RTNDF را Shelley: تهمت ضد نگاری درد دل است تهدید وجودی


خواستار استفاده از weaponized نظر ‘غیر قابل قبول’

دن شلی مدیر اجرایی رادیو و تلویزیون دیجیتال, اخبار, ارتباط گفت: مخاطبان در 30th سالانه RTNDF متمم اول قانون اساسی جوایز ضیافت در واشنگتن پنج شنبه (5 مارس) که اخبار کسب و کار مواجه شد دو وجودی تهدید.

او گفت: روزنامه نگاری باقی مانده است تحت حمله از آمریکا بالاترین مقام برگزیده او گفت: “او که باید نام بود البته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و همچنین از کسانی که “حمایت و یا صرفا تقلید او anti-مسئول روزنامه نگاری اتوها.”

“اجازه بدهید من کاملا روشن است.” “هیچ کس در این اتاق است که اذوقه رسان از اخبار جعلی و هیچ کس در این اتاق است که دشمن مردم آمریکا.”

شلی گفت: مخاطبان خود را مجبور به کار سخت در هر روز برای بازگرداندن اعتماد عمومی از دست رفته با تشکر از “غیر قابل توجیه” استفاده از تحقیر امیز از نظر weaponized به errode اعتبار خود را.

او گفت: روزنامه نگاران باید به طور شفاف در مورد چگونه آنها را پوشش پس از آن خبری نیست و فقط آن را گزارش و انتظار می رود گاهی اوقات بدبینانه به آنها اعتقاد دارید.

بدیهی است که این به معنای اجتناب از اشتباهات اما زمانی که آنها ساخته شده و تصحیح آنها را به سرعت و توضیح میدهد که چگونه اشتباه ساخته شده بود و چگونه می تواند مانع در آینده است.

او گفت: دومین تهدید وجودی است که به روزنامه های محلی هر چند او گفت: شرکت های پخش در حال حاضر انجام یک کار برجسته ای بودند ریختن “باور نکردنی دارایی” به پخش اخبار, OTT سیستم عامل و بیشتر برای خدمت به بازارهای محلی خود.

او را در زمین برای رسانههای استخدام برخی از روزنامه نگاران که خود را دیده اند شغل از بین برود برای هر دو در و خارج از دوربین و سیستم عامل های دیجیتال.

سناتور. ریچارد بلومنتال (D-Conn.), که متمم اول قانون اساسی مدافع جایزه و گفت او شروع به زندگی به عنوان یک تابستان اینترنت در واشنگتن پست گفت: برای اولین بار اصلاح شده است هرگز بیشتر تهدید در طول عمر خود از آن امروز است.

او گفت: مخاطبان باید “گنج آن مبارزه برای آن و هرگز آن را بدهد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>