Ruptly همکاران با TVU Networks به صورت تصویری, تحویل


Ruptly برنده جایزه ویدئو آژانس خبری امروز اعلام کرد که همکاری استراتژیک با TVU Networks, جهانی, آنلاین, پخش, توزیع کننده. این همکاری بلند مدت خواهد شد اجازه می دهد تا همکاران رسانه ای برای دریافت Ruptly زنده انتقال بر روی اینترنت در پخش با کیفیت با استفاده از TVU شبکه پلت فرم – سریعتر و بصری بیشتر و بیشتر مقرون به صرفه تحویل سیستم.

همکاری های جدید را افزایش گزاره هر دو Ruptly و TVU قادر می سازد آنها را به خدمت جدید و مشتریان آینده نگر از تمام اندازه ها. با استفاده از TVU شبکه قدرتمند سیستم تحویل Ruptly خواهد بود قادر به تغییر مسیر و یکپارچه توزیع محتوای زنده برای هر تعداد از مکان های با کیفیت بالا و زمان تاخیر کم. علاوه بر این کاربران از پلت فرم خواهد بود قادر به انتخاب سطح خود را از تعهد خرید محتوای زنده در یک یا بیشتر به طور منظم. این نشانه یک حرکت از Ruptly و TVU نسبت به یک مقیاس پذیر عمل خواهد کرد که رسیدن به مخاطبان گسترده تر.

احمد Cakan ارشد تکنولوژی افسر در Ruptly اظهار داشت:

“ما همیشه تحت فشار قرار دادند به دموکراتیزه محتوای ویدئو, بنابراین ما در حال هیجان زده بود به شکستن یکی دیگر مانع بهبود دسترسی به پخش زنده, با استفاده از TVU بی نظیر فن آوری است. با توجه به وضعیت جهانی شده است وجود دارد هرگز یک نیاز بیشتری به صورت سریع و با کیفیت پخش فیلم خبر از مرکز حوادث – به خصوص در حال حاضر بسیاری از خبرنگاران و خدمه قادر به سفر. این همکاری به ما کمک خواهد کرد تا اطمینان حاصل شود که در آینده مردم حتی در دور افتاده ترین مناطق هنوز هم قادر خواهد بود برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را با جهان است.”

یونی Tayar جهانی مدیر بازاریابی در TVU Networks نظر:

“ما درک می کنیم چقدر مهم سرعت و قابلیت اطمینان تجهیزات ما باید برای توزیع breaking news 24/7. با که در ذهن ما هیجان زده است که یک خبرگزاری به عنوان نوآورانه به عنوان Ruptly انتخاب TVU شبکه برای خدمت بهتر به اعضا خود را در سطح جهانی و در حالی که آنها ارائه دسترسی به برش لبه زندگی می کنند خوراک توزیع فن آوری است.”

این سرویس خواهد بود به طور کامل عملیاتی و در دسترس را به مشتریان در سراسر پخش و دیجیتال اخبار سیستم عامل در هفته آینده. پرسش و کارگردانی می شود به [email protected]

به پایان می رسد

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>