نقد و بررسی: اسپنسر-فلمینگ بازگشت به یک داستان آشنا

توسط سوپرمن H. Gogdill | آسوشیتد پرس

جولیا اسپنسر-فلمینگ می کند بازگشت پیروزمندانه به او سری در مورد اسقفی کشیش کلر Fergusson و رئیس پلیس شوهر, Russ ون Alstyne با “پنهان از چشم ما.”

آن بوده است مدت هفت سال پس از آخرین رمان اما اسپنسر-فلمینگ یکپارچه خود ادامه می دهد, سری, هموار, نشان دادن شخصیت او’ تفاوت های ظریف با نگاهی تازه به آنها را در یک جاذب طرح که می رسد از عصر به نسل های گذشته.

اسپنسر-فلمینگ نهم رمان در ادامه یک سری مشخصه: انعطاف آمیختن شخصیت خود را شخصی و حرفه ای نگرانی به تنگ توطئه. کلر یک سرباز سابق همچنان خود را تنظیم به زندگی غیر نظامی در Adirondacks. تلاش خود را برای پایبندی به ایمان خود را در حالی که همچنین تلاش برای غلبه بر نقایص همیشه موفق و اما ادامه موضوع از یک فرد صلح خود را به عنوان آنها را قبول معایب خاص خود را. واقعی مردم ساکن اسپنسر-فلمینگ رمان با باور مشکلات.

“پنهان از چشم ما” یک راز توسط جولیا اسپنسر-فلمینگ.

“پنهان از چشم ما را” تا چند ماه پس از وقایع سال 2013 را “از طریق بد روز” اسپنسر-فلمینگ آخرین رمان. کلر و اهل روسیه در حال حاضر پدر و مادر doting در چهار-ماه-پیر پسر اتان. آنها حقه بازی کودک-مراقبت از وظایف و خستگی در حالی که کلر تلاش می کند برای حفظ هوشیاری. یک جنبش به جای کوچک Millers کشتن پلیس با پلیس ایالتی دارای اهل و افسران او در لبه ترس آنها از دست دادن شغل خود.

پس از آن بدن از خوب لباس پوشیدن زن جوان با هیچ نشانه آشکار از بازی ناپاک است که در وسط یک-از-این-راه جاده ها است.

صحنه جرم است که به طرز مرموزی یادآور مشابه از تابستان سال 1972 است. اهل هرگز فراموش کرد که مرگ چون متوجه شد که بدن زن و به عنوان یک فرد مورد علاقه در زمان. Russ تنها برگشته بود — شناور عصبانی و ضد اجتماعی — به زادگاه خود پس از یک تور در ویتنام است. که کشتن هرگز حل شد و نه به عنوان راس و افسران او کشف قتل یک زن جوان دیگری که در بدن داشت به همان شیوه در سال 1952.

فوق العاده “پنهان از چشم ما را” ویژگی های باور تاب که کشف شخصیت های پیچیده. نقطه عطفی در Russ’ زندگی او به عنوان پیشرفت از یک مرد جوان با آینده برای تبدیل شدن به یک باهوشتر پلیس می افزاید: یک لایه اضافی برای درک این شخصیت است. کلر تنظیم به مادری و ثابت مبارزه با اعتیاد است که به خوبی مورد بررسی قرار گیرد.

اسپنسر-فلمینگ قرار داده و خود سری در وقفه به عنوان او در برخورد با مسائل شخصی. بازگشت کلر و اهل خوش آمدید با “پنهان از چشم ما” برجسته این سری جامد.


“پنهان از چشم ما را”

توسط جولیا اسپنسر-فلمینگ

Minotaur

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>