ریدل را MediorNet هنرمند و Bolero درایو یکپارچه و قابل اعتماد Comms در پاریس لا دفاع آرنا


ووپرتال, آلمان — Feb. 11, 2020 — ریدل ارتباطات’ MediorNet زمان واقعی شبکه رسانه های هنرمند, دیجیتال, ماتریس, آی فون, و Bolero بی سیم, آی فون در حال ارائه جامع سیگنال مسیریابی و ارتباطات فقرات برای پاریس لا دفاع آرنا یک نمونه ممتاز ویژه نمایش گنبدی شکل ورزشگاه واقع در معروف لا دفاع کسب و کار منطقه ای در غرب پاریس. MediorNet فراهم می کند یکپارچه غیر متمرکز و به طور کامل کار برکنار شده و توزیع سیگنال و پردازش در سراسر 40,000-صندلی عرصه که باز به مقدار تحسین در اکتبر 2017. از طریق ادغام تنگ با MediorNet هنرمند و Bolero فعال انعطاف پذیر ارتباطات با شفاف صوتی با کیفیت.

یکی از تنها دو multiuse گنبد استادیوم در اروپا, پاریس, لا دفاع آرنا ویژگی های متحرک صندلی را قادر می سازد که آن را برای استفاده در انواع محیط های ورزشی و سرگرمی, حوادث در ظرفیت های مختلف. عرصه خانه محل این اتحادیه راگبی باشگاه, مسابقه, 92 بازی خواهد کرد و میزبان به ژیمناستیک حوادث برای بازی های تابستانی 2024.

“از آنجا که در عرصه دولت از-هنر و پیشگامانه در بسیاری از زمینه ها ما نیاز به چیزی کمتر از دولت از هنر در ارتباطات و سیگنال مسیریابی فن آوری. ریدل بود آشکار انتخاب” گفت: Jean-Marc Poissenot Chief Operating Officer, پاریس, لا دفاع آرنا. “MediorNet یک راه حل قدرتمند برای دست زدن به پیچیدگی حمل و نقل مسیریابی و پردازش سیگنال های صوتی و تصویری در سراسر مسافت های طولانی پوشا ما آرنا. به علاوه ترکیبی از هنرمند و Bolero با آن منحصر به فرد پیشرفته DECT گیرنده تکنولوژی ارائه می شود قابل اعتماد و ارتباطات است که سیستم ایمنی بدن به چند بازتاب شما می توانید انتظار در بسیاری از ورزشگاه استقرار.”

غیر متمرکز MediorNet ستون فقرات را قادر می سازد پاریس لا دفاع آرنا به مسیر هر نوع سیگنال از هر نقطه در ورزشگاه به هر نقطه یا نقاط بدون نیاز به کارکنان به پیکربندی مجدد هر کابل. شبکه را کاهش می دهد نقاط منفرد از شکست و ایجاد بازده عملیاتی را قادر می سازد عرصه کارکنان به محل فیزیکی I/Os نزدیک به جایی که آنها مورد نیاز است. علاوه بر این MediorNet یکپارچه قابلیت پردازش شامل تعبیه/د-تعبیه قاب هماهنگ سازی صوتی/تصویری تاخیر و آزمون الگوی ژنراتور کاهش نیاز برای یک هدف جانبی دستگاه های.

یک هنرمند-32 ماتریس دیجیتال, آی فون, پردازنده مرکزی را قادر می سازد قوی و قابل اعتماد خدمه ارتباطات در طول عرصه است. هنرمند, آی فون با پشتیبانی از 12 Bolero بی سیم beltpacks همراه با یک RSP-2318 SmartPanel در اتاق کنترل. با آن یکپارچه میکروفن و بلندگو هر کدام بسیار بصری Bolero beltpack نیز می تواند به عنوان یک عمل بی سیم keypanel و یا به عنوان یک رادیویی دستگاه مخابره ترانزیستوری. اپراتورهای مدیران و خدمه لذت بردن از ارتباطات بدون درز گردش با تشکر از ادغام بی سیم و سیمی تکنولوژی در یک سیستم غیر متمرکز.

“پاریس لا دفاع آرنا یکی دیگر از برجسته نمایشگاه در اروپا برای ریدل تکنولوژی برجسته نحوه ارتباطات ما و در زمان واقعی راه حل های شبکه قادر به تحقق حتی پیچیده ترین الزامات عرصه و استادیوم” گفت: Franck برگر مدیر کل فرانسه و آفریقا ریدل ارتباطات است. “بولرو ثابت کرده است که یک بازی تعویض برای ارتباطات بی سیم به خصوص هنگامی که با زوج برنده جایزه هنرمند ما چند منظوره SmartPanel رابط کاربری و MediorNet صنعت پیشرو سیگنال حمل و نقل و قابلیت پردازش. این مشخصات بالا در عرصه نصب و راه اندازی فقط یک مثال از اینکه چگونه منحصر به فرد و چالاک ریدل راه حل واقعا نه تنها برای ورزش پخش بلکه برای حوادث و سرگرمی.”

اطلاعات بیشتر در مورد ریدل و محصولات این شرکت در دسترس است www.riedel.net.

# # #

در مورد ریدل ارتباطات
ریدل ارتباطات طراحی, تولید و توزیع پیشگام در زمان واقعی تصویری, صوتی, اطلاعات و ارتباطات, شبکه های پخش, نرم افزار صوتی, رویداد, ورزشی, تئاتر و برنامه های امنیتی. این شرکت نیز فراهم می کند خدمات اجاره برای رادیو و سیستم های رویداد آن راه حل های فیبر ستون فقرات و سیگنال های بی سیم سیستم های انتقال این مقیاس به راحتی برای رویدادهای هر اندازه در هر نقطه در جهان است. ریدل که مقر آن در ووپرتال آلمان و استخدام بیش از 700 نفر در 25 مکان در سراسر اروپا و استرالیا و آسیا و آمریکا.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/Riedel/200211Riedel-Paris.docx

لینک به نسخه فرانسوی: www.wallstcom.com/Riedel/200211Riedel-Paris_FR.docx

لینک عکس ها: www.wallstcom.com/Riedel/Riedel-Paris_La_Defense_Arena.zip
عکس عنوان: چپ به راست: ژرژ دا سیلوا, معاون اهسته بازمزمه ادا کردن, پاریس, لا دفاع Aréna; Jean-Marc Poissenot, COO, پاریس, لا دفاع Aréna; Sébastien Bouton, مدیر عملیات, پاریس, لا دفاع Aréna.

دنبال ریدل ارتباطات:
Facebook: https://www.facebook.com/RiedelCommunicationsInternational
توییتر: https://twitter.com/RIEDELnet
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/549773
یوتیوب: https://www.youtube.com/user/riedelcommunications
پینترست: http://de.pinterest.com/RIEDELnet/
Instagram: http://instagram.com/riedelcommunications

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید