سن خوزه ضد باند و ایمان رهبر مرده یافت

شهرستان سانتا کلارا – رابرت “خرگوش” ریوس یک جامعه و ایمان رهبر در سن خوزه که رفت از دست رفته نزدیک به یک ماه پیش یافت شده است مرده پسرش را تایید کرد.

دیگو Rios, 25, گفت: شهرستان سانتا کلارا پزشکی قانونی-پزشکی قانونی دفتر او تماس بیش از آخر هفته و مرتب به او شناسایی پدرش بدن در روز چهارشنبه. آژانس, اما فاش نمی کند هر گونه اطلاعات در مورد مرگ است.

“من به برخی از سوالات در مورد آنچه اتفاق افتاده است” دیگو ریوس گفت. “او پدر من بود, بنابراین من او را دوست دارم و من فقط می خواهم به مطمئن شوید که او می شود استراحت مناسب او نیاز دارد در حال حاضر.”

رابرت Rios, 65, ناپدید شده در ژوئن 7. خود هوندا بعدها در بر داشت در نزدیکی کنگره بزرگراه و مک لافلین, خیابان, خالی, بدون هیچ گونه وسایل شخصی خود.

دیگو ریوس پرونده افراد گمشده در گزارش با سانتا کلارا شهرستان کلانتر دفتر در 10 ژوئن. از طریق ایمیل رسیده یکشنبه شب یک سخنگو گفت: او را بررسی پنج شنبه صبح برای دیدن اگر هر گونه به روز رسانی در این مورد در دسترس برای انتشار است.

اعضای خانواده نصب شده و جستجو برای رابرت ریوس که به گفته آنها دچار دیابت و برخی از از دست دادن حافظه. آنها همچنین نگران چیزی از گذشته خود را ممکن است با او.

رابرت ریوس زندگی یک زندگی طولانی دیگو ریوس گفت: در مصاحبه قبلی با این خبر سازمان است. در 1970s و 1980s او عضو یک باند قبل از صرف سال در داخل و خارج از زندان به سرقت و مواد مخدر به اتهام.

او در کنار باند خود را عضويت در حالی که زندانی و رفت تا تبدیل به یک ایمان رهبر با پیروزی کمک رسانی San Jose, یک کلیسای مسیحی است که از طریق آن او به دنبال فعلی و بالقوه اعضای باند در مدارس گوشه و کنار خیابان و نوجوانان سالن.

“همه می دانند او گفت:” لیزا Cuevas, 64, یک دوست قدیمی که بزرگ شده با رابرت ریوس در مصاحبه قبلی با این خبر سازمان است. “او را کمک کرد تا بسیاری از مردم پس از او تبدیل زندگی خود را در اطراف و واقعا وجود دارد برای مردم.”

بررسی برای به روز رسانی.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>