ریک Lubbers ستون: یک به روز رسانی ما COVID-19 پوشش از سردبیر میز

خواننده عزیز:

من در اخبار دولوت تریبون و دیگر پورت دوقلو روزنامه ها برای 23 سال را دیده اند و بسیاری از سخت هدف قرار دادن اخبار. من شوکه شده بود در کنار بقیه ملت ما زمانی که 9/11 اتفاق افتاده و فروتن به عنوان من تماشا منطقه ما جوامع رالی با هم به مبارزه با 2012 سیل و حفاری از سال گذشته شکرگزاری آخر هفته بلیزارد.

با تجربه ترین روزنامه نگاران به ندرت شگفت زده کرد ، اما آنچه که اتفاق می افتد با COVID-19 بیماری همه گیر در حال حاضر برگ مرا حیرت زده کرد.

بدون شک وجود دارد بسیاری از مشاغل کشیدن هم به کار سخت تر از همیشه کار می کرد در طول این زمان بی سابقه — کارکنان مراقبت های بهداشتی مدرسه رهبران فروشنده و صاحبان کسب و کار به شدت خود را تنظیم مدل های کسب و کار دیجیتال در هر کجا که ممکن است.

فقط همین ما newsroom شده است سخت در محل کار به تحویل بدون توقف پوشش در موضوعات جوامع ما تکیه بر ما برای پوشش. ما تا به حال برای تنظیم بسیاری از چیزهایی که در طول مسیر مانند درخواست برخی از خبرنگاران ما به ارائه اخبار از خانه های خود را برای به حداقل رساندن خطر و تطبیق با یک خبر چرخه است که حتی بیشتر به سرعت گام و همیشه در حال تغییر از حد معمول.

از نگه داشتن شهروندان مطلع در آخرین لغو و هشدار عمومی جدید COVID-19 مواردی است که باید نابود و لگدمال به تدوين بی شماری تغییرات این بیماری همه گیر است که تحریک در سراسر منطقه ما ما خبرنگاران باید بسیج در سراسر ماموریت ما برای اطلاع رسانی و اتصال جوامع ما در زمانی که اتصال فیزیکی است که متاسفانه توصیه نمی شود.

در طول این زمان ما نیز تصمیم به حذف ما paywall از ما coronavirus پوشش در بهره از حصول اطمینان از عدم اشتراک نمی کند تبدیل به یک مانع برای به دست آوردن اطلاعات حیاتی برای امنیت عمومی.

ما متعهد به ادامه کار است که بسیار حیاتی برای جوامع ما اما این تلاش ها فراموش تکیه بر پشتیبانی از مشترکین. و بنابراین من درخواست اگر شما قادر به لطفا در نظر حمایت از این کار با یک اشتراک یا در چاپ و یا آنلاین.

یک پنجم ایالات متحده در جوامع است و توقیف آن اخبار-جمع آوری عملیات در 15 سال گذشته. و به من گزارش از ما newsroom در طول این همه گیر من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم برای جوامع که دیگر دسترسی به قوی محلی روزنامه نگاری ما در اینجا — روزنامه نگاری ما هنوز قادر به تولید به دلیل حمایت از مشترکین ما.

اگر شما پس از نقل مکان شما می توانید مشاهده ما اشتراک ارائه می دهد در duluthnewstribune.com/subscribe. اگر شما در حال حاضر یک مشترک, لطفا ما را بپذیرید با تشکر از حمایت شما امروز و همیشه در حال تغییر آینده است.

ایمن ماندن

ریک Lubbers

سردبیر اجرایی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>