راب سیلوراستاین به نام EP از مردیت جدید نوار بر اساس ‘مردم’


سیلوراستاین بود تهیه کننده اجرایی از ‘Access Hollywood’ برای بیش از دو دهه

راب سیلوراستاین سابق اجرایی تولید کننده NBCUniversal را دسترسی هالیوود, نامگذاری شده است, تهیه کننده اجرایی و showrunner برای مردیت جدید نیم ساعت همزمان نوار بر مردم magazine برند. جدید نشان می دهد که انتظار می رود برای راه اندازی در مردیت 12 تلویزیون محلی بازارهای این سقوط.

“راب هالیوود خودی و کهنه کار تلویزیون تولید. او به رهبری Access Hollywood برای دو دهه ایجاد و راه اندازی دسترسی به زندگی می کنندو تولید چندین امی و گلدن گلاب و فرش قرمز ویژه” گفت: Gary قهوه ای ارشد معاونت مطالب برای مردیت محتوای محلی گروه در بیانیه ای. “ما هیجان زده به کسی که با راب وسعت تجربه در این سرمایه گذاری جدید به برنامه نویسی همزمان.”

جدید نشان می دهد را شامل می شود و انسان با علاقه داستان را به عنوان به خوبی به عنوان سرگرمی, اخبار, زیبایی و سبک واقعی جرم و جنایت و بیشتر. آن را به هوا, روزهای هفته در مردیت 12 بازار: آتلانتا ققنوس, St. Louis, Portland, Nashville, کانزاس, شهرستان Hartford-New Haven, Greenville-Spartanburg, Las Vegas, موبایل-Pensacola, سنگ چخماق-سگینا و Springfield-Holyoke, جرم. در نهایت این تیم انتظار دارد به گسترش نشان می دهد به ملی پیوند.

سیلوراستاین پیوست دسترسی هالیوود به عنوان یک آخر هفته تولید و ترویج می شد به تهیه کننده اجرایی در سال 1999. او همچنین یک ارشد تولید کننده NBC سری آمریکا از طرف گلادیاتورهای.

قبل از پیوستن به Access Hollywoodاو به عنوان پخش تولید کننده برای رادیو فردا برنامه, صفحه اول; یک تهیه کننده برای CBS ورزشی و ورزش های اجرایی تهیه کننده برای KMOX رادیو در سنت لوئیس.

مردیت به دست آورد زمان Inc., از جمله افراددر ژانویه 2018. این شرکت پس از فروش برخی از زمان برجسته ترین مجله دارایی از جمله زمان, Sports Illustrated, ثروت و پول, اما برگزار شد به مردم.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر