روس ها تحت مستند (re)ایجاد مشهور آثار هنری آنلاین

فریدا کالو را پرتره (1940), دوباره توسط RuNet کاربر ماریا Morozova, مارس 25 سال 2020 است. تصویر از Facebook / Izoizolyacia.

بررسی صداهای جهانی’ ویژه پوشش جهانی تاثیر COVID-19.

در سال 1868 فئودور داستایفسکی نوشت که “زیبایی جهان را نجات دهد.” یک صد و پنجاه سال بعد از آن که باقی مانده است دیده می شود; اما یک چیز خاص — آن را قطعا می تواند منحرف کردن ما از جهان خارج در جهانی همه گیر.

به عنوان مردم در سراسر جهان در حال دستور به ماندن در خانه آنها در حال جستجو برای خلاق رسانه ها به خاطر خستگی و بلوز در خلیج. یکی از خاص عکس چالش فرا گرفته و مانند آتش سوزی در سراسر رسانه های اجتماعی: بازآفرینی معروف آثار هنری با استفاده معمولی آیتم های خانگی.

فولاد ماسک و دماسنج نمادهای COVID-19 گیر برجسته غرفه در این تفریح. یک مرد با پوشیدن یک ماسک جراحی و تاب با دهان باز کشیده شده نشانگر قلم شمار برای نسخه های داخلی ادوارد مونک را فریاد. رول توالت (کمتر از یک نماد از این دوره) در خدمت به عنوان یک کلاه گیس برای یک مرد نشسته در مقابل یک پیانو تقلید از نقاشی معروف از موتزارت. اینها فقط چند نمونه از خلاقیت بی حد و حصر از Facebook گروه “IZOIZOLIZACIA”. این بدون اغراق بگویم که این صفحه را تبدیل به یک وسواس ملی.

این گروه نام portmanteau از کلمات روسی “انزوا” و “هنر بصری.” به تاریخ آن به بیش از 500 ، 000 عضو و بیش از 100 پست در هر روز. و اگر چه بسیاری از اعضای نشاط گروه در حال روس ها به آن متصل می شود مردم از سراسر جهان در طول این زمان افزایش عدم قطعیت است. Izoizolyatsiya شعار آن را همه می گوید: “یک جامعه از افراد با تحرک محدود و نامحدود تخیل”. از Facebook گروه موسس 38 ساله کاترینا Brudnaya-Chelyadinova است فقط چند قوانین: غرفه های ساخته شده باید از هر آنچه که در صفحه اصلی بدون ویرایش عکس مجاز است و نه هر بیشتر renditions از Kazimir Malevich را “مربع سیاه”— مگر اینکه آنها واقعا خنده دار است.

برای مثال Brudnaya-Chelyadinova که با این نسخهها کار برای دیجیتال, غول Mail.Ru آغاز چالش با به اشتراک گذاشتن یک عکس از همسرش به عنوان وینسنت ون گوگ در straw hat on Facebook. هنگامی که از او خواست دوستان برای به اشتراک گذاشتن خود را renditions از نقاشی های معروف بسیاری به چالش افزایش یافت. به تحکیم مقدار بسیار زیاد از مطالب ارسالی او ایجاد Facebook در آوریل 30. در عرض یک روز آن را به حال بیش از 2500 عضو دارد.

در مصاحبه ای در تاریخ 17 آوریل با روسیه اخبار کانال RBK, Brudnaya-Chelyadinova تاکید کرد که او نه تنها در حفظ و مدیریت این گروه که محبوبیت افزایش یافت در ماه گذشته. “ما 11 مدیران شرکت که نگه داشتن این گروه در حال اجرا در هر ساعت از روز از امریکا به نیوزیلند,” او گفت:. “این یک تلاش عظیم از دوستان از سراسر جهان است.”

این بین المللی عضویت نشان دهنده این واقعیت است که Izoizolyatsiya است تنها یکی از بسیاری از برداشت ها از ویروسی چالش هنر; از COVID-19 همه گیر شروع به حساب های رسانه های اجتماعی از چندین گالری های هنری در سراسر جهان راه اندازی طرح های مشابه.

جای تعجب نیست که Izoizolyatsiya اعضای یک عشق خاص برای آثار معروف از روسیه و اتحاد جماهیر شوروی سابق. “به نظر می رسد مانند ما کمی بیشتر خود نکته جالب در این گروه” Brudnaya-Chelyadinova پذیرفته شده در مصاحبه برای RuNet اکو.

در واقع, بسیاری از تصاویر به اشتراک گذاشته شده می شدید خلاق و deprecating در تفریح روسیه ارزشمند ترین نقاشی. Vasilii Vereshagin کوه جمجمه در “ستایش اغراق امیز از جنگ” است reimagined به عنوان پراکنده لگو سر. تصویر یکی دیگر از ویژگی های یک گربه جعل هویت ستایش لنین. ایوان Shishkin را یاد خرس در “روز صبح در جنگل های کاج” توسط کراکر در برابر یک پس زمینه از کاهو.

وجود دارد برخی از معروف renditions خارجی, آثار هنری نیز هست. “شام آخر” دوباره با پرستاران در محل رسولان; لئوناردو داوینچی “نجات دهنده جهان” ویژگی های یک مدل به عنوان عیسی برگزاری یک شیشه ترشی به جای استفاده از گوی. برخی از کاربران عینک tutus به از نو خلق کردن Edgar Degas,’ رقاصه معروف نقاشی. دیگران ملبس به یک ushankaیک کلاه خز با گوش فلپ های به تصویر کشیدن ون گوگ مشهور پس از تصادف, پرتره از خود.

محدودیت های چالش قرار دادند بسیاری از شرکت کنندگان برای تبدیل شدن به تجربی با اشیاء روزمره آنها را در خانه. یک کاربر از اسرائیل مطرح شده به عنوان سالوادور دالی آراسته در گریم سنگین و با ذوب ساعتهای ساخته شده از کاغذ. یک زن دوباره دانته گابریل روستی را “پاندورا” تنها جعبه طلایی در نقاشی جایگزین شد با یک مک دونالد takeout ظرف. یک جکسون پولاک نقاشی نشان داده شد توسط یک توده ای از چوب.

یکی از محبوب ترین پست در این گروه توسط ناتالیا شوچنکو به تصویر می کشد هانری ماتیس 1910 شاهکار “رقص”, دوباره با میگو و گردو را در یک کیسه پلاستیکی. آن را به دست آورد بیش از 39,000 را دوست دارد.

بسیاری از این reimagined آثار هنری نیز عکس های سلفی گرفته شده توسط تازه کار, مدل های گیر کرده در قرنطینه. بسیاری از ویژگی های همسران همکاران حیوانات خانگی پدربزرگ و مادربزرگ و بچه ها. Izoizolyatsiya را در Facebook صفحه پر از تنهایی چهره به دنبال یک اتصال — و به وضوح پیدا کردن آن.

بنابراین مانند تمام رسانه های اجتماعی crazes چالش را افزایش می دهد سوالات خود را در این تفریح و سرگرمی از معروف هنر فقط یک مد زودگذر است و یا وجود دارد عمیق تر نیاز به اتصال به هنر و به یک دیگر ؟ Brudnaya-Chelyadinova فکر می کند آن است که دومی. “از یک طرف درست است که این هنر چالش یک بازی است” او آمده: “اما آن را نیز یک راه متفاوت برای اتصال و تعامل با هنر بی انتها و برای پیدا کردن آرامش در جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>