ریچموند قرار داده خواهد شد کسب و کار جدید مجوز ساختار مالیاتی در انتخابات

ریچموند — شهرستان رهبران خواهد خواست رای دهندگان به تصویب تغییرات در راه کسب و کار مشمول مالیات در تلاش برای افزایش درآمد شهر.

شورای شهر در روز چهارشنبه رای به قرار گیری در انتخابات ماه نوامبر درخواست رای دهندگان اجازه می دهد تا این شهر به مالیات کسب و کار خود را بر اساس ناخالص رسید به جای تعداد کارکنان.

در حال حاضر کسب و کار پرداخت یک تخت سالانه مجوز مالیات $234.10 به علاوه $46.80 هر کارمند تا 25 نفر از کارکنان و $40.10 برای هر کارمند اضافی. که تغییر خواهد کرد اگر رای دهندگان در ماه نوامبر تایید پیشنهاد ساختار مالیاتی که تحت آن کسب و کار را به پرداخت یک درصد از ناخالص رسید به دست آورده در ریچموند با مقدار بسته به ماهیت کسب و کار خود و در یک نرخ داده شده در هر صنعت.

در مدل ارائه شده بسیاری از کسب و کار خواهد پرداخت بین .06% و و .68%. فروشنده برای مثال می پرداخت .06% اگر آنها را به 1 میلیون دلار در فروش برای سال .1% اگر آنها را بین $1 میلیون و 2.5 میلیون و محکم به .2% اگر آنها رسید ناخالص از 50 میلیون دلار یا بیشتر در سال در شهر. صنایع چند که بیش از نمونه رای ساختار از جمله سلاح گرم امنيت خواهد بود که مشمول مالیات در نرخ 2.4 درصد و حشیش که همچنان مشمول مالیات در نرخ از 5 درصد است.

نرخ ساختار را در حدود 6.2 میلیون دلار در درآمد کل — $3.2 جدید درآمد بیش از ساختار فعلی.

در حالی که کارکنان شهرستان توصیه کرده بود مالیات اجاره مسکونی ناخالص رسید در نرخ 1% با 50% تخفیف برای اجاره و کنترل خواص Councilmember ملوین ویلیس پیشنهاد برکلی با استفاده از مدل نرخ مالیات بر اجاره در نرخ 1.081% برای اولین بار چهار واحد یک مالک است و 2.88% برای پنجم یا بیشتر. او همچنین پیشنهاد دادن صاحبان املاک با چهار یا کمتر واحد فرصتی برای اعتبار هزینه آنها پرداخت به اجاره هیئت مدیره به مالیات — نتیجه نیاز نیست آنها را به پرداخت کامل اجاره هیئت مدیره هزینه ها و مالیات کسب و کار.

اکثریت به تصویب شورای حرکت خود را با Councilmember Demnlus جانسون پرهیز و شهردار تام و معاون شهردار Nat بیتس رای گیری ندارد.

Bates گفت: او معتقد است که تغییر ساختار مالیاتی را ناعادلانه بار کسب و کار به خصوص در زمانی که بسیاری از آنها به سختی حلق آویز در جریان اقتصادی خرید اینترنتی از بیماری همه گیر.

“شما چسبیده و آن را به افرادی که در حال حاضر در حال صدمه زدن و آنها در حال رفتن به صدمه زدن به حتی بیشتر,” او گفت:, و اشاره کرد که کسب و کار مانند آمازون که کارکنان شهرستان و رهبران سخت کار می کرد را به شهر می تواند به بیرون رانده می شود توسط این مالیات.

اندازه گیری شده و حمایت از کارگران و اعضای اتحادیه که می گویند تغییر خواهد تحریک ایجاد شغل از آنجا که کارکنان اضافی نمی خواهد تبدیل به یک بار مالیاتی.

مالیات مترقی ساختار پیشنهادی طرفداران می گویند قرار داده و بیشتر از بار بر روی کسب و کارهای بزرگ ساخت درآمد بیشتر به جای نگه داشتن نرخ ثابتی در تمام کسب و کار.

پول تولید شده توسط نرخ مالیات تغییر می تواند به سمت این شهر بودجه “ریچموند جوانان کتابخانه ها و پارک ها و مراکز اجتماعی واکنش های اضطراری و دیگر شهرستان خدمات است که ممکن است کاهش به دلیل کسری بودجه ساختاری مرکب COVID-19 مربوط به کمبود درآمد” یک شهر یادداشت می گوید. به این دلیل که پول در نظر گرفته شده است به طور کلی مالیات آن صرف می تواند از راه های دیگر بیش از حد. اندازه گیری خواهد نیاز به اکثریت آرا به تصویب.

در حالی که این شهرستان به ارسال جمعه رای گیری اندازه گیری قرار می گیرد در رای گیری آن است که مجاز به ایجاد تغییرات کوچک مانند کاهش نرخ مالیات (اما نه افزایش آنها) در آینده است. بنابراین councilmembers توافق برای تشکیل یک گروه کاری را در صدای از جامعه کسب و کار و دیگران به بحث در مورد آنچه که این نرخ برای صنایع خاص باید باشد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر