سام کوک ستون: در جدید ویروسی واقعیت برس با جهان ما می دانستیم که

اه بله. صبح.

خوب من فکر می کنم. I am alive. من شده اند با توجه به هدیه ای از یک روز دیگر در زمان COVID-19. بدون تب است. هیچ سرفه های خشک. اگر من آلوده شده اند در گذشته 14 روز من آن را هنوز نمی دانند.

فیلیس تنفس عمیق در كنار من هنوز خواب. او هنوز نمی دانند که او هنوز زنده است. اما من می دانم او است و این باعث می شود من خدا را شکر.

من تنها کسی که در حال حاضر حمل کلمات قدیمی Bee Gees آهنگ در مغز ؟

“Stayin’ alive stayin’ alive …”

من بوت کردن مغز برای اولین بار می رود به بچه ها و همسران در خارج از کشور. ما در بررسی با آنها اغلب از طریق متن و یا FaceTime. آنها پر از سوراخ. کار از راه دور. هوشمند بودن.

در این لحظه ای آرام از بیداری جهان به نظر می رسد خالص و بی خطر است. من سپاسگزار برای اساسی ترین چیز است. ما یک خانه. یک محل گرم. مواد غذایی به اندازه کافی.

به زودی به اندازه کافی در این روز تمام کلماتی که فلفل زندگی ما در حال حاضر خواهد آمد percolating به سطح مصرف کردن فضا در مغز ما. هواکش. ماسک. اجتماعی فاصله. نیویورک. ایتالیا. موارد جدید. مرگ و میر. بازار سهام. بیکاری است. Fauci.

آن را کمی دشوار است در حال حاضر به یاد آنچه به زندگی عادی بود یک بار بود. ما حرکت در مورد تفکر “چه من لمس گذشته است؟” یا “آیا شما فکر می کنم شما می توانید این ویروس را از سگ خود را اگر کسی دیگری حیوانات خانگی خود را در طول دنباله?”

چیزهایی که بدست خیلی عجیب و غریب است.

اما در میان این هرج و مرج جهانی چیزی اتفاق خواهد افتاد که ما را به یاد زمان های مختلف زمانی که زندگی ما طبیعی بود. یک شب چند روز پیش من پا ما درب عقب و متوقف در آهنگ های من. من شنیده ام که بی تردید ندای یک رابین من اول از فصل.

دوستان از ما, گزارش نیاز به چخ دو خرس سیاه و سفید در خارج از محوطه خود را در هفته های گذشته است.

“زمان را در فیدر پرنده” یکی از آنها گفت.

در صبح من در حال حاضر افزایش کانادا غازها را به طور منظم پلها بوق به عنوان آنها بروید. همیشه در جفت آنها رهبری برای هیچ جا به دنبال یک خوابه محل بر روی یخ-رایگان بیش از حد برکه که در آن آنها می توانند به عقب برخی از goslings.

به عنوان ساده به عنوان این حوادث هستند آنها به ما ارائه اطمینان است که با وجود این همه گیر برخی از جنبه های جهان ما بدون تغییر باقی می ماند. ما نیاز داریم که.

در ضمن در ما به مقابله با ما واقعیت جدید.

یک شب بعد از یک پیاده روی در یک پارک محلی متوجه شدم دو compact Suv ها پارک شده در پارکینگ. این دو خودرو رو به رو شد و دور از یکدیگر عقب ضربه گیر احتمالا 10 فوت از هم جدا. خود را tailgates هر دو باز است.

داخل ماشین دو دختران دبیرستان شنبه, cross-legged در مربوطه محموله مناطق خوردن شام خنده و صحبت کردن است.

شما می دانید آنچه آنها انجام می دهند نمی کنید ؟

“Stayin’ alive stayin’ alive.”

سام کوک یک نویسنده مستقل برای اخبار تریبون. او را در رسیدن به [email protected] و یا پیدا کردن خود را در Facebook صفحه در facebook.com/sam.cook.5249.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>