پشت بام رویدادهای فرهنگی اجازه می دهد ونزوئلا ساکنان برای لحظه ای فرار COVID-19 از طریق هنر

عکس های گرفته شده توسط Rayner پنا برای EFE مورد استفاده با اجازه.

در طول COVID-19 مستند در ونزوئلا هنری, گروه فرهنگی, Zona de Descarga (به معنی “تخلیه منطقه” یا “تخلیه منطقه”) متولد شد. در جثه فلیکس Ribas محله در پتر یکی از سخت ترین ضربه جوامع توسط Covid-19 گروه ایجاد فضاهای هنری و جامعه با هم در طول بیماری همه گیر.

با بیش از یک میلیون نفر جمعیت پتر واقع در یک منطقه از کاراکاس شناخته شده است که یکی از بزرگترین محلات در جنوب قاره آمریکا. با توجه به این شهرستان را بالا تراکم جمعیت و تعدادی از ساکنان که بستگی رسمی بازار کار برای زنده ماندن این منطقه به ویژه آسیب پذیر در طول بیماری همه گیر.

در ونزوئلا, مواد غذایی و ناامنی را به طور قابل توجهی افزایش یافته است از ماه مارس میان یک کمبود اساسی آب و برق در کشور از جمله برق و آب و اینترنت و گاز است.

همسایه ها از جثه فلیکس Ribas سازماندهی نمایش فیلم در پشت بام در #پتر محله به طوری که ساکنان می تواند لذت بردن از آن را از پنجره خود را. در این موضوع شما را به عکس های من در زمان برای @EFEnews

Jaime پرز و برادرش جیمی پرز هر دو سازمان از Zona de Descarga توضیح به صداهای جهانی از طریق واتساپ که گروه مشترک ورزش از بازتاب عمیق است که با هدف ارتباط با جامعه از طریق به اشتراک گذاشته فرهنگی منابع تاریخی از پتر محله. در میان این گروه هستند نقاشان Bárbaro ریواس, Tito Salas و Hasancan بورخس و فرهنگی شکل Burriquita د پتر و همچنین معاصر آمار و ارقام از جمله ورزشکار لوئیس Sojo مدل ایزابلا رودریگز و روزنامه نگار لوز Mely ریس.

حوادث از Zona de Descarga اجتماعی هستند-فاصله سازگار طراحی شده برای سرگرم کردن جامعه و اطلاع رسانی به شهروندان در مورد اقدامات پیشگیرانه در برابر گسترش COVID-19.

یک روزنامه نگاری قطعه توسط @SoyArepita است که نشان می دهد توسعه سازمان ما ⚡🎧 Zona de Descarga است که ایجاد فضاهای در دفاع از #DDHH و مسالمت آمیز و غیر خشونت آمیز فرهنگ است.

انتشار اطلاعات رویداد در طول قرنطینه شده است یکی از بزرگترین چالش ها برای Zona de Descarga تیم. اما جیمی توضیح می دهد که چگونه آنها موفق در اطلاع رسانی به جامعه است که کمی دسترسی به اینترنت و شبکه های اجتماعی و یا گوشی های هوشمند:

Utilizamos cualquier medio de comunicación. Nuestro شهردار aliado es la radio comunitaria Resplandor de Cristo, que nos los niveles martes, jueves y sábado a ترویج las actividades de Zona de Descarga.

ما با استفاده از هر وسیله ارتباطی. ما بزرگترین متحد است و جامعه رادیو Resplandor de Cristo که به ما کمک می کند در سه شنبه, پنج شنبه ها و شنبه ها به ترویج Zona de Descarga فعالیت های.

او ادامه می دهد:

Hemos hecho campañas د despliegue de divulgación باهم pancartas y papelógrafos, grupos واتساپ de Cine Platabanda donde mostramos نوسترا programación. También tenemos redes sociales en Twitter, Facebook e Instagram donde informamos y compartimos el registro de todo lo que hacemos. لا interacción con la comunidad ha sido increíble y hemos expandido nuestro equipo de voluntarios y colaboradores.

ما انجام داده اند توسعه مبارزات با آگهی ها و flipcharts واتساپ گروه سینمایی Platabanda که در آن کاربران می توانند دسترسی به فیلم ما برنامه. ما همچنین گروه در Twitter, Facebook و Instagram, که در آن ما به اشتراک گذاری به روز رسانی از همه چیز ما. تعامل با جامعه است باور نکردنی است و ما در حال گسترش تیم ما از داوطلبان و همکاران.

عکس های گرفته شده توسط Rayner پنا برای EFE مورد استفاده با اجازه.

در اولین سینما رویداد “Cine Platabanda” گروه نمایش دیزنی فیلم “علاءالدین” با بازی ویل اسمیت اجازه داده است که ساکنان برای فرار از استرس روزانه از قرنطینه و منازعات سیاسی در کشور است. در این شهر تجربه کرده است 6-بعد تیراندازی قرار گرفت که در جثه فلیکس Ribas محله:

تخیل در مقابل قدرت

📚 #LibroPlatabanda

فضا برای بحث آزاد از ایده ها و ایجاد آگاهی است.

شعر می شود یک داستان برای تغذیه روح پرورش شور و شوق برای خواندن در خانواده بسیار انسانی تر و فقط آینده است.

با این وجود خشونت در منطقه است و نه یک مانع برای Zona De Descarga. در 2 ژوئن, تیم ایجاد اولین Libro Platabanda (“پشت بام” کتاب) برای which آنها جمع آوری بیش از 200 کتاب برای توزیع در میان جوامع محلی. یک گروه داوطلب سرایان با استفاده از بلندگو به داستان “درخت”.

این سازمان همچنین تاکید می کند که هر یک از فعالیت های انجام شده است با تشکر از کمک های مالی و حمایت از جامعه به عنوان مورد این کتاب که توسط اهدا Bárbaro Ribas کتابخانه.

این #CinePlatabanda در پتر بهترین من دیده می شود در رسانه های اجتماعی از آنجا شروع شده است. امیدوارم آنها این را تکرار خواهد کرد در بخش های دیگر که در آن مردم نیاز به چند ساعت برای فرار از بحران است. عکس از @RaynerPenaR.

در 3 ژوئن, Zona de Descarga برگزار شد رقص, رویداد, Baile Platabanda (“پشت بام رقص”) که در آن داوطلبان با مهارت های رقص شرکت کردند. این هفته به پایان رسید با یک rooftop کنسرت محلی رپرهای مختلف و نوازندگان دیگر. آنها همچنین انجام اورا Plantabanda (“پشت بام نماز”) به ارائه یک جامعه فضای مذهبی بیان در طول دوره قرنطینه به عنوان جماعت مراکز و نماز فضاهای بسته باقی می ماند.

سرای یکی از جامعه 11 ساله همسایه با حضور همه حوادث:

Las actividades de Zona de descarga پسر emocionantes. No podemos salir, no podemos estudiar. Es un apoyo, es útil y divertido.

این Zona de Descarga فعالیت های هیجان انگیز هستند. ما نمی توانیم بیرون رفتن ما نمی توانیم مطالعه است. آن حمایتی است, مفید و سرگرم کننده است.

سرای 👧🏼 یک دختر از یونیون محله به ما می دهد نظر خود را در مورد فعالیت و در مورد Zona de Descarga💛💙❤️

پتر خبر خوبی است

در طول مصاحبه Jaime ابراز عشق خود را برای محله و احساسات او احساس می کند در حال قادر به کمک به این منطقه که در آن او و خانواده اش شده اند:

Queremos soñar. Somos esa generación que y lucha ama su comunidad, que, a pesar de los conflictos sociales y las desigualdades que sufrimos, vivimos en un constante proceso de aprendizaje ante un problema que ha tenido اونا carga de violencia, odio y resentimiento que empezaron hacer ruidos en nuestras conciencias. Queremos transformar la realidad باهم arte y cultura.

ما می خواهید به خواب. ما که نسل است که دعوا و جامعه خود. با وجود درگیری های اجتماعی و نابرابری است که ما رنج می برند ما ثابت فرایند یادگیری در مواجهه با مشکلات است که آمیخته با خشونت و نفرت و خشم است که می تواند ایجاد سر و صدا در وجدان ما. ما می خواهیم برای تبدیل واقعیت با فرهنگ و هنر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>