سان خوزه: 2 مجروح در جداگانه تیراندازی فقط 9 ساعت از هم جدا

سن خوزه – جداگانه تیراندازی فقط یک ساعت از هم جدا چپ دو مرد مجروح در سن خوزه, مقامات گفت: شب جمعه است.

اولین تیراندازی گزارش شده در 1200 بلوک آلو خیابان در نزدیکی غرب هومبولت خیابان حدود 11:50 p. m. دوشنبه. دومین گزارش شد در 1500 بلوک از شمال 1st سنت نزدیکی گیش جاده حدود 8:45 صبح روز شنبه گفت: سن خوزه پلیس گروهبان. انریکه گارسیا.

در هر دو حادثه, ماموران وارد برای پیدا کردن یک مرد مبتلا به حداقل یک زخم گلوله. قربانیان گرفته شد به یک بیمارستان با آسیب های که در نظر گرفته نمی شد زندگی را تهدید.

گارسیا گفت: هیچ مظنون دستگیر شده اند و یا شناسایی شده در ارتباط با تیراندازی اول اما ماموران بازداشت یک مظنون در تیراندازی دوم در مورد 4:45 بعد از ظهر جمعه.

مشکوک بود که نه مشخص است که در بیمارستان تحت درمان مصدومیت او رنج می برد در طول بازداشت گفت گارسیا اضافه کرد که مظنون خواهد بود به رزرو شهرستان سانتا کلارا زندان است.

گارسیا گفت: تیراندازی شد متصل نیست.

پلیس در حال پرسیدن هر کسی با اطلاعات در مورد تیراندازی اول به 911 تماس بگیرید و یا ترک یک نکته با دره سیلیکون Crime Stoppers در 408-947-7867 و یا در svcrimestoppers.org.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>