روستایی ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی بریس برای شیوع موج

Slabach گفت: از آنجا که بهداشت حرفه ای می دانید گسترش این بیماری در ایالات متحده خواهد بود ناهموار و غیر قابل پیش بینی روستایی ارائه دهندگان در حال آماده شدن برای بدترین.

“ما باید آماده و صحبت کردم به تعدادی از ارائه دهندگان که در حال مصرف این بسیار جدی گفت:” Slabach بود که یک روستایی مدیر بیمارستان برای بیش از 20 سال است.

Brock Slabach, senior vice president for member services for the National Rural Health Association.

براک Slabach معاون ارشد رئیس جمهور برای عضو خدمات ملی بهداشت روستایی انجمن.

روستایی ارائه دهندگان در حال آماده سازی در تعدادی از راه های Slabach گفت. اولویت های اصلی در حال ساخت مطمئن شوید که آنها را کافی نیروی کار و تجهیزات برای درمان بیماران آلوده و تامین منابع مالی برای امکانات خود را به انجام این کار.

“این رفتن به یک مسئله واقعی,” Slabach گفت: گرفتن بودجه لازم.

او گفت: تقریبا تمام بیمارستان های روستایی و درمانگاه در حال حاضر لغو انتخابی و غیر اورژانس خدمات به دلیل نگرانی از گسترش این بیماری در میان افرادی که به امکانات خود را. که باعث ایجاد یک چالش اقتصادی برای ارائه دهندگان او گفت:.

“اگر یک بیمارستان 60 درصد از خدمات خود را در بخش سرپایی بیشتر انتخابی و غیر اورژانس آنها می تواند از نظر مالی در معرض خطر به دلیل آنها تخلیه شده بیشتر از حجم خود را” Slabach گفت. “و جریان نقدی خود را پس از آن رنج می برند.”

Brad Gibbens, acting deputy director of the Center for Rural Health at the University of North Dakota School of Medicine & Health Sciences in Grand Forks.

براد Gibbens اقدام معاون مدیر مرکز بهداشت روستایی در دانشگاه داکوتای شمالی دانشکده پزشکی و علوم سلامت در گرند فرک.

براد Gibbens اقدام معاون مدیر مرکز بهداشت روستایی در دانشگاه داکوتای شمالی دانشکده پزشکی و علوم سلامت در Grand Forks وجود دارد گفت: حدود 50 بيمارستان در داکوتای شمالی; 38 از آنها روستایی گفت که “تقریبا همیشه در برخورد با مسائل منابع.”

“ما باید زیرساخت ها و مسائل مربوط به شروع و سپس ما قرار داده و در بالای آن یک بیماری همه گیر” گفت: Gibbens. “آن را به علت بسیاری از نگرانی و احساس وحشت و نگرانی در مورد توانایی ما برای پاسخ دهند.”

پرسنل پرستاری بسیار مهم برای درمان بیماران مبتلا به بیماری تنفسی و Slabach گفت: اکثر روستایی ارائه دهندگان در حال حاضر رو به پرستاری کمبود قبل از شیوع کروناویروس.

به دلیل عدم تست ظرفیت برای این ویروس در حال حاضر Slabach گفت: کارکنان که مظنون به دست داشتن در تماس با COVID-19 ملزم به قرنطینه برای 14 روز.

“این طول می کشد آنها را از نیروی کار” او گفت:. “اگر ما تا به حال بیشتر تست سریع پس ما فقط می تواند تعیین اگر آنها مثبت است یا نه.”

Slabach گفت: مدرسه لغو همچنین می تواند یک بحران در پرسنل پرستاری به عنوان کارکنان حقه بازی مراقبت از کودکان کار می کند.

“این قرار داده شده است یک بار در خیلی از ما پرسنل بهداشت و درمان از نظر تامین مراقبت از کودکان در حالی که آنها نیاز به رفتن به محل کار,” او گفت:.

افراد مبتلا به COVID-19 و 15 درصد به 20 درصد را نیاز به برخی از نوع مداخله احتمالا بستری شدن در بیمارستان گفت: Slabach و 2 درصد به 5 درصد خواهد شد نیاز به یک فرم مراقبت های ویژه.

بیمارستان های روستایی آماده خواهد شد برای 20 درصد از بیمارانی که نیاز به بستری شدن در بیمارستان اما Slabach گفت: این بیمارستان ها مشکل داشته باشند جلسه تقاضا برای فشرده خدمات به خصوص آنهایی که نیاز به کمک دستگاه تنفس مصنوعی برای تنفس تعمیر و نگهداری.

“از آنجا که آن را فقط نیاز به بسیاری از بیمارستان های روستایی بستگی سوم خود همکاران برای انتقال بیماران که به طور جدی بیمار است” Slabach گفت. “بسیاری از آنها را ندارد و واحد مراقبت های ویژه.”

Slabach پیش بینی آن دسته از همکاران که روستایی ارائه دهندگان تکیه به انتقال بیماران به طور جدی بیمار خواهد بود و قادر به انجام این کار.

“به طوری که آنها در حال رفتن به مجبور به انجام بهترین آنها می توانند اگر این توسعه به اورژانس وضعیت با تعدادی از بیماران در حال ارائه” Slabach گفت. “این می تواند مشکل واقعی با توجه به فقدان فشرده خدمات آنها را در دسترس است.”

Slabach گفت: به عنوان یک حرفه ای بهداشت و درمان خود را به بهترین مشاوره در طول شیوع است برای همه به تظاهر آنها به ویروس خود را. او گفت: به دنبال شیوع بیماری در یک واحد چشم انداز می تواند یک تفاوت بزرگ در کنترل گسترش این بیماری است.

“معنی اگر شما عشق مردم زندگی می کنند و در خانه خود و همسایگان و دوستان خود اگر شما فرض شما این بیماری و سپس شما باید بیشتر مراقب باشید در مورد, پخش, آن,” او گفت:. “به نوبه خود شما حفاظت از خودتان را.”

Gibbens بود که هنوز در تلاش برای قطع کار از خانه در سهشنبه, مارس 17 گفت: او شنود گذاشته شده است به بحث در سراسر کشور در میان جوامع روستایی است که در حال تلاش برای پاسخ به شیوع بیماری است.

“من می خواهم آن را مشخص کل کشور در تلاش است برای گرفتن تا بحران” گفت: Gibbens.

او گفت: مفهوم اجتماعی فاصله خلاف راه طبیعی زندگی برای جوامع روستایی.

“فرهنگ ما این است که جهت گیری نسبت بسیار شخصی و نوع تعامل با مردم,” او گفت:. “ما جمع شدن در رستوران و بعد از کلیسا و قطعا کاردانی از طریق برنامه های ورزشی — پس از دیدن برخی از این حوادث که به نام خاموش شده است یک شوک فرهنگی.”

بهترین توصیه است که Gibbens که رشد در مناطق روستایی داکوتای شمالی است که به گوش دادن به ارائه دهندگان محلی.

“گوش دادن به محلی بهداشت عمومی آژانس و گوش دادن به پزشکان و پزشکان و پرستاران و همه ما را از این طریق دریافت کنید,” او گفت:. “اما شما در حال رفتن به باید صبور باشید.”

چهار شنبه, مارس 18 ملی بهداشت روستایی کانون منتشر شد یک درخواست فوری برای کنگره و کاخ سفید به نمایندگی از اعضای خود در پاسخ به شیوع کروناویروس.

“روستایی بهداشت ایمنی خالص بود و شکننده قبل از ملی اضطراری در حال حاضر بهداشت و درمان روستایی در حال فلج COVID-19” گفت: جمله اول در صورت درخواست.

این نسخه شامل یک بیانیه از ویسکانسین مراقبت های بهداشتی کارگران که توضیح می دهد که چگونه جامعه مرکز بهداشت آنها در کار است “رو به یک موضوع مهم با منابع” است و تقریبا از سواب های لازم برای تست. این مرکز همچنین حفظ آن عرضه N-95 ماسک به عنوان آنجا که ممکن است.

“ما هر چیزی را شنیده از HRSA (منابع سلامت و خدمات دولت) و یا NACHC (انجمن ملی مراکز بهداشتی و درمانی) در مورد ملی تامین ذخایر و یا اقدامات به صورت پراکنده و یا تسریع لوازم ضروری به ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی. ما شنیده ام ما ویسکانسین بیمارستان ها در مواجهه با مسائل همان” خواندن بیانیه.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>