ووپرتال, آلمان — 3 مارس سال 2020 — یک بار دیگر ریدل ارتباطات عرضه جامع سیگنال حمل و نقل و ارتباطات فقرات برای دیدنی آستانه سال جدید Hogmanay جشن در ادینبورگ اسکاتلند در دسامبر. 31. ریدل را MediorNet ارائه شده در زمان واقعی حمل و نقل ، پردازش و مسیریابی به صورت تمام تصویری و سیگنال های صوتی و همچنین فعال انتقادی مبتنی بر IP سیستم ها از قبیل دوربین مدار بسته دسترسی به اینترنت و نظارت بر آب و هوا. ریدل هنرمند دیجیتال ماتریس, آی فون, سیستم و Bolero بی سیم مخابره شد و محکم یکپارچه با MediorNet برای اطمینان از روشن و قابل اعتماد ارتباطات برای تولید خدمه در سراسر پنج مرحله است.

صورتحساب به عنوان یکی از بزرگترین جشن های سال جدید ادینبورگ را Hogmanay 19 به اوج خود رسید در خیابان, پارتی, on Dec. 31 با بین المللی انگلستان و اسکاتلند اجرا و نمایش آتش بازی در نیمه شب. برنده جایزه DJ و تهیه کننده Mark Ronson با عنوان کنسرت و ارائه زندگی می کنند, موسیقی متن فیلم سفارشی به همراه آتش بازی. برای اولین بار در Hogmanay تاریخچه این جشنواره بود زنده جریان به Facebook, YouTube و Hogmanay سایت. تولید شده توسط کوچک یک انگلستان مبتنی بر سرگرمی های زنده تولید شرکت multicamera پخش مجاز بینندگان در هر نقطه در جهان برای لذت بردن از تمام 5.5 ساعته رویداد از گوشی های خود را, قرص, و یا لپ تاپ.

“پس کوچک اولین بار تولید ادینبورگ Hogmanay در سال 2017, ما نصب شده اند در مرکز شهر گسترده ریدل شبکه. بیش از سه سال ما به طور قابل توجهی افزایش بهره برداری از سیستم و آن را در حال حاضر تبدیل به یک ضروری و جدایی ناپذیر از این رویداد. شبکه تسهیل نه تنها خلاقانه در سطح جهانی نشان می دهد اما همچنین ضروری برای جمعیت مدیریت ایمنی و عملیاتی موفقیت این رویداد گفت:” دیوید واتسون, تولید, مدیر کوچک است. “ریدل را در سطح جهانی و شبکه های comms تکنولوژی همراه با محل پیکربندی و رویداد تخصص جیمز Mitchelmore (کنترل مستقیم انگلستان) اد Lawlor (ویژوال یقین) و ریدل تیم کاملا ضروری بود برای صاف در حال اجرا از جشنواره است.”

عامل بیش از ده کیلومتر فیبر ریدل را MediorNet تشکیل سیگنال های عظیم حمل و نقل و ارتباطات فقرات برای Hogmanay19 با 16 MediorNet فشرده Pro stageboxes مستقر در سایت های سراسر ادینبورگ. شبکه لنگر توسط MetroN core router اضافی MediorNet میکرون با دانسیته رسانه توزیع دستگاه های شبکه را قادر می سازد بسیاری از های مختلف پیکربندی های مدولار. علاوه بر توزیع صوتی برای تمام مراحل و تصویری توزیع به تمام صفحه نمایش بزرگ MediorNet ارائه یک تونل IP به منظور تسهیل دوربین مدار بسته, اینترنت, دسترسی به آب و نظارت بر قدرت نظارت و کنترل روشنایی. به منظور تسهیل خدمه ارتباطات دو هنرمند-64 ماتریس دیجیتال, آی فون, سیستم های پشتیبانی از 33 هنرمند پانل و 35 Bolero بی سیم beltpacks با مخابره سیگنال های ارائه شده توسط 19 Bolero آنتن.

“داشتن شده است در ابتدا وظیفه طراحی سایت-شبکه گسترده ای برای در بر گرفتن تمام صوتی و تصویری و اطلاعات از سیگنال های ما مشخص MediorNet به عنوان یک راه حل قوی. پس از آزمون سیستم ما در بر داشت آن را به طور کامل مناسب برای نه تنها مسئولیت رسیدگی به فایل های صوتی و تصویری اجزای اما همچنین پشتیبانی گسترده IP عناصر ما استقرار در کنار. ارتباطات شد و سپس یک نیاز و هنرمند بود و واضح همراه به خصوص با امکان یکپارچه سازی قدرتمند Bolero سیستم.”

اد Lawlor, مدیر ویژوال یقین افزود: “با OB واحد نیز عامل یک هنرمند ماتریس ارتباط بین دو رویداد هنرمند-64 گره های بزرگ بهره مند شوند. با توجه به توانایی سیستم را در پیشبرد OB-واحد می رسند تنها چند روز قبل از این رویداد و به سرعت تبدیل شدن به بخشی از سایت گسترده ارتباطات شبکه پرداختن به هر مورد نیاز کاربر به طور مستقیم. برای مثال در دوربین استعداد ساخته شده با استفاده از Bolero برای در گوش و نظارت با ترکیب منابع از OB صدا به صورت عادی – اما از طریق این رویداد AES67 شبکه است.”

“هر سال ما در حال افتخار به بخشی از Hogmanay یک جشن منحصر به فرد از اسکاتلند میراث و فرهنگ است. در این سال بود که واقعا خاص از ریدل تجهیزات و تخصص کمک به تسهیل اولین live stream آوردن تمام شور و هیجان از خیابان حزب به مخاطبان در سراسر جهان گفت:” پل Rivens مدیر کل انگلستان ریدل ارتباطات است. “یک بار دیگر به ما ثابت کرده ایم که هیچ بیشتر ترکیب قدرتمند از ریدل MediorNet هنرمند و Bolero برای مقیاس بزرگ تولید رویداد زندگی می کنند پشتیبانی شده توسط ما کامل end-to-end خدمات مدیریت رویداد.”

اطلاعات بیشتر در مورد ریدل و محصولات این شرکت در دسترس است www.riedel.net.

# # #

در مورد ریدل ارتباطات
ریدل ارتباطات طراحی, تولید و توزیع پیشگام در زمان واقعی تصویری, صوتی, اطلاعات و ارتباطات, شبکه های پخش, نرم افزار صوتی, رویداد, ورزشی, تئاتر و برنامه های امنیتی. این شرکت نیز فراهم می کند خدمات اجاره برای رادیو و سیستم های رویداد آن راه حل های فیبر ستون فقرات و سیگنال های بی سیم سیستم های انتقال این مقیاس به راحتی برای رویدادهای هر اندازه در هر نقطه در جهان است. ریدل که مقر آن در ووپرتال آلمان و استخدام بیش از 700 نفر در 25 مکان در سراسر اروپا و استرالیا و آسیا و آمریکا.

همه علائم تجاری ظاهر می شود در اینجا اموال از صاحبان مربوطه می باشند.

لینک به Word Doc: www.wallstcom.com/Riedel/200303Riedel-StreetParty.docx

لینک عکس:
www.wallstcom.com/Riedel/Riedel-StreetParty.zip
عکس عنوان: ریدل عرضه جامع سیگنال حمل و نقل و ارتباطات فقرات برای دیدنی آستانه سال جدید Hogmanay جشن در ادینبورگ اسکاتلند در دسامبر. 31.

دنبال ریدل ارتباطات
Facebook: https://www.facebook.com/RiedelCommunicationsInternational توییتر: https://twitter.com/RIEDELnet
LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/549773
یوتیوب: https://www.youtube.com/user/riedelcommunications
پینترست: http://de.pinterest.com/RIEDELnet/
Instagram: http://instagram.com/riedelcommunications
اسلایدشیر: http://de.slideshare.net/RIEDELCommunications

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im