نقد و بررسی: P. I. مک گیل بازده در “مشکل این است آنچه که من انجام دهید”

توسط بروس د سیلوا | آسوشیتد پرس

بسیاری از سال پیش, یک, می سی سی پی bluesman به نام گربه ماهی نگرانی امر با دختر یک ثروتمند سفید بانکدار که اجداد آمد به امریکا در Mayflower. خود را dalliance تولید یک پسر که می تواند برای سفید.

که پسر چارلز Sternman که مطرح شد سفید کنار خانواده اش است و در حال حاضر ثروتمند افسانه ای مالک خصوصی شهر نیویورک بانک. او نیز باطل نژادپرست است. به نوعی به او می آموزد که گربه ماهی در حال حاضر 92 سال وارد شده در منهتن با یک نامه که در معرض Sternman خانواده اصل و نسب.

گربه ماهی قصد ارائه آن را به چارلز’ دختر جاستین در آستانه عروسی او. خشم و بیش از یک کمی وحشت زده چارلز استخدام یک تیم توانمند از اراذل و اوباش به قتل گربه ماهی. اما گربه ماهی نیست بدون منابع است. او به دنبال Lenoid مک گیل سابق حرفه ای جنایی تبدیل کارآگاه خصوصی را تحویل.

“مشکل این است آنچه که من انجام دهید” رمانی از والتر Mosley.

“مشکل این است آنچه که من انجام دهید” هفتم رمان در رمز و راز نویسندگان آمریکا استاد بزرگ والتر Mosley سری های مک گیل و به عنوان طرفداران خود را در حال حاضر می دانیم مک گیل است که مرد مناسب برای این کار است. او خطرناک در حق خود و خود را شبکه ای از اموات آشنایان که مدیون او نفع یک بازی برای هر کسی که چارلز پول می توانید خرید.

هویت نژادی است که یک تم غالب در Mosley 44 رمان و, این اولین بار نیست او را به کاوش در مجتمع خطرات عبور برای سفید. در اولین رمان “شیطان در لباس آبی رنگ” (1990) برای اولین بار در درخشان خود را آسان Rawlins, سری, آسان, است, استخدام, برای پیگیری کردن گم شده و یک دختر به نام دافنه مونه که معلوم است که در واقع یک نژاد مخلوط زنی به نام روبی.

به عنوان مک گیل طرح به ارائه نامه تهدید به خشونت در یمن بیش از هر صفحه; اما اقدام طرفداران نا ممکن است که gunplay از جمله نهایی از قصاص رخ می دهد خارج از صحنه نمایش. حلقه های این رمان کوتاه دروغ در Mosley شخصیت های به یاد ماندنی خود را تجسم جهان مک گیل دارد و نویسنده منحصر به فرد تغزلی سبک نوشتن.

در پایان مک گیل می یابد الهام در گربه ماهی را شجاعت به سرپیچی از “قدیمی ترین ستمگران این کشور ارائه کرده است.” این به او می گوید او داده “نوشیدنی و آهنگ و اعتماد است. این مقدس هدیه.”

بروس د سیلوا, برنده, راز نویسندگان آمریکا ادگار جایزه نویسنده مولیگان رمان جرم و جنایت از جمله “ترس خط.”


“مشکل این است آنچه که من انجام دهید”

توسط والتر Mosley

Mulholland کتاب

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>