San Francisco Giants سینک زیر .500 در یکی دیگر از درهم و برهم بازی برای دفاع

سان Francisco Giants آمار سه خانه اجرا می شود و تا به حال یک پارچ شروع رفتن به اندازه کافی عمیق به واجد شرایط برای یک پیروزی برای دومین بار در این فصل اما موفقیت های اولیه به اندازه کافی برای غلبه بر یک شب دیگر از اشتباهات است که شروع به تعریف دفاع از خود.

چادویک Tromp مایک Yastrzemski و الکس Dickerson هر ضربه از صفحه اصلی اجرا می شود برای کمک به غول پرش به یک 4-1 سرب بالای پنجم اما بازی هم پاشید برای سان فرانسیسکو در ششم پس از استارت جانی کوتو به یک تا دو اجرا خانه اجرا به رشته کوه های راکی ستاره نولان Arenado.

به جای باز کردن یک چالش 10-بازی سفر جاده ای با یک تن-تنظیم پیروزی در Coors زمینه, غول, اجازه پنج اجرا می شود در ششم زمین باز یافته در یک 7-6 شکست مشخص شده است که خود را دوم متوالی در اواخر بازی meltdown.

“به عنوان یک تیم واقعا مهم است ما سفت کردن ما بازی می کنیم بازی گرفتن و پخش, به خصوص در یک بازی را اجرا کنید در یک Coors زمینه چون هر از بسیار مهم” مدیر گیب Kapler گفت.

غول بسیج برای دو اجرا در نهم-زمین باز یافته علیه Rockies نزدیک Jairo دیاز اما با game-tying اجرا در سوم پایه Dickerson پرواز کردن به سمت چپ میدان به پایان بازی.

Dickerson ثبت یک جفت از بازدید از جمله 111.6 مایل در ساعت تنها که شد سخت ترین ضربه توپ توسط یک غول بازیکن این فصل اما او نیز دو دفاعی miscues که کمک به رشته کوه های راکی’ ششم زمین باز یافته رالی.

Dickerson ساخته شده دوم خود را حرفه ای شروع در سمت راست میدان دوشنبه به عنوان Kapler می خواستم خود را بهتر گوشه مدافع استیون Duggar به بازی در سمت چپ میدان به دلیل آن به طور سنتی ارائه بیشتر از یک چالش در Coors زمینه است.

Duggar تا به حال نسبتا آسان شب در اولین بازی در سمت چپ میدان, اما در پایین ششم Dickerson نمی تواند کررل طولانی flyball در هشدار مسیر در سمت راست مرکز میدان بود که در نهایت حکومت سه گانه برای رشته کوه های راکی دوم baseman رایان مک ماهون.

مک ماهون به پایان رسید به ثمر رساند تا بازی به تساوی اجرا مت کمپ RBI تنها قبل از کمپ و چپ fielder کریس ووینگس به ثمر رساند زمانی که Dickerson از دست رفته یک برش در یک واحد از مرکز fielder دیوید دال.

“او یکی از پاسخگو قوی فکر بازیکنان است که ما داریم” Kapler گفت: از Dickerson. “من فکر نمی کنم آن را به تحت تاثیر قرار عملکرد خود را به جلو رفتن. من اعتماد است که او خود را که آن را فقط که او چه کسی است.”

کوتو شد دومین غول استارت به زمین به ششم زمین باز یافته در این فصل به عنوان او به دنبال جف Samardzija که آیا تا روز یکشنبه 9-5 دست دادن به رنجرز. 13th-سال کهنه شانس بهتر از همتای خود, اما نمی تواند یک رکورد در ششم به او داد تا تنها به چارلی Blackmon قبل از تسلیم شدن یک قوی صفحه اصلی اجرا به Arenado.

کوتو چهار درز fastball شده است و خود را بدترین زمین در این فصل بود و از آن 91-مایل در هر ساعت از بخاری در کمربند که Arenado آمار تا نیمه راه سمت چپ زمینه سفید در Coors زمینه برای محدود رشته کوه های راکی’ کسری به 4-3.

کوتو متکی به خود خاموش-سرعت رزین های بیشتر در روز دوشنبه به عنوان او انداخت و او را changeup 27 بار و موبایل و کامپیوتر 26 بار اما کلرادو هنوز هم مقدار زیادی از آسیب در برابر خود fastball. رشته کوه های راکی hitters قرار داده و پنج نفر از کوتو 21 fastballs در بازی ضبط سه تن از آنها شش بازدید کردن زمین از جمله Arenado را 430 فوت انفجار.

Arenado خانه اول اجرای فصل خراب در غیر این صورت چشمگیر شب برای کوتو که فرصت داده شد تا در صورت بالا از رشته کوه های راکی’ صف برای بار سوم قبل از Kapler را برداشته.

غول تعقیب رشته کوه های راکی استارتر چی چی گونزالس از روز دوشنبه پس از بازی فقط سه نوبت با تشکر 445-پا به خانه اجرا به مرکز مرده زمینه از Tromp و 393-پا هومر به راست برای Yastrzemski اما تلاش برای بقیه بازی برابر رشته کوه های راکی’ اغل گاو یا حشم.

Dickerson را پنجم-زمین باز یافته اجرای خانه آمد و رشته کوه های راکی مسکن فیلیپ Diehl که انداخت یک نوار لغزنده پایین و دور است که موفق به دریافت این غول حق fielder به پرتاب کردن در مقابل خود ، Dickerson قدرت و بت کنترل به او کمک کرد تا اقامت قفل شده است و در روی زمین به هر حال به عنوان او با استفاده از دست چپ خود را به تکان شدید و سخت بشه به حقه به هر حال.

Diehl انداخت 16 لغزنده در 1 1/3 نوبت امداد برای کلرادو و ناشی از پنج نوسانات و نتواند یک به نام اعتصاب و چهار ناپاک اما یک نوار لغزنده غول هم در بازی در برابر او به پایان رسید تا گسترش سرب خود را توسط یک اجرا.

با راه غول بازی دفاع از آنها استفاده کرده اند می تواند خیلی بیشتر. Kapler باشگاه در حال حاضر متعهد 13 خطا در 11 بازی به عنوان تنها Kansas City Royals (14) باید بیشتر از این سال است.

“جرم ما نشان داده است آنها می توانند نمره اجرا می شود در خوشه و ما واقعا نیاز به نگه داشتن هر مزیت ما می توانیم” Kapler گفت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر