ووپرتال, آلمان — Feb. 11, 2020 — پارلمان کاتالونیا در بارسلونا نصب شده جامع سیگنال مسیریابی و ارتباطات فقرات بر اساس ریدل را MediorNet زمان واقعی سیگنال حمل و نقل ، پردازش و فن آوری مسیریابی همراه با هنرمند دیجیتال ماتریس آی فون و Bolero بی سیم, آی فون. جدید شبکه زیرساخت به عنوان یک عنصر اصلی در یک چندین ساله HD ارتقاء مجلس تصویری ضبط و پخش قابلیت های.

پارلمان کاتالونیا است مقننه قانونگذاری اسپانیا خودمختار کاتالونیا, اشغال تاریخی 300 ساله کاخ در بارسلونا کیوتدللا پارک. از سال 2002 پارلمان شده است تولید خود را نهادی سیگنال تلویزیونی و ساخت آن را در دسترس رایگان به رسانه ها.

برای عمده فروشی مهاجرت از فیلم برداری به HD مجلس تا به حال چندین پیچیده مورد نیاز است. اگر چه نصب و راه اندازی خواهد بود در ابتدا بر اساس 1080i هدف این بود که به اتخاذ فن آوری است که می تواند به راحتی مهاجرت بعد از آن به 1080p و 4K تولید در یک IP مبتنی بر عمل است. علاوه بر این سیگنال مکانیزم توزیع خواهد نیاز به پشتیبانی موجود گردش در ساختمان پارلمان که بر اساس گره های توزیع شده در سراسر تسهیلات و متصل به فیبر نوری. پروژه لولایی در توانایی حمل تعداد زیادی از غیر متمرکز سیگنال های موثر و مالی قابل دوام راه آینده اثبات فن آوری است که می تواند در خدمت مجلس خوبی برای حداقل یک دهه است.

“حتی در این پروژه مراحل اولیه روشن شد که ریدل را MediorNet خواهد بود کاملا مناسب به نیازهای ما از نظر انعطاف پذیری و عدم تمرکز و توانایی حمل و نقل و مسیر سیگنال در فیبر. MediorNet همچنین به ما می دهد تضمین یک انتقال آرام به IP در آینده با اطمینان و ثابت موفقیت یک راه حل است که به خوبی تثبیت در بازار” گفت: Daniel Rodriguez کروجل آثار سمعی و بصری تکنسین پارلمان کاتالونیا. “MediorNet سهولت استفاده از مدیریت پلاگین و بازی قابلیت نیز بزرگ plusses. در واقع ما فکر می کنیم از MediorNet به عنوان یک نوع از چاقو ارتش سوئیس – این فوق العاده همه کاره و ما به هیچ وجه شکست سیستم پس ما رفت و با زندگی جدید زیرساخت ها است.”

پارلمان کاتالونیا عظیم غیر متمرکز 368 x 368 روتر متشکل از چهار MediorNet MetroN هسته روتر و 36 MediorNet میکرون با دانسیته رسانه ای شبکه توزیع دستگاه 10 که پیکربندی شده به عنوان multiviewers با ریدل MultiViewer برنامه. استقرار نیز شامل دو جمع و جور Pro مرحله جعبه و چهار RockNet صوتی در زمان واقعی توزیع دستگاه های. SMPTE 2110-30 مبتنی بر شبکه ادغام یک هنرمند-64, آی فون, پردازنده مرکزی و Bolero بی سیم, آی فون, مجهز به 20 2300-SmartPanels برای فعال کردن چالاک مسیریابی و کنترل تمام, آی فون, سیگنال.

با تشکر از همکاری نزدیک بین مجلس سمعی و بصری کارکنان ریدل تیم systems integrator Telefonica Servicios سمعی و بصری و ریدل را شریک Crosspoint جدید سیگنال زیرساخت های مستقر شد در زمان ثبت. به سختی چهار هفته پس از استقرار شروع به نصب و راه اندازی عمل بی وقفه برای اولین رویداد خود را در یک مراسم به ارائه پارلمان کاتالونیا را مدال افتخار در روز ملی کاتالونیا. ضروری است به این تولید شد این هنرمند سیمی, آی فون, سیستم است که به عنوان ساده صوتی مانیتور و آسان برای استفاده و Bolero بی سیم, آی فون که فعال سمعی و بصری کارکنان برای برقراری ارتباط یکپارچه و قابل اعتماد.

“ریدل را MediorWorks رابط استفاده می شود به صورت روزانه برای نظارت و کنترل بسیار مهم عملیات در ریدل توزیع ماتریس در مهندسی سطح و آن را ارائه می دهد سهولت و فوریت در ویژگی های مانیتورینگ و تشخیص خطا که حیاتی برای عملیات ما” گفت: رافائل رامون مارتین تصویر و صدا تکنسین پارلمان کاتالونیا. “حتی با قطع برق و خاموش شدن تمام زیرساخت های MediorNet فقط سوئیچ خاموش و سپس سوئیچ برگشت و همه چیز کاملا کار می کند.”

اطلاعات بیشتر در مورد ریدل و محصولات این شرکت در دسترس است www.riedel.net.

# # #

در مورد ریدل ارتباطات
ریدل ارتباطات طراحی, تولید و توزیع پیشگام در زمان واقعی تصویری, صوتی, اطلاعات و ارتباطات, شبکه های پخش, نرم افزار صوتی, رویداد, ورزشی, تئاتر و برنامه های امنیتی. این شرکت نیز فراهم می کند خدمات اجاره برای رادیو و سیستم های رویداد آن راه حل های فیبر ستون فقرات و سیگنال های بی سیم سیستم های انتقال این مقیاس به راحتی برای رویدادهای هر اندازه در هر نقطه در جهان است. ریدل که مقر آن در ووپرتال آلمان و استخدام بیش از 700 نفر در 25 مکان در سراسر اروپا و استرالیا و آسیا و آمریکا.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/Riedel/200211Riedel-Catalonia.docx

لینک عکس ها: www.wallstcom.com/Riedel/Riedel-Parliament_of_Catalonia.zip
عکس عنوان: چپ به راست: Adrián لورنزو, سیستم مشاور ریدل ارتباطات; Rafael رامون مارتین تصویر و صدا تکنسین پارلمان کاتالونیا; Daniel Rodriguez کروجل آثار سمعی و بصری تکنسین پارلمان کاتالونیا; ویکتور گارسیا, فروش, مدیر, Crosspoint; Maribel روم گومز مدیر کل جنوب اروپا ریدل ارتباطات است.

دنبال ریدل ارتباطات:
Facebook: https://www.facebook.com/RiedelCommunicationsInternational
توییتر: https://twitter.com/RIEDELnet
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/549773
یوتیوب: https://www.youtube.com/user/riedelcommunications
پینترست: http://de.pinterest.com/RIEDELnet/
Instagram: http://instagram.com/riedelcommunications

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im