Salonen: از ‘خرد’ جهان مصلوب مسیح

کشتن خدا. ما در حال انجام است که در بسیاری از راه های این روز است. همراه با pained به عنوان یک ناظر از این من هم باید به طور مداوم آگاه از بار که من را کمک کرده اند. Mea culpa برای هر چیزی من تا کنون انجام شده برای اضافه کردن به این واقعیت دردناک.

به برخی از خداوند است که در حال حاضر مرده و اگر نه مرده بی ربط و ارزش وقت خود را. ممکن است این غم انگیزترین ستون من تا کنون نوشته شده است به دلیل آنچه که آن را نشان میدهد. در عین حال در اینجا در فصل لنت احتمالا وجود دارد هیچ زمانی بهتر برای مقابله با این حقیقت وحشتناک. برای ما که فرصت داده شده به اطلاع حفره در قلب ما و تشخیص راه از آوردن خدا بیشتر هر آينه به آنها. خدا به تنهایی بازیابی و نجات.

اخیرا کشیش ما خطاب به این کشتار از خدا در موعظه یکشنبه رمزگشایی 1 رنگ. 2:6-8 بخشی از سنت نامه پولس به قرنتیان. در این آیات صحبت از حکمت خدا به عنوان یک مادر عقل در مقابل “عقل از این سن” و حاکمان آن که مشتری جلب کردن آن; مردم و ایده هایی که به زودی تصویب دور.

حکمت خدا در کتاب مقدس آشکار شده است “مرموز” و “پنهان” و “از پیش تعیین شده قبل از این سنین برای ما افتخار.” پس از آن می آید این خط که می فرستد لرز پایین ستون فقرات من: “اگر آنها تا به حال شناخته شده آن را مصلوب خداوند شکوه.”

حکمت دنیوی گرایش به جلو آمده هر زمان که من نوشتن یک ستون که باعث تغییر افکار ایجاد یک صدای ناهنجار و خشن از صدای chiming ناسازگار خودداری. من نمی نگاهی منفی صدای شخصا. آن ممکن است بی حس کردن من برای یک لحظه اما نه برای من می دانم که طعنه نیست در نهایت در من به کارگردانی اما پروردگار ما. با هر نفرت سخن مسیح می رسید. درک این بوده است که فضل است. عقل از جهان نمی تواند صدمه دیده است هر کسی که عاشق است با معشوق و آن را می داند و این حقیقت را به ارمغان می آورد جاودانه دلداری.

مرتبط

در عین حال من هنوز هم متزلزل در برابر, چون هنگامی که من در نگاه متقابل و درک که رنج می برد در جای من, من نمی تواند کمک کند اما مختل شود. برای او که بی گناه است و کاملا سزاوار این خنجر.

شین همچنین اشاره می کند با خدایی حکمت که “پروردگار ما سوار یک لبه این شمشیر به قلب خود را برای هیچ کس در زمان دور خود را از زندگی – ‘I lay it down از خودم.’ او درست به عنوان یک کشیش سجده به عنوان یک مرد به طوری که انسان ممکن است انجام بدترین.” سپس آوردن تمام به حل و فصل: “با اجازه مرد را احضار جلو قویترین تسلیحات و سپس شکست دادن او توسط رستاخیز از مردگان پروردگار ما نشان داد که بد هرگز پیروز دوباره.”

در فضاهای آرام من سعی کنید برای گوش دادن به صدای جهان, اما به صدای عقل است که تماس های من و شما را به توبه و عشق است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>