رابرتز در بازی های المپیک: ‘Full Steam Ahead” با وجود ویروس


تبلیغات فروش بالا $1.25 B

نگرانی در مورد اثر Coronavirus در آسیا Comcast مدیر عامل برایان رابرتز گفت که تا آنجا که آینده بازی های المپیک توکیو نگران هستند آن را “full steam ahead.”

رابرتز خواسته شده بود در مورد بازی های المپیک که Comcast را NBCUniversal خواهد televise در مورگان استنلی سرمایه گذار در کنفرانس روز سه شنبه.

“ما در حال گرفتن آماده است. ما هیجان زده هستیم. ما فکر می کنم ژاپن امیدوارم دنبال آنچه که ما در چین” رابرتز گفت. Comcast در حال ساخت یک جهانی پارک در پکن. ساخت و ساز وجود دارد تعطیل برای چند هفته اما خدمه ساخت و ساز وجود دارد و کار دوباره و رابرتز گفت: این شرکت انتظار دارد که قادر به باز کردن این بخش در زمان وجود این اختلال.

مرتبط با: NBCU انتظار برای بالا $1.2 B در المپیک آگهی خرید و فروش

در حالی که انتظار بازی های المپیک به مختل رابرتز اشاره کرد که المپیک قرارداد پیش بینی بزرگ اختلالات عایق شرکت از زیان های بزرگ.

“ما در حال محافظت شده وجود دارد,” او گفت:. “ما همچنین باید بیمه برای هر گونه هزینه های ما را. بنابراین باید وجود داشته باشد بدون ضرر وجود دارد نمی تواند بازی های المپیک است. وجود دارد خواهد بود یک سود این سال است. اما ما در خوش بینانه در بازی های المپیک می رویم به اتفاق می افتد.

به طور جداگانه کمیته بین المللی المپیک روز سه شنبه گفت: آن را به طور کامل متعهد به بازی در نظر گرفتن محل شروع در ماه جولای.

NBCU گفت: آن را در حال حاضر به فروش می رسد یک رکورد حجم تبلیغات برای توکیو بازی.

“با کمتر از پنج ماه مانده به مراسم افتتاحیه ما فروخته اند و تقریبا 90% از ما توکیو المپیک موجودی و اکثریت قریب به اتفاق ما tentpole حمایت مالی فروخته شده اند” گفت: Dan Lovinger, اجرایی, معاونت, آگهی فروش برای NBC Sports گروه در بیانیه ای در روز سه شنبه.

“ما به تازگی با پیشی گرفتن $1.25 میلیارد دلار در ملی تبلیغات برای توکیو است که ما بیش از فروش کل برای ریو 2016 و جدید المپیک رکورد” Lovinger گفت. “علاوه بر این پوشش ما برای سال 2020 توکیو پارالمپیک فروخته شده است. این حرکت برای توکیو 2020 همچنان قوی باقی خواهد ماند اما موجودی در حال رشد است کمیاب به عنوان تبلیغ در ادامه به ارزش عظیم رسیدن به بازی و مشتاق به چین مارک های خود را با بزرگترین رویداد رسانه ای از سال است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>