Roku: “ما در حال کار بر روی اصل’


OTT شرکت مسائل انکار پس از Digiday گزارش می دهد که این جلسات با شرکت های رسانه ای

Roku به شدت تکذیب کرد یک ناشناس منابع Digiday گزارش آن است که جلسه ای با شرکت های رسانه ای به بحث در مورد ساخت اصلی را نشان می دهد.

“ما در حال کار بر روی اصل” یک Roku هرزه گفت: آینده تلویزیون در یک تبادل ایمیل این صبح است.

به تاریخ به عقل متعارف بوده است که تبلیغات مبتنی بر ویدئو در تقاضا (AVOD) مدل کسب و کار, کار نمی کند برای گران اصلی سری استراتژی.

اما Digiday باعث می شود این مورد است که صرف مذاکره با استودیوهای هالیوود نیست از این سوال. AVOD رقیب Vudu (متعلق به Walmart) در حال کار بر روی یک اصل استراتژی برای چندین سال. و در یکی دیگر از منابع ناشناس داستان که نوشته شده بود در اواخر ماه فوریه Digiday گزارش داد که آمازون IMDb TV نرم افزاری است که به دنبال به پرداخت تا آنجا که $500,000 در هر قسمت برای پیوستن به سری اصلی مسابقه تسلیحاتی.

دیدار بعدی تلویزیون برای خواندن داستان های بیشتر مثل این یکی.

Roku در زمان در $411.2 میلیون دلار درآمد تبلیغ در سه ماهه چهارم تا 49 ٪ در سال بیش از سال و ضرب و شتم وال استریت انتظارات.

یک ژنراتور های کلیدی است که درآمد حاصل شده است AVOD پلتفرم Roku کانال که ویژگی های مجاز محتوای فیلم از استودیوهای بزرگ همراه با حمل انواع محتوای دیجیتال کانال های از ارائه دهندگان شخص ثالث.

به عنوان Digiday اشاره کرد و آن را گرفتن آسان تر برای یک پلت فرم خود را به ایستادگی کردن با ترشح گران اصلی را نشان می دهد نه با اپل TV Plus, دیزنی, پلاس, طاووس, HBO حداکثر و Quibi تمام پیوستن به اشتراک جریان مسابقه در زمان شش ماه.

قابل توجه Facebook و YouTube به تازگی کشیده پشت در بلند پروازانه سری اصلی برنامه.

با Netflix پیش بینی شده توسط BMO Capital Markets به صرف 17.3 میلیارد دلار در سال جاری در اصل وجود دارد از برو بزرگ و یا رفتن به خانه ذهنیت این روزها برای ورود به اصل بازار است.

“اگر شما با هزینه کمتر از $1 میلیارد دلار در originals, سپس شما واقعا در آن” ناشناس سرگرمی اجرایی گفت Digiday.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>