ریچموند مرد که مظنون به قتل مشکوک پس از تیراندازی دو

ریچموند — 36 سال است که در زندان شهرستان پس از دستگیری به اتهام تیراندازی دو ادعا کرد که یک قربانی زندگی, مقامات گفت.

حدود 8:05 صبح روز شنبه پلیس دریافت 911 تماس بگیرید و در مورد امکان عکسبرداری در 900 بلوک از خیابان نهم در شهرستان مثلث دادگاه محله ریچموند پلیس گروهبان. هارون گفت: Pomeroy.

وقتی ماموران وارد آنها دریافتند دو مرد مبتلا به زخم گلوله. ریچموند آتش نشانی آتش نشانان و امدادگران همچنین در پاسخ به این صحنه به کمک با مراقبت از اما امدادگران به زودی تلفظ 32 ساله خوزه آنتونیو سالازار در صحنه مرده در این شهر هشتم قتل از سال است.

دوم در نظر گرفته شد به یک مرکز تروما برای درمان غیر تهدید کننده زندگی زخم, Pomeroy گفت.

پس از در حال توسعه اطلاعات از جامعه راهنمایی محققان شناسایی 36 سال به عنوان یک موضوع به دست آمده حکم برای دستگیری او و انجام نظارت که منجر ماموران او را به زندان حدود 7:45 p. m. در خارج از کسب و کار در 200 بلوک 23rd, خیابان.

که پلیس گفت: تا به حال قبل از اجرای قانون مخاطبین اما در غیر این صورت کاهش یافته است به شناسایی گرفته شده است به مارتینز زندان شهرستان و رزرو به زندان به اتهام قتل. کارآگاهان انتظار به پرونده اتهامات قتل با Contra Costa County دفتر دادستان منطقه در اواخر این هفته Pomeroy گفت.

هر کسی با اطلاعات تماس ریچموند پلیس Det. مایک ساگان در 510-620-6622 e-mail msagan@richmondpd.net و یا تماس با گروه ناشناس نوک خط در 510-307-8177.

تماس با جورج کلی در 408-859-5180.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر