سان فرانسیسکو — هنگامی که یک تیم بیس بال وارد یک بازسازی فاز مقابل دفتر به طور معمول می کند همه چیز را در قدرت خود را به اشک پایه و اساس و از ابتدا شروع می شود.

به عنوان غول نگاهی به شناسایی قطعه از حق رای دادن آینده هسته ای, رئیس جمهور, بیس بال, عملیات Farhan زیدی را انتخاب کرده است را یکی از ارکان گارد قدیمی.

Outfielder شکارچی پنس 36 امضاء کرده است یک سال قرارداد به ارزش 3 میلیون دلار با انگیزه برای بازگشت به غول که دو طرف توافق کردند که به لحاظ مدت کوتاهی قبل از کوزه و خشکشویی با توجه به گزارش Scottsdale, Ariz. برای بهار آموزش.

پنس می توانید درآمد تا $5.25 میلیون اگر او همچنان در فهرست حداقل به مدت 135 روز می رسد و 600 صفحه ظاهر. برای روشن شدن یک نقطه فهرستی برای پنس غول تعیین شده به تازگی به دست آورد پارچ لوئیس مدرو برای واگذاری.

“ما هیجان زده به استقبال شکارچی به سازمان” زیدی گفت: در یک تیم آزاد است. “او فراهم می کند باشگاه ما با حضور جانباز و رهبری او خواهد بود یک دارایی برای بازیکنان جوان ما. شکارچی علاوه بر ایجاد عمق در فهرستی از ما و ارائه خواهد شد گیب با یک گزینه با ارزش در برابر چپ دست تبادل.”

تصمیم به پنس تضمین شده پول و پاره وقت نقش قطعا بالا بردن ابرو, اما این جوان outfielders او را برای رقابت با زمان پخش این بهار وجد آمدیم برای خود بازگشت.

“او فوق العاده واقعی در هر جنبه ای از زندگی خود را و من هیجان زده به کار با او دوباره او را به خاطر رفتن به فشار هر کس بهتر باشد که دقیقا آنچه ما می خواهیم و آنچه که ما در اینجا نیاز” Austin اسلاتر گفت.

Slater, 27 است که نزدیک به یک دهه جوانتر از پنس و هنوز هم کمتر از 500 شغل در خفاش ها در بخش هایی از سه لیگ برتر فصل. زیدی صحبت یکشنبه در مورد تمایل به ایجاد واقع بینانه راه برای باز کردن بعد فهرستی برای این تیم بازیکنان با تجربه کمتر اما پنس را علاوه بر این مسائل پیچیده را برای بازیکنان با minor league گزینه های مانند اسلاتر Jaylin دیویس و کریس شاو.

نبرد برای زمان بازی در حال حاضر ویژگی های دیگر چهره آشنا, اما پنس سابق و در حال حاضر زمان هم تیمی های باور غول بهتر خواهد بود چرا که او در برابر.

“او یک مرد بود که واقعا خوب برای بچه های جوان که او در اینجا بود دو سال پیش و او کسی به شما طناب نشان می دهد و نشان می دهد شما را به راه راست بازی” شاو گفت. “است که ارزشمند است و من واقعا هیجان زده به او را به عقب.”

پس از پنس آینده در شک پس از به چالش کشیدن 2018 فصل با غول که او در آن نوشته شده .226 متوسط و .590 OPS کهنه outfielder اصلاحی خود را چرخش و نمایش داده می شود تعهد خود را به باز گشت با روی لئامت دادن بازی زمستان توپ در جمهوری دومینیکن.

در ازای بازنشستگی پنس امضا جزئی لیگ مقابله با زادگاه خود رنجرز تگزاس آخرین offseason و در ادامه به کسب یک نقطه در لیگ آمریکا همه ستاره تیم با برجسته نیمه اول. صدمات محدود پنس به تنها 28 بازی بعد از این همه ستاره اما او به پایان رسید در این سال با یک .327 متوسط و 1.015 OPS در برابر چپ دست داد ،

غول ” توقع این است که پنس را به صورت یک دسته در سمت چپ میدان به احتمال زیاد با دست چپ مشت زن الکس Dickerson و یک منبع ارزشمند در یک محل باشگاه وانجمن که هنوز هم قابلیت چند جوان outfielders. برخی از بازسازی تیم با احتیاط از آوردن جانبازان به بهار اردوگاه به رقابت برای زمان بازی اما غول گیر شکن Posey معتقد است حتی طولانی ترین-بازیکنان شاغل می توانند با الهام از پنس را باز گشت داستان.

“او با قرار دادن برخی از اعداد بزرگ قبل از آن, بنابراین من علاقه مند به انتخاب مغز خود را و ببینید که چه تنظیمات او ساخته شده” Posey گفت.

زیدی گفت: این غول شده اند محتاط به ارتکاب به اضافه کردن یک زمان شروع به مخلوط در بیرون از محیط زیرا این سازمان مصمم است برای نگه تمدید امتحانات ابتدائی برای بازیکنان که دریافت نکرده اند به طور منظم در خفاش ها در رشته های.

زیدی احساس کردند که مناقصه 2019 ویلی مک برنده جایزه کوین ستون یک قرارداد را محدود فرصت برای بازیکنانی مانند استیون Duggar و مایک Yastrzemski در مرکز میدان به دلیل ستون است که هنوز روزمره outfielder. اضافه کردن پنس اما متفاوت است به این دلیل که تعهد مالی اسمی است و او نمی خواهد به دور فرصت های برابر راست دست داد ،

آن را بر خلاف بازسازی تیم به اضافات مانند پنس و جزئی لیگ رایگان-عامل پابلو Sandoval زمانی که این باشگاه نیاز به تمرکز برای آینده اما غول احساس به عنوان اگر هر دو جانبازان مناسب تو رفتگی در دیوار نقش در 26-مرد roster. Sandoval ثابت کرد او را با ارزش و متنوع دارایی به عنوان یک خرج کردن hitter وظیفه و گوشه infielder فصل گذشته در حالی که پنس استفاده نگهداری نوسان به تخریب چپ دست داد ،

غول بعدی هسته ای نخواهد بود ساخته شده بر روی شانه ها از Sandoval, پنس و یا حتی Posey اما این تیم نشانی از اعتقاد دارم که آن را مهم است برای ایجاد یک قوی clubhouse فرهنگ در طول مرحله انتقالی. و وقتی که می آید به رهبری, چند بازیکنان را بیشتر به جدول از پنس.

“همه ما می دانیم شکارچی تاریخ” Posey گفت. “او یکی از بهترین تیمی است که کسی تا به حال و شور و شوق خود را برای بازی بیس بال مسری است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

ایندکسر