ساعت جریان تا 60%

سوار جریان موج Roku گزارش 49 درصد افزایش در درآمد خالص در سه ماهه چهارم اما هزینه های بالاتر در سمت چپ این شرکت با از دست دادن خالص.

چهارم-از دست دادن سه ماهه بالغ بر $15.7 میلیون دلار یا 13 سنت برای اشتراک گذاری در مقایسه با درآمد خالص از $6.8 میلیون یا 5 سنت یک سهم از یک سال و رفتن. تعدیل شده سود قبل از بهره و مالیات و استهلاک و استهلاک $بود 15.1 میلیون کاهش 38% از یک سال پیش این شرکت اعلام کرد.

کل خالص درآمد حاصل از افزایش 49 ٪ به $411.2 میلیون.

پلت فرم درآمد افزایش 71 ٪ به $259.6 میلیون به عنوان جریان ساعت شروع به پریدن کرد 60 درصد به 11.7 میلیارد دلار است.

برای داستان های بیشتر مانند این, بازدید, خواهر, میخانه بعدی تلویزیون.

حساب فعال رز 36 ٪ به $36.9 میلیون از سه ماهه چهارم یک سال پیش و کسب درآمد تبلیغات تصویری برداشت بیش از دو برابر شده است.

“2019 فوق العاده ای بود سال برای تلویزیون جریان به عنوان عظیم تغییر تلویزیون اکوسیستم گرفت. این تحولات نشانه روشنی است که رسانه های سنتی و همچنین به عنوان کسانی که تازه برنامه ریزی برای رقابت به شدت در OTT و ما معتقدیم Roku است بهترین بستر را برای آنها به تعامل با streamers این شرکت گفت: در آن نامه به سهامداران است.

“در میان این جریان تغییر در صنعت ما همچنان به اجرای خوبی برابر ما برنامه های راهبردی با راه اندازی محصولات نوآورانه بودن خنثی شریک در مرکز جریان اکوسیستم ساختمان قابلیت به کل محتوا و تعامل با بینندگان و تقویت بیشتر ما منحصر به فرد پلت فرم تبلیغاتی است که ارائه می دهد قابلیت های برتر برای علامت های تجاری. با توجه به اندازه فرصت ما معتقدیم که سرمایه گذاری افزایشی سود ناخالص در سال 2020 به گسترش ما مزیت استراتژیک بهترین موقعیت ما برای دهه پیش رو” این شرکت اعلام کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im