San Francisco Giants star شکن Posey می گوید او را به نشستن 2020 فصل تصویب دختران دوقلو با همسر کریستن

SAN FRANCISCO — San Francisco Giants star شکن Posey اعلام کرد که نشستن 2020 فصل بعد از او و همسرش, کریستن به تصویب رسید یکسان دختران دوقلو در روز پنج شنبه.

Posey گفت: دختران متولد شد بیش از آخر هفته و نیاز به باقی می ماند در بخش مراقبت ويژه نوزادان برای برخی از زمان پس از او و کریستن تصمیم گرفت آن را در خانواده تصمیم به انصراف از شرکت در این سال.

سه بار سری جهانی قهرمان سابق لیگ ملی MVP می شود بالاترین-مشخصات بازیکن در لیگ اصلی بیس بال برای انتخاب به نشستن فصل و به شرح زیر ستارگان دیگر از جمله لس آنجلس داجرز پارچ دیوید قیمت و اتباع واشنگتن infielder Ryan زیمرمن.

Posey گفت: او به احتمال زیاد همین کار را می کردند در سال 2020 فصل اگر او بودند و نه اتخاذ کودکان در طول بیماری همه گیر.

Posey, 33, ساخته شده اعلام یک هفته پس از غول برگزار شد اولین تمرین از تابستان است. شش-زمان-ستاره نمی شود پرداخت می شود در هر سال 2020 حقوق و دستمزد و نه او را از دریافت خدمات بار پس از انتخاب به جست و خیز این فصل است.

10 سال کهنه بود حاضر نیست در این تیم اولین تمرین فصل تابستان با توجه به آنچه مدیر گیب Kapler نامیده می شوند یک “ماده” اما شرکت کننده در شیوه های شنبه, یکشنبه و دوشنبه. Posey نیز از دست رفته متوالی شیوه های چهارشنبه و پنج شنبه این هفته است.

غول بودند مجبور به لغو تمرین خود را روز شنبه پس از coronavirus نتایج آزمون از روز شنبه تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است پردازش شده توسط Salt Lake City lab.

Posey و همسرش دارای دو فرزند دیگر و جالب است که اغلب صحبت در گذشته در مورد اهمیت خانواده و نقش خود را به عنوان یک پدر.

پس از گزارش به اردوگاه تابستانی در شنبه Posey ملاقات با خبرنگاران بیش از زوم و ابراز رزرو در مورد شرکت در سال 2020 شود.

“من در مورد آن فکر و صحبت در مورد آن با همسرم کمی” Posey گفت شنبه. “من فکر می کنم هنوز هم وجود دارد برخی از رزرو در پایان من. من فکر می کنم من می خواهم برای دیدن چه چیزهایی در اینجا پیشرفت بیش از چند هفته آینده.”

“من فکر می کنم شما می تواند یک کمی شاید ساده و بی تکلف و یا احمقانه نه به اندازه آنچه در جریان است اطراف شما — و نه فقط در اینجا بلکه با توجه به آنچه اتفاق می افتد در نقاط مختلف کشور است. [آن را] بدیهی است که بی سابقه زمان در حال حاضر.”

Kapler و گفت: این غول شد در هیچ عجله برای خود حق رای دادن بازیکن به تصمیم گیری در مورد فصل و به خبرنگاران گفت: این سازمان را یک “خانواده نخست” رویکرد در اجازه دادن به بازیکنان زمان و فضا به نظر شرکت در این سال.

“ما در حال رفتن به یک خانواده-روش اول به این” Kapler گفت. “ما آن را به عنوان یک مسئولیت به تقلا به عنوان لازم است اما ما نمی خواهیم با عجله این تصمیمات شخصی. ما می خواهیم به احترام و افتخار عوامل استرس زا است که مردم که ما ممکن است از دیدن.”

طی مصاحبه ای در san francisco giants, the Giants’ رادیو سهامداران روز پنج شنبه این تیم رئیس جمهور از بیس بال عملیات Farhan زیدی نشان داد Posey بود که نه تنها غول بازیکن با وزن یک تصمیم.

“من فکر می کنم او در ادامه به بررسی همه چیز را در یک روز به صورت روز و رک و پوست کنده من فکر می کنم وجود دارد چند بچه که در قایق” زیدی گفت: san francisco giants. “بدیهی است بچه ها با خانواده های جوان و قطعا شکن را که در قایق است. آن را به چیز دیگری فکر می کنم. من نمی خواهم به شخصی دیگر چیزهایی است که او ممکن است فکر…اما ما احترام به تصمیم گیری هر یک از بازیکنان ما را.”

Posey, یکی از تزئین ترین بازیکنان در تاریخ این غول حق رای دادن است یک سال به علاوه یک تیم گزینه برای 2022 باقی مانده در خود قرارداد اما انتظار می رود این باشگاه را او پرداخت 3 میلیون دلاری خریداری به جای اعمال یک گزینه تیم است که او را به پرداخت $22 میلیون در سال 2022.

با Posey انتخاب نشستن این غول در حال حاضر پنج فو در اردوگاه از جمله دو که در حال حاضر جلو دونده برای کسب درآمد باز روز فهرستی از نقاط. Minor league رایگان-عوامل تایلر Heineman و غارت Brantly امضا شده با غول در offseason برای این شانس را به رقابت برای خدمت به عنوان Posey, پشتیبان, اما هر دو بازیکن در حال حاضر انتظار می رود را به باشگاه محرومیت یک معامله.

جوی بارت, غول’ top کلی چشم انداز و 2018 دور اول پیش نویس انتخاب نیز در اردوگاه و در حال حاضر خیلی بیشتر به احتمال زیاد به لیگ برتر اولین بازی در این فصل است.

لیگ اصلی بیس بال و بازیکنان Association جمعه اعلام کرد که 83 نفر تست مثبت برای COVID-19 از جمله 66 طول اولیه فرایند مصرف زمانی که بازیکنان گزارش به اردوگاه. باقی مانده 17 آزمون مثبت در روند نظارت است.

از 83 مثبت coronavirus آزمون به تاریخ و 71 شده اند بازیکنان و 12 شده اند تیم کارکنان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>