تصویر از Vovan و لکسوس’ ویدیو یوتیوب خود را شوخی تماس با ما سناتور برنی ساندرز.

در گرما از ما دموکراتیک اولیه سناتور برنی ساندرز به نظر می رسد بین المللی آخرین سیاستمدار به سقوط قربانی به pranksters Vovan و لکسوس با نام مستعار از ولادیمیر Kuznetsov و آلکسی Stolyarov. ورمونت سناتور دفتر مبارزات انتخاباتی هنوز اظهار نظر در شوخی تماس برای تایید صحت آن.

در 13 فوریه متحرک تصویری آپلود شد به کمدین’ یوتیوب کانال های صوتی از ساندرز’ 11 دقیقه تماس با او معتقد است به گرتا Thunberg و پدرش Svante. “گرتا” ستایش سناتور زیست محیطی طرح های پیشنهادی و ارائه شده به ارائه تایید برای انتخابات ریاست جمهوری است. این ویدئو به زودی فرود می آید و به این عجیب و غریب که pranksters نشان می دهد که ساندرز خواهد به دست آوردن جوانان رای اگر او ستاره دار در یک ویدئو رپ با Kanye West and Billie Eilish. سناتور خنده صمیمانه در این پیشنهاد که او را مجبور به پوشیدن طلا جواهرات و اشیای قیمتی.

آن را نمی طولانی برای روسیه به ویژگی های در تماس زمانی که “گرتا” و پدرش ابراز نگرانی در مورد آینده سفر به این کشور و درخواست ساندرز برای مشاوره خود را. سناتور به آنها می گوید که “به بهترین [خود] دانش پوتین بسیار بد در تغییر آب و هوا” هشدار آنها را در برابر “فقط راه رفتن در آن وجود دارد و مورد استفاده قرار گرفتن به عنوان یک فرصت عکس” و ارائه مشاوره به آنها برای تحقیق وضعیت زیست محیطی در روسیه و اصرار رهبری روسیه به “خود را تبدیل انرژی سیستم است.”

ساندرز است و سپس پرسید که آیا او معتقد است که ممکن است به “رهبری ایالات متحده به سوی کمونیسم” که به او پاسخ می دهد که سوسیالیسم دموکراتیک به مراتب بیشتر مشترک با حکومت در سوئد از در اتحاد جماهیر شوروی.

سپس همه چیز به سراشیبی زمانی که “گرتا” و پدر او ابراز علاقه ساندرز’ سفر به روسیه در شهر یاروسلاول در سال 1988. آنها به شوخی نشان می دهد که او یک جای خواب عامل کا گ ب شوروی پلیس مخفی است که تغییر سناتور حافظه در مورد سازمان سیا کشف حقیقت است. “این است آنچه شما واقعا باور دارید?” می پرسد Sanders, incredulously. “گرتا” پاسخ آن است که زمان برای او به را فعال کنید او را با یک ویژه عبارت است. تماس به طور ناگهانی به پایان می رسد.

معلوم نیست که Vovan و لکسوس خود را ثبت, آخرین تماس, اما آنها اشاره به یک شوخی با ساندرز در یک صدای جیر جیر در مدت کوتاهی قبل از انتشار آن:

ساندرز اگر صدای در واقع سناتور بود و نه سیاستمدار pranked Vovan و لکسوس و احتمالا نمی خواهد آخرین. این ژانویه آنها با استفاده از همان اسکریپت در برابر Califonia کنگره ماکسین واترز و سپس در تماس با بازیگر Joaquin Phoenix. این دو شات به شهرت بین المللی در سال 2015 زمانی که آنها زنگ زد Elton John نما به عنوان ولادیمیر پوتین — خواننده بر این باور او بود صحبت کردن با رئیس جمهور روسیه از طریق یک مترجم.

بازیگوش pranksters اصرار دارند که آنها هیچ دستور کار سیاسی و تأکید کرد که آنها نیز pranked مشهور است. آن است نه فرار از توجه رسانه های بین المللی که انتخاب خود را از قربانیان به نظر می رسد به اتفاقی چین با هر کسی که در کرملین بد کتاب — به خصوص اگر آنها در اوکراین سیاستمداران غربی و مقامات دولتی تلقی خصمانه به منافع روسیه است. این شامل جمهور فرانسه امانوئل پاکسازی سابق رئیس جمهور اوکراین پترو Poroshenko شمالی مقدونی نخست وزیر Zoran Zaev رئیس جمهور ترکیه, رجب طیب اردوغان, فرماندار آلاسکا سارا پیلین اوکراین الیگارشی Ihor Kolomoiskyi و Rinat Akhmetov و بسیاری دیگر. شده است وجود دارد مقدار حدس و گمان که چگونه دو pranksters قادر به شماره گیری از طریق به طور مستقیم به امور خارجه با چنین سهولت پیشرو برخی به گمان مانند وکیل علامت Feygin که آنها ممکن است دست یاری از خدمات امنیتی روسیه.

Pranksters خنده که پیشنهاد اما خواسته شده است در موارد متعدد به همین دلیل آنها هرگز یک بار به شوخی به نام پوتین. در ژانویه 2019 مصاحبه با اخبار اوکراین, پورتال Strana.Ua آنها ادعا کرد که پوتین می دانست که آنها چه کسانی بودند و ذکر مشکلات فنی در رسیدن به او:

Путину так просто не дозвониться. У Путина и еще некоторых глав государств совершенно другая система связи. Путин не имеет телефона, во-первых. Связь, по которой он общается, шифруется. Если мы возьмем территорию СНГ, то у каждого президента связь зашифрованная. И теоретически, даже если бы мы захотели, мы бы не дозвонились.

آن است که آسان نیست برای تماس از طریق به پوتین. پوتین و چند تن از دیگر سران دولت باید یک سیستم کاملا متفاوت از ارتباطات است. پوتین ندارد یک تلفن ، این کانال که از طریق آن او ارتباط رمزگذاری شده هستند. اگر ما در حال صحبت کردن در مورد کشورهای مستقل مشترک المنافع متحده و سپس هر رئیس جمهور به ارتباطات رمز شده. حتی اگر ما می خواستیم به ما نمی قادر خواهد بود برای رسیدن به آنها.

در مارس 2016 مصاحبه با BBC خدمات لکسوس تر بود باز در مورد آنها سکوت:

Мы все-таки направлены на то чтобы делать то, что необходимо России, и мы понимаем, что некоторые записи, в том числе компрометирующие, нанесли бы вред нашей стране, потому что этими записями бы стали спекулировать другие политические силы, получая на этом свои дивиденды. Мы считаем, что с коррупционерами и прочими чиновниками надо в любом случае бороться. Но надо рассматривать каждый конкретный случай и сделать так, чтобы в политическом плане это не навредило стране.

ما با این وجود هدف در انجام آنچه لازم است برای روسیه است. ما درک می کنیم که برخی از فیلم های ضبط شده از جمله آنهایی که متهم می تواند مضر به کشور ما; دیگر نیروهای سیاسی را در آنها و دریافت سود سهام. ما بر این باورند که مقامات فاسد و دیگران را به جنگ در هر مورد. اما هر بتن مورد نیاز برای ارزیابی می شود به طوری که این کشور رنج می برند نیست از لحاظ سیاسی به عنوان یک نتیجه.

سوال در مورد Vovan و لکسوس نیات بدون شک ادامه به خواسته می شود — تا زمانی که و مگر اینکه pranksters بود خود را برجسته ترین و در عین حال در تلاش برای گول زدن برجسته روسی سیاستمدار.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de