RUSHWORKS اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی قابل حمل قدرتمند و مقرون به صرفه شده به تولید پخش و جریان سیستم عامل


RUSHWORKS اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی قابل حمل قدرتمند و مقرون به صرفه شده به تولید پخش و جریان سیستم عامل

RUSHWORKS اعلام کرد قصد دارد برای راه اندازی قابل حمل قدرتمند و مقرون به صرفه شده به تولید پخش و جریان سیستم عامل

جدید پان/شیب سر سروو زوم کنترل رباتیک دالی prompter و کلید در دست سیستم تولید به سر تا خط تا

Flower Mound, TX – فوریه 10 سال 2020 –RUSHWORKS ارائه دهنده تکنولوژی جالب برای تولید, پخش و جریان از سال 2001 خواهد بود برای نشان دادن اضافه شده به هسته آن راه حل سریال در NAB 2020 که ارائه خواهد شد آسان-به-عمل مقرون به صرفه سیستم های جستم از بازارها از جمله پخش الاذکار آموزش و پرورش دولت قانونی و ورزش. این شرکت نشان داد قصد دارد به معرفی آخرین نسل پان/شیب سر سروو زوم کنترل سیستم های رباتیک دالی بستر دوربین های مقرون به صرفه prompter و در دست قابل حمل سیستم تولید. RUSHWORKS نیز نمایش PTX مدل 2, VDESK, VNEWS و VDEPO در غرفه SL7406.

RUSHWORKS قرار می دهد PTX مدل 1L در کانون توجه

RUSHWORKS خواهد ویترین جدید PTX مدل 1L PanTilt head است که شامل یک قوی تر شیب موتور و بزرگتر L شکل شیب پلت فرم. آخرین PTX سری اجازه می دهد تا گسترش سازگاری با گسترده تر و سنگین تر دوربین/لنز ترکیبات از جمله دوربین های DSLR و بدون آینه بدن مانند سونی سری آلفا و همه کاره RX10 IV “پل” دوربین با یک 25x لنز زوم اپتیکال.

مانند قبلی PTX مدل 1 مدل 1L می توان با استفاده از RS-422 VISCA دستگاه و همچنین DMX سخت افزار و نرم افزار. این شامل اتصالات برای دوربین های دیجیتال است که می توان با استفاده از RS-422, RS-232, RS-485, LANC و پاناسونیک از راه دور (2 سیم) ارتباطات است.

BABYZOOMER: سروو کنترل زوم برای PTX مدل 1L و مدل 2

این BABYZOOMER کیت اجازه می دهد تا اپراتور به استفاده از طیف گسترده ای از عدم قدرت زوم لنز از تولید کنندگان مختلف بر روی دوربین های خود را انتخاب.

“عدم قدرت زوم لنز با بزرگ دیافراگم ثابت شده است خسته کننده برای بسیاری از ما PTX پان/شیب سر مشتریان” گفت: عجله Beesley, RUSHWORKS جمهور. “از آنجا که تقاضا برای برق کنترل زوم به طور پیوسته افزایش یافته بیش از سه سال گذشته ما تصمیم گرفتیم به مردم دقیقا آنچه که آنها برای درخواست شده است. BABYZOOMER است که قطعا یک بازی را تغییر!”

BABYZOOMER است ایده آل برای RUSHWORKS PTX مدل 1L یک واحد چند منظوره است که تطبیق طیف گسترده ای از دوربین و وزن و تعادل از جمله به طور فزاینده ای محبوب با استفاده از دوربین های DSLR و دوربین های بدون آینه برای تولید فیلم اما این کیت همچنین با این نسخهها کار به خوبی با RUSHWORKS PTX مدل 2 برای بزرگتر دوربین مثل URSA Mini, Canon, و بسیاری دیگر. BABYZOOMER است به خصوص مفید با Blackmagic میکرو استودیو دوربین 4K که نیاز به سطح نور زمانی با دیافراگم از f2.8 و زیر.

RUSHWORKS’ دوربین کنترل نرم افزار همچنین رابط از طریق IP با ATEM تولید استودیو ارائه اتوماتیک ورودی انتخاب و پیش نمایش/برنامه انتقال از صفحه نمایش لمسی و رابط کاربر.

RUSHDOLLY: حمل و نقل جدید و ساده برای استفاده و رابط کاربری و PTZ محور

کوچک و بسیار سبک وزن و RUSHDOLLY که فوق العاده است برای هر دو استودیو و عملیات کنترل از راه دور در حال حاضر به طور کامل یکپارچه شده با RUSHWORKS VDESK REMO و Ctrl+R سیستم های تولید. این ویژگی های جدید و رابط کاربری ساده است که پشتیبانی از ایجاد تا هشت استاتیک و یا حرکت ایستگاه از پیش تنظیم با پیچیده ramping و از پیش تعیین شده تاخیر پارامترهای. شما حتی می توانید انتخاب کنید نصب دوربین PTZ به صورت خودکار ماندن متمرکز بر روی شی یا شخص در شات به عنوان دالی سفر از شروع به متوقف کردن موقعیت.

RUSHPROMPTER: دانلود, باعث, نرم افزار بودجه آگاهانه

نگه داشتن آن ساده اما موثر RUSHPROMPTER شامل ویژگی های اساسی مردم می خواهند و نیاز به اسکریپت ایجاد و باعث. در Beesley کلمات “نه بیشتر. هیچ کمتر است.” این شامل PDF و TXT ایجاد, صادرات و واردات, پیدا کردن و جایگزینی در زمان واقعی اندازه فونت تنظیم متغیر خط فاصله و شخصیت فردی کنترل پررنگ کج خط دار خط colorize و برجسته.

“ما در طراحی عملیات و رابط کاربری برای سهولت استفاده و تطبیق پذیری و مقرون به صرفه. من فکر می کنم مردم بلافاصله تشخیص مزایای زمانی که آنها نسخه آزمایشی را دانلود کنید و آن را به” Beesley اظهار نظر.

RUSHWORKS نیز ایجاد کرده است بسیار سبک وزن و ارزان قیمت باعث ایستاده است که پشتیبانی از یک یا دو 12″ 16:9 مانیتور برای نمایش prompter متن را به عنوان به خوبی به عنوان هر گونه تصویری سیستمهای برنامه خروجی. اطلاعات موجود در وب سایت (www.RUSHWORKS.tv) که در آن RUSHPROMPTER می توان با یک دوره آزمایشی رایگان و خریداری شده از طریق پی پال برای $99.

REMO NDI: کلید در دست قابل حمل صفحه نمایش لمسی PTZ/PTX/RUSHDOLLY سیستم تولید

RUSHWORKS’ استاندارد REMO NDI سیستم شامل همه چیز لازم برای سریع چند تنظیم کردن دوربین از راه دور و تولید, ضبط و پخش آنلاين. اجزای نستله در دو ruggedized سفر موارد با چرخ و قابل تمدید مسئولیت رسیدگی به. REMO NDI بر اساس RUSHWORKS محبوب REMO از راه دور سیستم تولید شده توسط همه-در-یک کامپیوتر با 24″ صفحه نمایش لمسی و فروزان سریع پردازنده i9 عامل ویندوز 10 نرم افزار با 1TB SSD ذخیره سازی. این شامل RUSHWORKS سفارشی و میانبر صفحه کلید شش دکمه اثر هال جوی استیک هشت پورت GigE PoE سوئیچ و دو (2) NDI دوربین های PTZ با 30x زوم اپتیکال لنز.

این نرم افزار که هم قدرت RUSHWORKS VDESK و Ctrl+Del + راه حل شامل صوتی و تصویری و میکسر با انتقال پیپ و دو جعبه اثرات و Chroma-key. این ویژگی به طور کامل جستجو از مرورگر فایل برای تمام رسانه ها و توانایی ایجاد لیست پخش چندگانه برای رویدادهای مختلف. این پشتیبانی تا چهار NDI ورودی و یک NDI خروجی سوابق این برنامه می توانید خروجی NDI و جریان به سایت های محبوب مانند Facebook Live و زنده YouTube.

“NDI اتصال تبدیل کرده سنتی سیم کشی نیاز به چند CAT5 کابل است که حمل تصویری, صوتی, دوربین PTZ پروتکل ها و قدرت” می گوید: Beesley. “ما با قرار دادن قدرت بیشتر و قابلیت را به یک زن و شوهر از موارد از شما پیدا کردن در اکثر OB (خارج پخش) وانت … در کسری از اندازه هزینه و پیچیدگی عملیاتی.”

برجسته

VNEWS: اخبار و سرگرمی سیستم تولید

VNEWS شرکت های کلید در دست تولید یکپارچه سیستم “در یک جعبه” که شامل تمام سخت افزار و نرم افزار لازم است یک فرد به تهیه کننده, نویسنده, مدیر فنی, مدیر و استعداد اخبار برنامه یا سرگرمی نشان می دهد.

VDEPO تصویری رسوب سیستم ضبط

RUSHWORKS’ VDEPO نیازهای کسانی که متخصص در تولید در محل و تصویری و رسوبات و دادگاه پشتیبانی می کند. آن را فراهم می کند پیپ پشتیبانی از ISO ضبط از ورودی جریان خروجی زوم کردن و حاشیه نویسی اسناد و کلیپ های جستجو و پخش و زمان واقعی گفتار-به-متن رونوشت و فایل همگام سازی. بسیار سبک وزن و کوچک این بهینه سازی شده برای راه اندازی سریع و بی صدا صفحه نمایش لمسی بهره برداری است.

تولید و تبریز انتقال دهنده سیستم های

RUSHWORKS VDESK یکپارچه چند دوربین PTZ & PTX سیستم تولید که شامل سیستمهای اثرات انتقال و کلید رنگی با محلی را پشتیبانی می کند و جریان توابع.

این شرکت یک لیست پخش سیستم اتوماسیوندر بر داشت در بسیاری از ترین در جهان به رسمیت شناخته شده تلویزیون امکانات فراهم می کند تمام ویژگی های مورد نیاز برای 24/7 اتوماسیون و پشتیبانی از SD و HD در چهار تا کانال های مستقل. OTT-تنها پیکربندی لیست Streamsterرا نیز برجسته می شود در غرفه.

* * *

تاسیس در سال 2001 RUSHWORKS فراهم می کند کم هزینه, کارایی بالا, تلویزیون, تولید, اتوماسیون و جریان ویدئو راه حل. این مقیاس پذیر و توسعه پذیر راه حل های یکپارچه سازی شبکه های تصویری و گرافیک سرورها و نرم افزارهای تبدیل کننده با “قدرت ساده” نرم افزار اتوماسیون برای خانه عبادت, پخش, کابل, میخکوب کردن محکم کردن کانال های جلسات و رویدادها و علامت های دیجیتال. این شرکت همچنین طراحی و نصب کلید در دست مجتمع رسانه ای راه حل برای شهرستان کانالهای دولتی از جمله سیستم های اتوماسیون نرم افزارهای تبدیل کننده صوتی, پشتیبانی از سیستم های صفحه نمایش بزرگ مانیتور تصویری ارائه راه حل های دیگر اتاق جلسه AV پشتیبانی می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر: http://www.rushworks.tv

شرکت تماس با: عجله Beesley, رئیس جمهور

+1 888.894.راش (7874) / solutions@RUSHWORKS.tv

مطبوعات تماس با ما: هریت Diener / کویر ماه

+1 845.512.8283 / harriet@desertmoon.tv

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum Türk Telekom Mobil Ödeme Bozdurmahtml nullednulled themes1x betaynı gün hediyeaviator sinyal hilesiMobil Ödeme BozdurmaGeciktiriciMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbet