سان فرانسیسکو معاون اتهام حمله با سلاح در اختیار داشتن

SAN FRANCISCO – San Francisco, کلانتر, معاون دستگیر شده و به اتهام در اختیار داشتن یک حمله سلاح, مقامات اعلام کرد.

معاون Jalen روسالس آورده تفنگ به شهرستان سن فرانسیسکو سالن در کوله پشتی خود را در ماه نوامبر 2019 در سان فرانسیسکو دفتر دادستان منطقه گفت: در انتشار اخبار. روسالس چپ کوله پشتی در رختکن پس از پایان یک شیفت و اضافه کاری یکی دیگر از خواسته معاون بازیابی آن را برای او. که معاون دادستان گفت: پیدا شدن اسلحه گرم.

تفنگ ثبت نام به روسالس و شناسایی به عنوان یک فرانکلین زراد خانه تپانچه قانونی برای خود در کالیفرنیا, اما آن را به حال شده است اصلاح شده برای استفاده به عنوان یک سلاح نیمه با ویژگی های است که آن را یک حمله غیر قانونی سلاح بر اساس قانون کالیفرنیا به گفته دادستان.

“این دستگیری یک یادآوری است که هیچ کس بالاتر از قانون” گفت: دادستان منطقه Chesa بودین, در بیانیه ای. “من ادامه خواهد داد برای پاسخگو ما مأموران اجرای قانون که به ما اعتماد به دانستن و رعایت قوانین در اطراف تفنگ در اختیار داشتن.”

روز دوشنبه روسالس تسلیم حکم و قید قرار وثیقه آزاد شد. او برنامه ریزی شده است به arraigned در یک جنایت به اتهام در اختیار داشتن یک حمله سلاح در اوت. 20.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>