جمهوریخواهان شامل 1200 $در چک کوچکتر فدرال بیکاری کمک در طرح محرک

توسط سارا وست وود نیکی رابرتسون علی اصلی و کارولین کلی | ایسنا

مقامات کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا در حال نهایی لایحه که پیشنهاد $1,200 چک برای بسیاری از آمریکایی ها است و نمی خواهد تمدید کامل بیمه بیکاری افزایش میل جنسی به عنوان بخشی از یک پیشنهاد برای آینده محرک لایحه تنظیم شده بود پرده برداری کرد روز شنبه چندین بالا مقامات دولت روز یکشنبه گفت.

کاخ سفید مشاور اقتصادی لری Kudlow گفته سی ان ان جیک Tapper در “وضعیت اتحادیه” که $1,200 چک برای آمریکایی ها خواهد بود بخشی از بازیابی جدید بسته, در علاوه بر این به reemployment پاداش احتباس پاداش و اعتبار مالیاتی برای کسب و کارهای کوچک و رستوران ها.

Kudlow گفت: جمهوری پیشنهاد طولانی فدرال اخراج و توقف است که lapsing. $600 هفتگی افزایش مزایای بیکاری که بسیاری از آمریکایی ها باید با اتکا نیز انقضای.

مقررات جدید هستند و قرار است رونمایی شود روز دوشنبه به امید جایگزینی مزایای که مقامات مشخص می شود به عنوان به طور بالقوه incentivizing گیرندگان به بازگشت به کار. “ما می خواهیم به حرکت رو به جلو به سرعت این لایحه معرفی خواهد شد جمعه ما آماده هستند تا به سرعت وارد عمل” وزیر خزانه داری استیو Mnuchin گفت: “فاکس نیوز یکشنبه.”

Kudlow گفت: Tapper که “ما تا به حال یک سیل سوالات و تماس های تلفنی و شکایت است که فروشگاه های کوچک و کسب و کار و رستوران ها را استخدام نمی مردم.”

“آنها رفت و بیش از حد” او ادامه داد. “شاید در ماه مارس گذشته لازم بود که برای, اما واقعا عواقب مردم نه بازگشت به کار … ما می خواهیم به پرداخت مردمی به بازگشت به کار.”

بهبود طراحی شده برای نگه داشتن گذاشته و مردم را در خانه به جای خارج به دنبال کار در این بیماری همه گیر سوخت مستندات و کمک کرده است تا میلیون ها نفر از پرداخت اجاره بها و خرید مواد غذایی و پوشش لوایح دیگر. اما آن را نیز نگه داشته و برخی از کارگران در حاشیه — ایجاد سردرد برای کارفرمایان در تلاش برای رسیدن به بالا و در حال اجرا حتی به عنوان جدید کروناویروس موج پیچیده دولت reopenings.

قانونگذاران در کاپیتول هیل تقسیم شده است در مورد اینکه آیا به گسترش فدرال افزایش, با دموکرات ها گفت: باید آن را تمدید به سال آینده به دلیل اقتصاد است که هنوز ضعیف و بیکار می گویند آنها با داشتن مشکل پیدا کردن موقعیت و همچنین مراقبت از کودکان.

جمهوری خواهان با این حال نگران آن هستند که چنین سخاوتمندانه پرداخت ممکن است به جلوگیری از مردم را از رفتن به شغل خود که کاهش سرعت بهبود اقتصادی.

کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: در ABC “این هفته” است که “اصل منافع نمی خواهد” در لایحه جدید, و اضافه کرد که “اصلی مزایای بیکاری در واقع مردم را به ماندن در خانه.”

مراتع گفت: این طرح شامل ارائه افزایش مزایای بیکاری که جای گذاشته و کارگر دستمزد تا به 70%, اگر چه او اذعان کرد چالش های برخی از کشورها را در اداره چنین پیچیده بهره مند شوند. او گفت که او کار کرده است با Mnuchin و کار, منشی, یوجین Scalia برای اطمینان از “کهنه کامپیوتر” در برخی از دولت به نفع دفاتر don’t stop مردم از دریافت منافع خود را.

مرتبط: این 12 نمودار نشان می دهد بهبود اقتصادی در مکث

رئیس ستاد نیز با تایید او و Mnuchin در حال بازگشت به کاپیتول هیل روز یکشنبه به ادامه رفتن بیش از جزئیات این لایحه است.

مقامات دولت کاهش یافته و فشار برای حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بارها خواستار پس از شکست به امن پشتیبانی از آن را به اندازه کافی از جمهوری خواهان مجلس سنا و پس از تصدیق آن را غیر استارتر برای دموکرات ها.

“من ترجیح می دادم که یک مالیات بر حقوق برش در بالا از آن بررسی می شود که آن را به عنوان ممکن است به لحاظ سیاسی آن کار نمی کند اما بررسی وجود دارد” Kudlow گفت: “دولت از اتحادیه.”

وقتی پرسید که آیا تغییر در منافع می تواند آسیب اقتصاد با به خطر انداختن کسانی که رو اسکناس و اخراج Kudlow گفت که ترکیبی از مزایای بیکاری دربسته در محیط و در 70 ٪ از دستمزد reemployment پاداش و حفظ اعتبار مالیاتی پاداش است “رفتن به بیش از جبران هر یک از این.”

“ترفند در اینجا این است که رفتن به کار,” او اضافه شده است.


The-سی ان ان-سیم™ & © 2020 کابل شبکه خبر, Inc., یک WarnerMedia شرکت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر