San Diego Comic Con لغو برنامه به بازگشت در سال 2021

توسط Lindsey بحر | آسوشیتد پرس

لس آنجلس — در این سال San Diego Comic-Con لغو شده است با توجه به کروناویروس مربوط به محدودیت در سراسر اجتماعات بزرگ. سازمان دهندگان می گویند که آنها در حال برنامه ریزی برای این جشنواره به بازگشت در ماه جولای 2021.

سالانه مبنی بود به جای برنامه ریزی شده از جولای 23 طریق ژوئیه 26 در داخل و اطراف مرکز کنوانسیون سان دیگو. فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom روز سه شنبه گفت که او نه خوش بینانه در مورد بازگشت “تجمع جمعی” برای همه چیز از جمله رویدادهای ورزشی و کنسرت ها و نمایشگاه ها در سال 2020 است.

“نظارت مستمر از سلامت مشاوره و اظهارات اخیر فرماندار کالیفرنیا را روشن ساخته است که آن را نمی توان امن برای حرکت به جلو با برنامه ریزی برای این سال” سازمان در بیانیه ای گفت جمعه.

Comic-Con جذب بیش 135,000 مردم — اغلب استادانه لباسهای — به Gaslamp منطقه در هر سال برای کتاب های کمیک کنوانسیون که در سال گذشته در جشن سالگرد 50 آن. اجتماعی فاصله خواهد بود دشوار است برای مدیریت در این کنوانسیون که بدنام است برای آن صف های طولانی و شلوغ ، آن را غیر معمول نیست برای هزاران نفر از مردم به جمع آوری در یک اتاق برای یک پانل بحث و سالن نمایشگاه است که معمولا مربا بسته بندی شده با مردم بررسی دقیق کالا.

مرکز کنوانسیون نیز در حال حاضر در حال استفاده می شود به عنوان موقت پناهگاه بی خانمان به عنوان یک اندازه گیری برای کمک به جلوگیری از گسترش ویروس.

در ماه مارس Comic-Con سازمان به تعویق افتاد کوچکتر خود آناهایم, کالیفرنیا.-بر اساس رویداد WonderCon که تعیین شده بود را در اواسط ماه آوریل است. یک نسخه از این رویداد در محل آنلاین به جای.

اما Comic-Con برگزار شد کند به هر مقام تصمیم گیری در مورد خود را در بزرگترین رویداد که یک پول ساز برای رستوران ها و هتل ها سان دیگو و مهم تبلیغاتی توقف برای تلفن های موبایل در تلویزیون و فیلم. این رویداد است که برآورد تولید بیش از $147 میلیون دلار برای اقتصاد محلی در هر سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>