سان خوزه: 82 ساله زن می میرد از hit-and-run صدمات

یک 82 سال درگذشت دوشنبه از آسیب رنج می برد او در یک hit-and-run در جنوب 11th و شرق خیابان سنت جیمز در مارس 11.

سن خوزه – یک 82 سال درگذشت دوشنبه از آسیب رنج می برد او در یک آمار-و-اجرا در هفته گذشته, San Jose, پلیس گفت:.

برخورد گزارش شد حدود 4:50 p. m. در تاریخ 11 مارس در جنوب 11th و شرق خیابان سنت جیمز.

پلیس گفت: تحقیقات مقدماتی نشان داد, آبی, Honda Civic سفر کرده بود عازم شمال از طریق تقاطع و سپس معکوس و برخورد با زن فقط به عنوان او پا به عبور. راننده در سمت چپ صحنه است و نه بازداشت شده است.

بود با عجله به منطقه بیمارستان جایی که او باقی ماند تا زمانی که او درگذشت او صدمات دوشنبه, پلیس گفت:. هویت او خواهد بود منتشر شده توسط سانتا کلارا کانتی پزشکی قانونی-پزشکی قانونی را پس از آن تایید شده است و او بعد از قوم و خویش است مطلع شود.

مرگ مشخص شده این شهر 10th ترافیک مرگ و میر در سال است.

پلیس روز سه شنبه اعلام کرد دو ترافیک اضافی مرگ و میر. یک مرد کشته شد در یک آمار-و-اجرا در مک لافلین خیابان و جاده در شب دوشنبه و یک مرد فوت Feb. 20 از صدمات او دچار Nov. 5 هنگامی که او از یک سرعت کامیون وانت و اجرا شد.

هر کسی با اطلاعات در مورد مارس 11 hit-and-run می توانید تماس San Jose کارآگاه پلیس مت Templeman در 408-277-4654.

کسانی که مایل به ناشناس باقی می ماند می تواند ترک یک نکته با دره سیلیکون Crime Stoppers در 408-947-STOP (7867) و یا svcrimestoppers.org. Tipsters ممکن است واجد شرایط برای پاداش نقدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>