن در خانه های خود.

ساکنان بررسی این مطالعه گفت که بزرگترین موانع برای به دست آوردن پهنای باند شد هزینه خدمات و دستگاه های. و بسیاری از کم درآمد ساکنان به ویژه کسانی که در جامعه لاتین — و نه به طور کامل درک مزایای دسترسی به اینترنت و نه ضروری است به منظور برای دانش آموزان به تکمیل تکالیف.

“ساختمان شامل شهر یکی از پنج هسته ارکان شهر هوشمند چشم انداز بدان معنی است که ما اطمینان حاصل شود هر کس در شهر ما بهره مند خواهد شد” اعلام کرد در سال 2017, دیجیتال, ورود به مطالعه انجام شده توسط این شهرستان در همکاری با دانشگاه استنفورد. “به عنوان مشق شب فرصت های شغلی و خدمات به طور فزاینده ای دیجیتال کسانی که در طرف اشتباه از دیجیتال تقسیم خواهد شد در سمت چپ بیشتر است.”

دور اول برنامه کمک های مالی در محدوده از $150 ، 000 به $5,000 بسته به نیاز و رسیدن به هر سازمان با سن خوزه کتابخانه بنیاد دریافت بزرگترین تکه از بودجه.

این برنامه جدید با هدف گرفتن سه جانبه رویکرد به پل شهرستان شکاف در دسترسی دیجیتال و سواد توسط ایمن و کم هزینه دسترسی به اینترنت را برای ساکنان فراهم کردن دستگاه برای ساکنان در خانه های خود و ارائه دیجیتال برنامه های سواد آموزی برای کمک به ساکنان درخواست شغل تکمیل تکالیف و دسترسی بحرانی خدمات آنلاین.

کتابخانه بنیاد خیریه دست از این شهرستان در کتابخانه های عمومی سیستم — برنامه ای برای استفاده از آن کمک به راه اندازی یک تکنولوژی وام برنامه آزمایشی که در آن ساکنان که ممکن است مسکن دائمی و یا نمی توانیم از اینترنت در خانه می تواند اجاره یک دستگاه و یک کانون از کتابخانه. این بنیاد همچنین ارائه جدید چند هفته دیجیتال ادبی کارگاه های آموزشی که در آن شهروندان می توانند یاد بگیرند که چگونه به استفاده از دستگاه ها و محافظت از حریم خصوصی خود را آنلاین و به خانه جدید دستگاه پس از اتمام دوره.

“اهمیت این من فکر نمی کنم می توان overemphasized گفت:” سحر Coppin, مدیر اجرایی, سن خوزه, کتابخانه عمومی پایه و اساس است. “با آوردن مردم به انقلاب دیجیتال به این معنی است که صدای آنها در نهایت می تواند شنیده شود و باعث می شود که برای یک دموکراسی قوی تر به خصوص با انتخابات آینده و سرشماری اتفاق می افتد.”

در کریستو ری Albers قصد دارد با استفاده از $25,000 بودجه تعلق به مدرسه ارائه دیجیتال جلسات آموزشی برای والدین و ارائه 200 دلار حق الزحمه برای خانواده ها به دسترسی به اینترنت در خانه های خود.

“ما سپاسگزار برای این فرصت برای خدمت به دانش آموزان و خانواده ها برای بهره مندی از تمام تکنولوژی و فراوانی در این منطقه برای کمک به آنها باید تمام فرصت های مشابه به عنوان خود را مرفه تر و همسالان” Albers گفت.

این شهرستان با هدف بالا بردن اضافی 24 میلیون دلار در سرمایه گذاری خصوصی بیش از 10 سال آینده به طوری که آن را می توانید اتصال 50,000 سن جثه خانوارها با دسترسی به اینترنت و دیجیتال آموزش. در این دور از بودجه شهرستان انتظار دارد که 1 میلیون دلار در بودجه کمک خواهد کرد که خدمت از 4000 خانوار در سن خوزه.

“زندگی در یکی از ثروتمندترین مناطق احتمالا در کل جهان ما نیاز به مطمئن شوید که اقتصاد از دره سیلیکون در دسترس است برای هر کودک در هر گوشه ای از شهر ما” Councilmember مگدلنا Carrasco گفت. “اما ما باید آنها را به ابزار.

“ما باید قادر به انتظار همین کار را برای هر کودک برای رسیدن به موفقیت و قادر به حمایت از آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر