سام کوک ستون: آتش در اجاق rekindles دنباله خاطرات

به نظر می رسد چیزی شبیه به یک آتش من اعتراف کنم. گاز آن درج شومینه — زیبایی خشنود پیشنهاد یک آتش واقعی است که به تولید یک اندازه گیری از گرما در اتاق خانواده. من آن را دوست دارم.

من فکر می کردم ممکن است احساس نوع بدبینانه در مورد جعلی ما آتش است. من نوع واقعی آتش ، یک آتش خوب باید به یک عنصر مهم در تقریبا در هر backcountry تجربه کمپینگ.

من فکر کردم من می خواهم از دست این صدای خش خش و ظاهر از یک آتش واقعی است. من فکر کردم من می خواهم دست خود غلت بزنید در یکی دیگر از قطعه ای از چوب در حال حاضر و پس از آن. من فکر کردم من می خواهم واقعا از دست خوشمزه عطر woodsmoke wafting از طریق هوا.

من از دست همه از آن. اما پس از آن من فکر می کنم “سام گرفتن. شما در حال نشستن در اتاق نشیمن خود را به شخص.”

به طوری که اولین شب ما تا به حال جعلی آتش من flicked آن را با کنترل از راه دور استارت. من انتخاب 3-اینچ ارتفاع شعله. من انتخاب سرعت فن شماره 2.

آبی و نارنجی شعله های آتش جامه فورا زدن و رقص در اطراف سیاهههای مربوط است که می تواند مصرف شود. گرما تابش به اتاق.

دلپذیر است.

اما من احساس می کنم کاملا درست نشستن در یک overstuffed صندلی به دنبال آن شعله های آتش. من رفت و به من دنده کمپینگ و برگرفته کمی فولد صندلی که برای نشستن مناسب در سطح زمین در اردوگاه. من شکست مواجه آن را باز کنید و plopped آن در زندگی-فرش اتاق. من کاسته پایین به آن سطح چشم با شعله های آتش.

که احساس بهتر است.

من تصمیم من برای رفتن به اجازه دهید که آتش حمل من دور به بسیاری از آتش سوزی دیگر من شناخته شده است. ناهار آتش که گرم خیس paddlers در رودخانه ها جریان به خلیج هودسون. یک شام آتش به نحوی افروخت در باران سرد روی شن نوار در مناطق شمال غربی. یک صبحانه آتش سوزی در قایق رانی کشور در اوایل ماه مه در 24 درجه ،

حتی آتش سوزی واقعی با بدهی های خود را, البته دود در چشم جرقه سوراخ در لباس و زمان زیادی صرف تقسیم و انباشته.

اما یک آتش خوب همه چیز را تغییر میدهد. آتش به معنی گرما و زندگی و لباس خشک و وعده های غذایی. و این معنی از قهوه صبح زود اکسیر بیابان مسافر. برخی از کسانی که در آتش سوزی که من به یاد می آورد که در آن افروخت بعید است کسی تا به حال معترضان قبل از. برخی از ساخته شده بودند که در آن backcountry مسافران شده اند ساخت آتش سوزی از طریق سنین.

که در آن وجود دارد, آتش سوزی, داستان وجود دارد و داستان در خدمت به نگه داشتن ما همه با هم. برخی از دوستان که نشسته در اطراف آن آتش سوزی دیگر در دنباله با ما. اما در اطراف آتش ما هنوز هم می توانید ببینید چهره خود را گوش دادن به خنده و به یاد داشته باشید داستان های خود را.

یک زمان خواهد آمد ما می دانیم که برخی از ما دیگر نمی خواهد به جمع آوری در آتش, اما حتی در حال حاضر ما می دانیم که ما وجود دارد خواهد بود در روح که ما سفر اصحاب ما بگویید داستان است که آنها را بالا می برد یک نان تست را در حافظه ما.

و در قلب همه این آتش crackling و خوراکی در لحظات آرام هنگامی که هر یک از ما ponders جای ما در استمرار زمان است.

تمام کسانی که تصاویر ساخته شده من می خواهم برای رسیدن به پشت اردوگاه صندلی در اتاق خانواده که شب چنگ زدن به یکی دیگر از قطعه ای از jackpine و بازی شیر یا خط آن را بر روی آتش است. اما من که نمی توانستم.

من فقط خیره به شعله های آتش و اجازه دهید تخیل من را به بقیه انجام.

سام کوک یک نویسنده مستقل برای اخبار تریبون. او را در رسیدن به cooksam48@gmail.com و یا پیدا کردن خود را در Facebook صفحه در facebook.com/sam.cook.5249.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>