سیب زمینی حنایی قرارداد برش

بسته شدن سریع-کسب و کار مواد غذایی و رستوران در ماه گذشته به شدت محدود فروش محصولات سیب زمینی منجمد در ایالات متحده و در سراسر جهان است. صنعت مواد غذایی خدمات و کسب و کار و مانند آن در بسیاری از بخش های دیگر اقتصاد بسته بودند در تلاش برای جلوگیری از شیوع کروناویروس.

“بدون شک وجود دارد, شده است وجود دارد تاثیر منفی بر آنچه پردازنده های در حال انجام” گفت: Donavon جانسون شمال دشت سیب زمینی تولید کنندگان رئیس جمهور در East Grand Forks. “وجود دارد یک نیاز برای کمتر تولید به طوری که به معنی کمتر هکتار نه تنها در این منطقه بلکه در سراسر شمال ردیف, Washington, اورگان, میشیگان, ویسکانسین, مین.”

قرارداد سیب زمینی هکتار در غرب کشور اروپایی بلژیک, هلند, فرانسه, آلمان و بریتانیا می تواند با کاهش نزدیک به 8% به 785,589 هکتار با توجه به کلمه سیب زمینی بازارهای هفتگی خبرنامه الکترونیکی است که مانیتور سیب زمینی در بازارهای اروپا و کشورهای دیگر در سراسر جهان است. این بدان معناست که مقدار هکتار قرارداد در سال 2020 خواهد بود 7.6 درصد کمتر از سال 2019 قرارداد هکتار خواهد بود و حداقل مبلغ قرارداد پس از سال 2016.

جهان, سیب زمینی, بازار, در ضمن گیره این سال کانادا سیب زمینی هکتار در 134,812, 8.6 درصد کمتر از سال گذشته وسعت زمین به جریب.

در ایالات متحده بحث در سیب زمینی صنعت است که بسته به نوع پردازنده داکوتای شمالی حنایی قرارداد هکتار قطع شده است تا آنجا که 20 درصد.

J. R. Simplot در گرند فرک قطع مخاطبین خود را با 10 درصد به 12 درصد گفت: Carl Hoverson یک Larimore N. D. رشد. Hoverson دیرین برای رشد سیب زمینی, پردازنده, پیش بینی شد بزرگتر کاهش, پس, غافلگیر شد, او گفت:.

“من واقعا هیجان زده آنها به عنوان خوب به عنوان آنها” Hoverson گفت.

با این حال, اگر این کاهش در قرارداد هکتار کمتر از Hoverson پیش بینی آنها هنوز هم احساس خواهد شد یک ضربه مالی . 10 درصد کاهش در Hoverson را قرارداد حنایی هکتار به عنوان مثال کاهش خواهد یافت خود سیب زمینی 500 هکتار.

“همه هزینه های خود را در حال گسترش بیش از کمتر هکتار” Hoverson گفت. “آن لطمه می زند و زیاد باعث می شود خود حاشیه های زیادی کمتر است.”

جالب اینجاست که شرایط نامطلوب از پاییز گذشته که منجر به کاهش هکتار برداشت شده در شمال غربی ایالت مینه سوتا و غرب داکوتای شمالی ممکن است کمک پردازنده با توجه به Hoverson که اشاره کرد که اگر کشاورزان شده بود قادر به برداشت از هکتار پردازنده داشته اند و حتی بیشتر unsaleable منجمد محصول در دست است.

“این احتمالا یک چیزی که آنها کوتاه گفت:” Hoverson که حدود 20% از 2019 حنایی هکتار unharvested.

در حالت ایده آل Hoverson را دوست دارند به پا زدن کردن 2020 سیب زمینی فصل کاشت جمعه, مارس 20 اما با زمینه هنوز مرطوب و درجه حرارت خاک سرد که بسیار بعید است.

“آن را یک معجزه برای که به اتفاق می افتد,” او گفت:. محرومیت که Hoverson مزارع با هدف آغاز کاشت سیب زمینی توسط مارس 27.

Hoverson گفت که او امیدوار است که در زمان او و پسرانش در حال آماده به کارخانه آنها را به یک کار کامل خدمه. به عنوان این هفته نزدیک به نیمی از 24 آفریقای جنوبی Hoverson مزارع استخدام در طول فصل رشد تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است وارد شده است. ورود 10 کارگران به تعویق افتاد, با این بیماری همه گیر کوروناویروس تا زمانی که ممکن است 1.

هنگامی که باقی مانده از کارگران می رسند آنها مانند 14 که در اوایل بهار امسال خواهد بود قرنطینه برای دو هفته Hoverson گفت. قرنطینه می تواند در تراکتور و کارگران خواهد شد که قرار دارد در روستایی Larimore باید مواد غذایی به آنها تحویل داده.

جانسون مانند Hoverson و دیگر کشاورزان گفت که او امیدوار است که آب و هوا گرم و خشک باقی مانده پس از کاشت می تواند نورد و کشاورزان قرار داده می تواند برداشت محصول سال گذشته و از زمان همه گیر در پشت آنها.

“ما کاملا با تمرکز بر کاشت سمت” جانسون گفت. “این امیدوارم برای رفتن به عادی بهار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>