نقد و بررسی: ‘شکارچیان’


هیجان انگیز, درام, شکارچیان به نظر می رسد در متنوع باند نیویورکی شکار نازی ها در ’70s شهر نیویورک است. شکارچیان آموخته اند در مورد صدها نفر از عالی رتبه نازی ها در منطقه شهری و مجموعه ای را به آنها را به عدالت است.

Al Pacino نقش مایر Offerman یک از بازماندگان هولوکاست که نظارت شکارچیان. این یک نقش منحصر به فرد برای Pacino, بازی Offerman با لهجه غلیظ و بلعیدن بیشتر در هر صحنه او را در. او به نظر نمی رسد در این خلبان تا 23 دقیقه در, اما باعث می شود خود را بر روی آن را در راه است که تعداد کمی از بازیگران دیگر می توانید.

Offerman چیزی است که از یک مربی به یونس یک جوان مرد بروکلین که مادر بزرگ به قتل رسیده است. لوگان لرمان در نقش یونس و دسته خوش نقش با ذوق برگزاری خود را محکم بسته صحنه با Pacino. پس از یونس مادر بزرگ کشته Offerman, یک دوست قدیمی از, به نقل از تلمود گفتن یونس که زندگی خوب است بهترین انتقام است.

هنگامی که یونس می آموزد از شکارچیان و جاه طلبی های Offerman recasts قول. “می دانید آنچه را که بهترین انتقام است ؟” نجیب زاده قاتل می پرسد. “انتقام است.”

خلبان در حال اجرا از ویژگی های طول 90 دقیقه با عنوان “شکم نهنگ.” تولید کنندگان از جمله خالق دیوید ویل و Jordan Peele ارائه قانع کننده ارائه آمریکا — نیویورک حومه واشنگتن — در سال 1977. وجود دارد دوج دارت, بطری سچلیتز, Bob Seger “در شب حرکت می کند” و تصاویری از فرح فاوست را به بیننده به عقب در زمان. فلش بک به هولوکاست اتفاقات در اوایل ’40s در زمان شکارچیان یک دوره قطعه در یک دوره قطعه.

شکارچیان ارائه می دهد قانع کننده ثانویه داستان از جمله grey’s Anatomy‘s Jerrika Hinton به عنوان یک مامور اف بی آی به دنبال به قتل یک زن کهنه کار ناسا در فلوریدا و وحشیانه نازی قاتل انجام کار کثیف برای واشنگتن خودی. شکارچیان ارائه می دهد شاداب ایده و اظهار شجاعت و دلاوری اجرای برنامه توسط Pacino, لرمان و Hinton بلافاصله خود را به قلاب به بینندگان است. خلبان ارائه می دهد مقدار زیادی از لرزش و یکی ممکن است در نگاه شطرنج مجموعه در بسیار به همان شیوه پس از تماشای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید