قوانین برای سفرهای جاده ای (کوتاه و بلند) در طول coronavirus shutdown: Roadshow

س: من امیدوارم که شما آدرس سوال در مورد سفر انفرادی در یک خودرو از گاراژ ما به گاراژ ما با هیچ توقف و یا خارج گشت و گذار در طول راه. حرام است ما تحت دولت جدید و county دستور ؟

به عنوان یکی از مطرح با station wagon تعطیلات و جمعه درایوهای عمل رفتن برای یک درایو قدرتمند شکل از درمان و یک شانس برای گرفتن خارج از خانه. آن است که قطعا امن تر برای من و جامعه از رانندگی به یک فروشگاه مواد غذایی, فروشگاه های سخت افزاری و یا مواد غذایی سریع رانندگی کردن پنجره برای یک وعده غذایی. این اقدامات شامل مخاطره آمیز بین فردی درگیری در عین حال مجاز است.

آیا سیاستمداران ما نه درک منافع و یا آنها را باور نمی کند ما می توانید درایو با ویندوز و نه ترک ،

جان McGowan Sunnyvale

یک: غیر ضروری درایوهای شوند اما بسیاری از مردمی دیدن گرفتن در ماشین خود را برای یک درایو به عنوان یک خوش آمدید رهایی از تب کابین.

س: گرفتن یک درایو به نگاه گل یا ساحل یک انحراف بزرگ و خطر ابتلا به عفونت بسیار رفو پایین تا زمانی که شما باقی می ماند در وسیله نقلیه خود را. ما رفت و به یک ساحل خالی شد و بسیار مورد نیاز امداد برای روح است. فقط آماده به توالت در پشت یک سنگ است.

روبرتا هاو

A: بله, و مطمئن شوید که به پوشیدن یک ماسک زمانی که شما از ماشین و به اقامت 6 فوت دور از هر کس دیگری.

س: ما به فروش می رسد خانه ما در ماه مارس قبل از COVID-19 تبدیل به یک بیماری همه گیر. ما خواهد شد در حال حرکت به کمس واشنگتن. آن را به مدت سه روز به درایو به عنوان من باید من 88-سال-مامان ویژه نیازهای برادر سه گربه و یک سگ با من.

من درک می کنم ما به سفر اگر ضروری است که این حرکت است. آیا شما هر گونه پیشنهادات خود را برای امن نگه داشتن ما به عنوان ما سفر ؟

J. Williams

یک: چند. پرداخت در پمپ. غذا خوردن در ماشین با استفاده از بشقاب یکبار مصرف لیوان و ظروف. می دانم که بقیه مناطق باز هستند. حفظ سلامت بسته که شامل یک دماسنج, لاتکس, دستکش, دستمال مرطوب و هر گونه داروهای شما نیاز دارید. اقامت در تماس با خانواده است.

س: برادر من trailered قایق خود را به فلوریدا قبل از اقامت در خانه سفارشات بیرون رفت. او با توجه به برش خود را از سه ماه سفر کوتاه و رانندگی در بازگشت به خانه در حال حاضر. آیا او یک گلوله برفی شانس در جهنم ؟

استیو دان انطاکیه

یک: مطمئن نیستم. او ممکن است نیاز به خواب در ماشین خود را به عنوان پیدا کردن یک متل باز دشوار خواهد بود.

س: خانواده من در حال رانندگی از منطقه خلیج برای پیوستن به من در ایالت یوتا است. آنها خواهد شد در نظر گرفتن ایالتی 80. خواهد متوقف می شود استراحت بود باز ؟

Sharath Hegde

یک: بیشتر بقیه مناطق در interstates باز خواهد شد اما دستشویی در رستوران ها و ایستگاه های گاز خواهد شد به احتمال زیاد بسته شده است.

نگاه برای Gary ریچاردز در Facebook.com/mr.roadshow و یا تماس با او را در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>