ریورویو سلامت ساخت و ساز در حال حرکت رو به جلو در کروکستون

این کروکستون ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی را شکست زمین, مارس 25 میلیارد و 51 میلیون بیمارستان و درمانگاه. ورود امکانات جدید در مجموع از 80 ، 000 فوت مربع را قرمز دریاچه رودخانه.

خارجی جدید کار بیمارستان و درمانگاه است که تقریبا کامل و بیشتر از 85 کسبه در حال کار بر روی فضای داخلی این پروژه گفت: Jason Toso, مورتنسن مدیر پروژه ساخت و ساز.

طبقه همکف ریورویو بهداشت و درمان به این درمانگاه که شامل 48 اتاق آزمون, چهار, مشاوره, اتاق و چهار روش ، کلینیک تقسیم خواهد شد به غلاف بسته به نوع مراقبت از آنها ارائه دهد.

غلاف تنظیم خواهد شد در نتیجه راه رفتن بیماران کمتر فاصله اگر آنها را ملاقات های متعدد کریس Bruggeman, RiverView سلامت افسر ارشد عامل گفت: در اوایل این هفته.

در حال حاضر بیماران ممکن است مجبور به رفتن به مکان های جداگانه در پردیس اگر آنها نیاز به مراجعه به پزشکان متعدد ، نزدیکی از غلاف نیز باید در نتیجه بهتر “handoff” ارتباط و مراقبت از هماهنگی بین ارائه دهندگان.

علاوه بر معاینه اتاق که در آن آنها را مشاهده کنید بیماران خود را ریورویو سلامت پزشکان باید دفاتر در درمانگاه. طبقه همکف باید یک کارت هدیه فروشگاه و آموزش و مرکز کنفرانس با ظرفیت 80.

تیغه جدا غلاف و مطبها است تا به عنوان تیغه در چندین بیمارستان اتاق در طبقه بالا. نقاشی اتاق در جریان است.

بیمارستان باید 18 بیمار اتاق سه کار و تحویل اتاق و چهار سوئیت خانواده. خانواده سوئیت را به یک حمام خصوصی با دوش برای بیمار و خانواده بیمار.

بیمارستان اتاق طراحی شده است که با حداقل تهاجم به بیماران ویژگی های یک کمد که می توان از داخلی و خارجی. که اجازه خواهد داد که کارکنان درمانی برای قرار دادن لوازم, مانند, تازه, منسوجات در اتاق بدون اخلال در خواب بیماران.

پرستاران باید مکان های مختلف برای مشاهده و نظارت بر علائم حیاتی بیماران. که شامل نمایش در همکاری hub مکان و کامپیوتر در هر یک از مشاهده ایستگاه. در ضمن پرستاران قادر خواهد بود برای دیدن به اتاق برای نظارت بر شرایط فیزیکی بیمار است.

یکی دیگر از ویژگی های این بیمارستان طبقه خواهد بود یک بام باغ در سمت غرب. بيماران مبتلا به اتاق در سمت شرق خواهد شد که نمایی از رودخانه است.

“این مرکز خواهد بود یک دارایی فوق العاده به جامعه” Bruggeman گفت. “بسیاری از ریورویو اعضای تیم شرکت کننده در طراحی ساختمان است و آن را سرگرم کننده برای دیدن همه که کار سخت را به زندگی می آیند به عنوان ساختمان پیشرفت می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر