حدود دو سال به این برنامه حدود 50 مینه سوتا روستایی پزشکان تایید شده است به تجویز دارو بوپرنورفين استفاده شده است که برای درمان اعتیاد به مواد مخدر. برای بیش از 500 روستایی در بیماران مبتلا به این معنی است که آنها می توانید مصرف درمانی در منزل و کلینیک, به جای رانندگی در ساعت به شهرهای دوقلو برای کمک به.

“آن را قادر به ارائه آن دسته از خدمات که در آن هیچ ننگ هیچ تعصب — چرا که آنها فقط در مطب دکتر, هیچ کس نمی داند که چرا آنها وجود دارد” گفت: دکتر هدر بل کمی می افتد, Minn., پزشک که به کمک آن مشاوره پروژه.

این برنامه در حال حاضر شامل ارائه دهندگان خدمات از حداقل 20 درمانگاه در سراسر کشور از جمله شهرهای مینه سوتا مانند باکستر Warroad, منکیتو و مرا. آن را منطبق پزشکان مانند بل که دارای تخصص در درمان اعتیاد به مواد مخدر با ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی که علاقه مند به یادگیری. مربیان خود را به اشتراک بگذارید روش و کمک به توصیه پزشکان در گزینه های درمان.

در گذشته بل گفت: برخی از بیماران حتی چشم پوشی درمان اعتیاد به دلیل آن را بسیار دشوار است برای دسترسی در مناطق روستایی است.

“این بسیار آسان تر به درد meds و هروئین از آن است که به درمان” بل گفت. “این چیزی است که ما واقعا در حال تغییر است.”

بسیاری از پزشکان به طور سنتی دیده می شود اعتیاد به عنوان چیزی است که آنها نمی تواند و یا نباید درمان در کلینیک دکتر گفت: Kurt Devine, که همچنین کمک به شروع برنامه. اما این افزایش در دسترس بودن داروها مانند بوپرنورفين را ساخته اند آن را آسان تر برای پزشکان به ارائه پشتیبانی برای بیماران مبارزه با مواد مخدر, اعتیاد, اگر چه پزشکان درگیر با این پروژه اذعان کرد که بسیاری از پزشکان در سراسر کشور هنوز هم نمی دانند و یا درک دارو.

“ما در حال تلاش برای به دست آوردن جوامع به درک که این بیماران نیاز به درمان می شود, درست مثل هر کس دیگری” Devine گفت. “این یک بیماری است که نیاز به درمان می شود, درست مانند هر بیماری دیگر.”

مشاوره برنامه رشد از تلاش برای بهتر درمان اعتیاد به مواد مخدر در چی سنت گابریل سلامت در لیتل فالز که راه اندازی در سال 2015. هدف این بود برای کاهش مصرف داروی مسکن تجویز و برای ارائه به مردم در حال حاضر وابسته به مواد مخدر درمان های پزشکی. آن را طولانی نیست قبل از تجویز وجود دارد شروع به دریافت تماس از همکاران در سراسر کشور برای درخواست اطلاعات بیشتر در مورد رویکرد خود را.

“این یک حرکت خوب از نظر مراقبت از بیماران مبتلا به” Devine گفت. “اما آن را نیز یک حرکت خوب برای صرفه جویی در همه پول مالیات و صرفه جویی در همه این همه پول ما صرف در پایان مرحله ای از مردم بیماری است.”

در اطراف پایان سال 2017 کمی می افتد پزشکان شروع به سفر در سراسر مینه سوتا به ارائه کمک و سپس با هم ادغام شدند با یک برنامه بین المللی به نام پروژه اکو که کمک می کند تا متخصصان پزشکی به اشتراک گذاری تخصص خود را.

پروژه اکو کمک می کند تا متخصصان پزشکی مربی همکاران در 28 کشور و از طریق ویدئو teleconferences در یک تعداد از شرایط از جمله درد مزمن و اعتیاد کرد و گفت: Sanjeev Arora. هدف این است که برای پزشکان با تجربه برای کمک به راهنمای همکاران خود در ارائه درمان بهتر به خصوص برای افرادی که مشکل دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

“ماموریت اکو است که به دموکراتیزه دانش و پیاده سازی بهترین شیوه های در مقیاس بزرگ برای کمک به بیماران محروم در سراسر جهان” Arora گفت. “وجود یک کمبود کارشناسان در جهان است. از آنجا که هدف اصلی ما برای وجود است به کاهش نابرابری و افزایش عدالت در سلامت.”

در اخیر پروژه, اکو, تصویری, کنفرانس, ارائه دهندگان از سراسر کشور شهادت در مورد تغییر آنها دیده می شود در بیماران مبتلا بوده و درمان. آنها شامل داستان یک زن 57 ساله در نزدیکی اسکندریه است که قادر به ضربه یک قرص عادت و در نهایت پایین نگه داشتن یک شغل و یک زن که با استفاده از به ساقه هروئین است که در حال حاضر کار به عنوان یک پرستار است.

حتی پزشکان درگیر از همان ابتدا شگفت زده شدند در مورد تاثیر این برنامه تا به حال در زندگی بیماران.

“اين افراد همه جا هستند, آنها از هر گروه اجتماعی و اقتصادی آنها از هر جامعه” Devine گفت. “فقط تعداد کمی از ما نمی تواند مراقبت از تمام این بیماران آن را به بسیاری از ما است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de