رزرو سان خوزه افسر پلیس با COVID-19 بدتر بستری

سن خوزه — سلامت یک افسر پلیس که تست مثبت برای COVID-19 اوایل این ماه بدتر شده و او در حال حاضر در بیمارستان بستری در فشرده-واحد مراقبت با توجه به سن خوزه, اداره پلیس.

رزرو افسر که هویت شده است برای عموم منتشر شده است بیش از 50 سال در نظر گرفته می شود در معرض خطر بالا. جزئیات بیشتری اعلام نشده توسط پلیس با استناد به پزشکی حریم خصوصی حمایت.

رئیس پلیس ادی گارسیا گفت: این افسر ذخیره تشخیص داده شد توسط یک پزشک خصوصی مارس 12. به عنوان یک نتیجه بیش از 20 افسران هر دو رزرو و تمام وقت که به نوعی در تماس با مواد آلوده افسر دستور داده شد به قرنطینه.

چگونه افسر ذخیره قرارداد این ویروس ناشناخته است. گارسیا گفت: افسر مشغول به کار گشت شیفت در اواخر فوریه و دیگری واگذاری 1 مارس و با حضور دو سالانه مجمع برای رزرو افسران مارس 10 که شامل بوفه ناهار برای شرکت کنندگان.

این افسران که در تماس با او در خیابان تکالیف پاکسازی شده اند, گارسیا گفت. ماموران در مجمع از جمله کارآگاهان با SJPD خشونت خانوادگی واحد که سهم offsite فضا با ذخایر باید تا مارس 24 برای نشان دادن آنها ندارد و علائم قبل از آنها می تواند از سر وظیفه. این ساختمان نیز در دستور عمیق تمیز شود.

همچنین در سن خوزه گفته است که 13 آتش نشان باید آزمایش مثبت برای این ویروس و 75 نفر دیگر تحت نظارت ممکن است قرار گرفتن در معرض.

شهرستان سانتا کلارا پنج شنبه اعلام کرد که اولین پاسخ دهندگان خواهد بود اولویت بندی برای COVID-19 تست باید از آنها نمایشگاه علائم که شامل ترکیبی از تب و سرفه و تنگی نفس و یا زجر تنفسی.

جمعه مقامات اعلام کردند یک افسر پلیس اوکلند آزمایش مثبت برای این ویروس و این شهرستان نیز اولویت اول پاسخ برای COVID-19 تست. سانتا کلارا افسر پلیس نیز خود quarantining برای ویروس.

بعدا بررسی برای به روز رسانی به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>