نقد و بررسی: با واقعی یوروویژن در انتظار وجود دارد… این

توسط Lindsey بحر | آسوشیتد پرس

“مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش حماسه” Will Ferrell را مسخره و بسیار کردنی تقلید مسخره امیز از آستین در حال اجرا اروپایی, عینک, اولین کمدی بزرگ از سال 2020 و از آن نمی توانست به زودی به اندازه کافی. وجود ندارد بسیار شده است در مورد خنده به تازگی.

این رقابت ها که لغو شد در این سال برای اولین بار در آن 64 سال است که شیفتگی عجیب و غریب برای آن دسته از آمریکایی ها که حتی از آن آگاه است. من به سختی بود. و این عمل بسیار غیر عادی و بیش از حد بالا است که آن را تقریبا مخالف طنز. اما این فیلم نوشته شده توسط فرل با “شنبه شب زنده” جانباز اندرو استیل و کارگردان David Dobkin (“Wedding Crashers”) نیست برای ارزان عکس در هزینه های خود را. به جای آن یک گرم تکرارشونده در یک خرده فرهنگ در ورید “Anchorman” و “Talladega Nights” — که پتانسیل بهتر است با تکرار ساعت.

فرل تا به حال چند نتواند به تازگی, اما او در فرم خوب در اینجا به عنوان لارس Erickssong یک میانسال ایسلندی مرد با موجی شانه طول مو و یک رویای دوران کودکی از برنده یوروویژن. او شده است اختصاص داده شده به آن را پس از دیدن آبا برنده عملکرد “واترلو” در سال 1974 edition. این همه بسیار به خجالت از خود ماهیگیر پدر Erick (یک amusingly unamused پیرس برازنان).

لارس و دوست دوران کودکی خود را Sigrit Ericksdottir (به خصوص درخشان Rachel McAdams) را آتش Saga که بخوان اصلی تکنو pop anthems و گاهی اوقات پوشش می دهد از “مبارک” در نوار محلی. آنها دقیقا نمی untalented اما آنها نمی توانند به نظر می رسد به یک پا در سمت راست صحنه. یک اتفاق سرزمین های کلاسیک شکست در رقابت در ایسلند علیه این کشور بزرگ یوروویژن امید (با بازی دمی Lovato). و اگر چه هر یک از عملکرد فاجعه بیشتر از گذشته آنها قادر به نگه داشتن با وجود پیشرفت خود را.

Sigrit است در عشق با لارس که charmingly توهم اما بیشتر از یک رشد تا از فرل استاندارد انسان است. هنوز هم او را بیش از حد مصرف با یوروویژن به تمرکز بر روی. نیز وجود دارد یک شوخی در حال اجرا است که او “احتمالا نه” است.

“گرگ و فرل هستند بیسار لذت به تماشا. با هم آنها را تحت تاثیر قرار بی گناه سرزندگی زای خود را خوش مشرب شبه ایسلندی لهجه ها و لباس های رنگارنگ. خود آهنگ است حتی بسیار جاذب است. و شاید بیشتر جای تعجب دارد این است که برخی از احساسات واقعی خود را به رابطه.

این فیلم یک پشت سر هم از خنده دار با مقدمه ای از دن استیونس ” خواننده روسی الکساندر Lemtov های برجسته آدونیس با ترجمهای اپرا باریتون و استعداد برای بافتن مو که میل به Sigrit. استیونس دزد هر صحنه او را در. چه کسی می دانست که “Downton Abbey” کهنه تا به حال گسترده کمدی در زرادخانه خود را از مهارت ؟ حزب خود را پر از شکوفه عمارت امکانات عظیم آمیزه ای از “باور” “شعاع نور” و “واترلو” با یک دسته از واقعی یوروویژن به طور منظم قرار می دهد که “Pitch Perfect” را به شرم. وجود دارد inexpiable auto-tuning آتش بازی و حتی برخی از shirtless بازی آکروباتیک valets چرا که چرا که نه ؟

آن است که اغلب سخت به دیدن کمدی برای آنچه که هستند و یا آنچه که آنها ممکن است در وهله اول. اما “یوروویژن” است که فیلم نادر که اعتصاب وتر درست از شروع. و شما ممکن است آن را حتی جرقه برخی از علاقه واقعی نشان می دهد.


“مسابقه آواز یوروویژن: داستان آتش Saga”

3 ستاره از 4

امتیاز: PG-13 (به صورت خام جنسی مواد از جمله کامل, برهنه, مجسمه, برخی, طنز, تصاویر خشونت آمیز و زبان)

مدت زمان: 123 دقیقه

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>