راب مانفرد: 162-بازی غیر ممکن است اما “هیچ چیز را از روی میز” در نظر دارد برای نجات فصل

بیس بال به عقب خواهد بود MLB کمیسر راب مانفرد گفت. چگونه بازی بیس بال را به طور منظم فصل بازی خواهد کرد و هنگامی که آن را ممکن است بازگشت هر چند هنوز مشخص نیست.

زمانی که لیگ برتر نشسته است را به نقشه های خود طرح در حال حرکت رو به جلو مانفرد می گوید که “هیچ چیز را از روی میز.” آنچه روشن است این است که 162-بازی فصل را از روی میز.

“ما احتمالا نمی خوای قادر به انجام این کار است این سال است.” مانفرد گفت: در مصاحبه روز شنبه با ESPN اسکات Van Pelt در SportsCenter. “من فکر می کنم آن را روشن و آن را به ما یک فرصت برای انجام برخی از چیزهای مختلف برای آزمایش و اطمینان حاصل کنید که ما ارائه به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است و به عنوان سرگرم کننده یک محصول به عنوان امکان پذیر است.

در میان قطعیت MLB و MLB بازیکن این انجمن در حال مذاکره از طریق آجیل و پیچ و مهره از یک تاخیر نجومی. زمان سرویس و حقوق و دستمزد در میان مسائلی است که باید خار از طریق بین دو طرف است. اما چگونه و در کجا بازی ممکن است باقی می ماند یک موضوع بیش از حد.

تمام 30 تیم بودند که میله میله به پا زدن کردن MLB را فصل به طور منظم در روز پنج شنبه اما مراکز کنترل بیماری و پیشگیری بخشنامه در برابر حوادث سازمان یافته میزبانی گروه 50-به علاوه مردم برای هشت هفته هل دادن شروع فصل حداقل تا اواسط ماه مه. هر چند که تاریخ به دور است از مجموعه ای در سنگ. لغو نجومی است که هنوز هم امکان با توجه به غیر قابل پیش بینی از ویروس.

“ما در کنترل این بدترین سناریو” مانفرد گفت. “من فکر می کنم که اگر در واقع این وضعیت با توجه به این ویروس به گونه ای است که آن را امن نیست به بازی سر این که آیا آن را در سایت های دیگر خالی استادیوم, هر آنچه در آن است. ما باید قبول کند که به عنوان یک واقعیت است.”

یک کوتاه فصل به شمار سختی برای طرفداران و بازیکنان. آن شمار زیادی مشکلات اقتصادی برای این تیم صاحبان مانفرد گفت.

“یکی از چیزهایی که من می دانم برای مطمئن بیس بال است به عقب خواهد بود” مانفرد گفت. “هر زمان که آن را امن برای بازی ما خواهید بود. طرفداران ما خواهد بود, بازیکنان ما خواهد بود و ما خواهد بود بخشی از بهبودی و شفا در این کشور از این خاص بیماری همه گیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>