سان فرانسیسکو: مقامات گزارش یک مرگ, 15 موارد جدید

سان فرانسیسکو — مقامات بهداشت عمومی گزارش اضافی مرگ یکشنبه از COVID-19 در شهر آوردن مجموع به 14 مرگ و میر.

این شهر همچنین گزارش جدید 15 مورد تأیید رمان coronavirus. تعداد افت قابل ملاحظه ای از دو روز گذشته با 48 مورد جدید گزارش جمعه و 60 روز شنبه.

سان فرانسیسکو گزارش شیوع کروناویروس در یک پناهگاه بی خانمان در روز جمعه با 68 ساکنان و دو تن از اعضای هیات تست مثبت در کارشناسی ارشد-جنوب در سان فرانسیسکو سوما محله. آن را بلافاصله روشن نیست اگر این موارد گنجانده شده در روز یکشنبه و یا قبل از آن مورد بالغ منتشر شده توسط وزارت بهداشت.

مقامات گزارش انجام 358 جدید کروناویروس آزمون آوردن مجموع به 7,666 از 7,308 روز جمعه پس از دو روز گسترده تست. در روز پنج شنبه 578 ساکنان مورد آزمایش قرار گرفتند ترین و در عین حال در سان فرانسیسکو در یک روز. سیزده درصد از آزمایشات مثبت بوده است.

این COVID-19 شده است به طور نامتناسبی شهرستان لاتین جمعیت که یک چهارم از موارد تایید شده در سان فرانسیسکو با وجود تنها بودن 15 درصد از جمعیت.

همانطور که از شنبه وجود دارد 83 نفر بستری برای coronavirus در شهرستان 55 از آنها در مراقبت حاد و 28 در واحد مراقبت های ویژه. شنبه سومین روز متوالی است که تعداد زیادی از مردم در بیمارستان بستری شده است: 91 بيماران بستری شد به گزارش روز شنبه, 89 پنج شنبه و 86 جمعه.

است که به دنبال یک ایالت روند با تعداد COVID-19 بيمار در ICU تخت کاهش کمی برای اولین بار در طول یک دوره 24 ساعت به 1,132 بیماران, رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom گفت: در یک کنفرانس خبری در روز پنج شنبه. اما او هشدار داد در برابر بیش از hyping داده است.

“یک نقطه داده است که یک روند” Newsom گفت. “من احتیاط کسی که به جزئیات بیش از حد به یک نقطه داده است. اما با این وجود آن را دلگرم کننده است و آن را فقط تقویت همه کار شما انجام می دهند به تمرین فیزیکی فاصله.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>