روستایی ارائه دهندگان خدمات پزشکی در مورد منابع در COVID-19 همه گیر

رشد گسترش COVID-19 در ویسکانسین به اولین پاسخ دهندگان در نظر گرفتن هر احتیاط از گسترش این ویروس بیشتر گفت بیتس یک آتش نشان و مدیر آموزش و پرورش برای Wisconsin, اورژانس, انجمن در Racine County.

“در این شهرستان است که من برای کار وجود داشته است مثبت COVID-19 موارد, اما ما نمی دانیم که اگر کسانی از طریق منطقه ما اگر ما حمل و نقل آژانس برای آنها” او گفت:.

قرار گرفتن در معرض در مورد بیتس گفت. او گذار از محل کار به خانه وارونه — حفاظت میباشد.

زمانی که او تغییر انجام شده است او بلافاصله شسته دست خود را. سپس او کیسه تا او را طول می کشد دوش می گذارد و حوله را در کیسه و درایوهای خانه با کیسه در تنه. هنگامی که او طول می کشد تا کیسه را از او تنه و اسپری کردن ماشین با Lysol.

“سپس من اساسا رخت کن در گاراژ من و شوهرم از دست من یکی دیگر از مجموعه ای از لباس های من قبل از ایجاد یک اجرا برای آن” Bates گفت.

همانطور که برای تجهیزات او و دیگر اولین پاسخ دهندگان نیاز به نگه داشتن خود و خانواده خود را امن آن را مانند طلا.

گزارش پس از گزارش مشخص شده است که ایالات متحده پایین است بر روی تقریبا تمام تجهیزات حفاظتی مانند سپر چهره های تنفسی N95 ماسک صورت در بیمارستان روپوش پزشکی — کارگران باید در سراسر کشور است.

در یک نقطه, تیم او حدود سه هفته دور از در حال اجرا از منابع برای یک تماس عادی با حجم Bates گفت. سپس آنها دریافت حمل و نقل از PPE (personal protective equipment) از وزارت امور خارجه از خدمات بهداشتی و درمانی در هفته گذشته.

اما رفتن به جلو و متخصصان پزشکی و عصبی هستند.

در مناطق روستایی نگرانی ها در مورد عرضه بیشتر تلفظ می شود.

جان Eich مدیر ویسکانسین دفتر بهداشت روستایی گفت: در حالی که بیمارستان های روستایی در حال برگزاری و در حال حاضر چالش خواهد آمد اگر وضعیت بدتر می شود.

“و قطعا آنچه ما گفته است که این می تواند خیلی بدتر” او گفت:.

در حالی که هر دو شهری و روستایی و بیمارستان ها به طور یکسان در حال تلاش برای به دست آوردن منابع مورد نیاز Eich گفت: بیمارستان های روستایی نگرانی آنها در انتهای خط.

“این بار از جان گذشته برای مردم,” او گفت:. “بنابراین در حالی که این منابع می آیند و مردم در حال اهدای و آنها را مجبور به شروع, عدم, آن است که واقعا به چالش کشیدن و باعث می شود آن را بسیار سخت تر به عنوان ما در مورد فکر می کنم این ویروس در حال افزایش است.”

مناطق روستایی نیز دچار این ویروس در یک جدول زمانی مختلف.

Eich تشبیه وضعیت کنونی به یک سونامی که در آن همه چیز بسیار آرام و تخلیه آب دور است, اما شما می توانید احساس می کنید که چیزی در حال آمدن است. اما در همان زمان آن را می توانید مانند یک عجیب و غریب برزخ — بسیاری از مردم در مناطق روستایی نیست و به طور مستقیم تجربه کرده این ویروس در عین حال اما آنها در حال تجربه همان اختلال در زندگی روزمره به عنوان کسانی که در مناطق بیشتر آسیب دیده توسط ویروس.

“مراقبت از کودکان اختلالات مدارس و مشاغل اتفاق افتاده اند اما این ویروس را احساس می کند و حتی بیشتر دور,” او گفت:. “به ارمغان می آورد که هر دو در یک مقدار زیادی از نگرانی و عدم اطمینان. بلکه این حس قطع.”

و در حالی که بیمارستان ها آماده شدن برای افزایش احتمال زیاد در COVID-19 بیماران روش انتخابی و اعمال جراحی که به تعویق افتاد — یک ضربه بزرگ به بیمارستان’ درآمد Eich گفت.

“برای جلوگیری از همه اما مهم ترین روش به این معنی است که درآمد خود بوده است به شدت, ضربه,” او گفت:. “است که یک چالش برای آنها در تلاش برای مطمئن شوید که آنها در حال پرداخت کارکنان خود را که آنها باید از این درآمد برای خرید مواد که به آنها نیاز دارید و یا منابع آنها نیاز دارند.”

برای بیتس او را خوش بینانه در مورد بخش توانایی مدیریت شیوع. اما او نگرانی در مورد دیگر بیشتر از مناطق روستایی است.

“برخی از روستایی ویسکانسین شما باید تعداد زیادی از ارائه دهندگان که مسن تر هستند — 50s, 60s به, آنها را برای کار داوطلب سازمان وجود دارد,” او گفت:. “آنها ممکن است صدمه دیده بیشتر با نیروی انسانی و عدم PPE. کسانی که این خدمات است که من نگران است.”

پزشکان کمتر تمرین در مناطق روستایی است. با توجه به ملی بهداشت روستایی ارتباط 20 درصد از جمعیت ایالات متحده زندگی در مناطق روستایی اما تنها 11 درصد از پزشکان عمل وجود دارد.

“وجود دارد که مناطق زیادی از دولت که در آن آنها در حال حاضر در زمان عادی به اندازه کافی نیست و پزشکان و دستیاران پزشک پرستار پزشکان ، برای پاسخگویی به نیازهای” Eich گفت. “و سپس شما را در چیزی شبیه به این, آن می تواند یک دستور غذا برای برخی بسیار دشوار است.”

پس از 9/11 است و فشار قوی برای آمادگی در زمینه های پزشکی Eich گفت. اما بسیاری از آن آمادگی آمده است از تجربه در شرایط اضطراری و یا بلایای طبیعی مانند توده بورس یا شدید حوادث طبیعی.

چه چیزی باعث COVID-19 متفاوت است مطلق سطح عدم قطعیت و گمنام او گفت:.

“ما قطعا در حال آماده شده برای این” او گفت:. “مردمی آموزش دیده, آنها حرفه ای آنها در حال انجام کار بزرگ. اما سوال این است که آیا ما به طور کامل آماده شده است ؟ و پاسخ این است: “نه.””

ویسکانسین عمومی رادیو شنیده می شود در پورت دوقلو در 91.3 FM و یا آنلاین در wpr.org/news.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>