رونرت پارک: مقامات جزئیات برنامه ای برای استفاده از پردیس دانشگاه برای COVID-19 sequestering

بای شهر خبر

رونرت پارک — اطلاعات دقیق تر منتشر شد جمعه در مورد برنامه ای برای استفاده از قطعات از دانشگاه ایالتی سونوما پردیس در رونرت پارک برای دیدار با بهداشت عمومی نیاز در طول رمان coronavirus اورژانس با های اولیه گروهی از مردم مجموعه قرار داده شده در یک خوابگاه این هفته است.

توافق بین شهرستان و دانشگاه در ابتدا اعلام کرد که سه هفته پیش “ارائه خواهد شد یک مرکز امن برای افرادی که COVID مثبت یا باید تست های انتظار, و یک محل برای افراد دچار بی خانمانی که بسیار آسیب پذیر و قادر به پناهگاه در محل” با توجه به انتشار اخبار از شهر رونرت پارک.

دانشگاه مرکز دانشجویی و امکانات تفریحی تعیین شده است به عنوان فضایی برای جدا کردن افرادی که آزمایش مثبت باید بیمارستان ها نیاز به ظرفیت اضافی.

“این بیماران را باید از سطوح پایین تر از نیاز از کسانی که در بیمارستان” با توجه به اعلام. “آنها خواهد بود محدود به thedesignated منطقه در پردیس خواهد بود که حصار امنیتی در محل برای اطمینان از بیماران را ترک نمی کند.”

Sauvignon خوابگاه تعیین شده است برای استفاده توسط مردم در انتظار نتایج COVID-19 آزمون و احتمالا برای بیماران آلوده با کاهش مراقبت نیاز دارد. خوابگاه دارای ظرفیت حدود 200 و منطقه اطراف آن خواهد بود حصار امن و با کارکنان از پتالوما مرکز بهداشت در محل در سراسر ساعت, مقامات گفت.

این Verdot ایجاد خوابگاه دارای ظرفیت حدود 140 و استفاده خواهد شد برای کسانی که بالاتر خطر افرادی که بی خانمان هستند و 65 ساله یا مسن تر و/یا شرایط بهداشتی اساسی برای کاهش خطر ابتلا به عفونت و احتمال گسترش این ویروس, مقامات گفت. برنامه های تماس برای 35 نفر به حرکت به Verdot ایجاد خوابگاه این هفته با عنوان بسیاری از 70 بیشتر هفته بعد.

“برخی از این افراد ممکن است سلامت روانی و/یا اعتیاد به چالش” اعلام کرد. “آنها اجازه داده نخواهد شد به bringweapons مواد مخدر یا الکل بر روی سایت خواهد شد و باید وسایل خود را جستجو کردند و هر زمان که آنها می رسند در سایت.”

مردم قرار داده شده در Verdot روستا را دریافت وعده های غذایی و تجهیزات پزشکی را نمی توان آزمایش COVID-19.

ساکنان وجود دارد محدود خواهد شد از خروج از سایت برای بیش از یک ساعت در یک زمان به جز برای قرار ملاقات های پزشکی و یا شغل officialssaid.

کارکنان اختصاص داده شده به سایت شما کمک ساکنان از دسترسی به خدمات خود را به ادرس بی خانمانی با توجه به اعلام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>